نوروز 14 روز در قرنطینه برای همه ورود بین المللی

ایتالیا بستن یکی از آن گذشته موسسات هنوز هم ایستاده است. به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش از طریق این کشور ب

توسط PATRIS-FUN در 19 اسفند 1398

ایتالیا بستن یکی از آن گذشته موسسات هنوز هم ایستاده است.

به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش از طریق این کشور به ویژه در شمال ایتالیا به کمیته المپیک تصمیم گرفته است به حالت تعلیق تمام ورزشی تا آوریل 3 را روز دوشنبه اعلام کرد. که شامل تیم های فوتبال که قبلا برگزاری — حداقل زمانی که بازی های خود را در حال بازی در ایتالیا.

کمیته المپیک شناخته شده به عنوان CONI, ساخته شده اعلام آن درست قبل از یک مسابقه فوتبال بین ایتالیایی تیم ساسوئولو و برشا آغاز شد آسوشیتد پرس گزارش. این بازی ادامه بازی به عنوان برنامه ریزی شده اما آینده سری بازی ها شده اند به حالت تعلیق حداقل برای ماه بعد. هنوز CONI را اجراء نمی تواند متوقف ایتالیایی تیم بین المللی از ادامه بازی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا.

اعلام می آید و پس از ایتالیا با وزیر ورزش اندرز سری A برای بازی کردن بازی ها برای خالی کردن استادیوم بیش از آخر هفته. "جهان فوتبال احساس ایمنی به قوانین و فداکاری" Vincenzo Spadafora گفت: این تصمیم به بازی در "غیر مسئولانه است." آینده در لیگ قهرمانان بازی های انجام شده در آلمان و انگلستان در حال برنامه ریزی برای رفتن به طور معمول اما یک میله میله برای فرانسه نمی خواهد که طرفداران به این کشور را ممنوع کرده است گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم است.

ایتالیایی فدراسیون شنا به تازگی انصراف آن تیم از مسابقات بین المللی و لغو برخی از مقدماتی المپیک رویدادهای حتی اگر 2020 بازی فقط چند ماه دور. کاترین Krawczyktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب