داعش کشتن حداقل 20 سربازان 40 غیر نظامی در شمال شرق نیجریه حمله

شبه نظامیان اسلام گرا کشته شدن دست کم 20 سرباز و بیش از 40 غیر نظامی و زخمی شدن صدها نفر در دو حمله در شمال شر

توسط PATRIS-FUN در 25 خرداد 1399

شبه نظامیان اسلام گرا کشته شدن دست کم 20 سرباز و بیش از 40 غیر نظامی و زخمی شدن صدها نفر در دو حمله در شمال شرق نیجریه برنو دولت در روز شنبه ساکنان و یک غیر نظامی وظیفه نیروی جنگنده گفت.

این حملات در Monguno و Nganzai دولت محلی مناطق آمد و تنها چند روز پس از شبه نظامیان کشته شدن دست کم 69 نفر در حمله به یک روستا در یک سوم منطقه Gubio.

دو انسانی کارگران و سه نفر از ساکنان به رویترز گفت که شبه نظامیان مسلح با سلاح های سنگین از جمله راکت انداز وارد Monguno یک هاب بین المللی سازمان های غیر دولتی در حدود ساعت 11 صبح به وقت محلی. آنها تصرف نیروهای دولتی در نظر گرفتن برخی از تلفات و اما کشتن حداقل 20 سربازان و رومینگ منطقه به مدت سه ساعت.

این منابع گفت: صدها غیرنظامی در تیراندازی قریب به اتفاق بیمارستان محلی و وادار کردن برخی از مجروح شدن به وضع خارج از مرکز در انتظار کمک.

این منبع گفت: داعش و همچنین آتش به ایستگاه پلیس محلی و سوزانده انساندوستانه سازمان ملل متحد hub در منطقه اگر چه یک سخنگوی سازمان ملل متحد گفت: تسهیلات پایدار تنها نور آسیب. مبارزان توزیع نامه ها به ساکنان محلی هوسا زبان هشدار آنها را به همکاری با ارتش سفید مسیحی غربی ها و یا دیگر "غیر مؤمنان."

شبه نظامیان همچنین وارد Nganzai در حدود همان زمان در روز شنبه با توجه به دو ساکنان و یک غیر نظامی مشترک نیروی کار (CJTF) جنگنده. آنها وارد بر موتور سیکلت و وانت و کامیون و کشته شدن بیش از 40 ساکنان این منابع گفت. یک سخنگوی نظامی جواب نداد خواستار اظهار نظر در این حملات است. مقامات سازمان ملل متحد نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

بوکوحرام و آن شاخه دولت اسلامی غرب آفریقا استان (ISWAP) باید هزاران نفر کشته و میلیون ها نفر آواره در شمال شرقی نیجریه است. ISWAP ادعا دو شنبه حملات و Gubio حمله.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب