ایران می گوید آماده است به صورت بی قید و شرط زندانی مبادله با آمریکا در میان Coronavirus نگرانی

(تهران, ایران) در ایران می گوید آماده است به صورت بی قید و شرط زندانی مبادله مذاکرات با ایالات متحده به دلیل

توسط PATRIS-FUN در 22 اردیبهشت 1399

(تهران, ایران) در ایران می گوید آماده است به صورت بی قید و شرط زندانی مبادله مذاکرات با ایالات متحده به دلیل ترس که coronavirus قرار می تواند جان زندانیان در خطر است, رسانه های ایران گزارش روز یکشنبه.

یک ایرانی اخبار وب سایت Khabaronline.ir به نقل از سخنگوی دولت Ali Rabiei عنوان کرد و گفت: وجود یک "آمادگی برای همه زندانیان" به بحث گذاشته شود و بدون بیماری است.

"اما آمریکا حاضر به پاسخ تا کنون گفت: Rabiei. "ما امیدواریم که به عنوان شیوع COVID-19 بیماری تهدید جان شهروندان ایرانی در زندانهای آمریکا دولت ایالات متحده در نهایت ترجیح می دهند زندگی می کند به سیاست است."

یک مقام ارشد آمریکایی که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: "شده است وجود دارد هیچ ارائه و هیچ پیشنهاد مذاکرات مستقیم."

Rabiei گفت: نظر دولت آمریکا را مسئول سلامت ایران اضافه کرد که "به نظر می رسد که ایالات متحده بیشتر آمادگی برای آوردن این وضعیت به پایان برسد." Rabiei نداد اما رسانه های ایرانی در ماه های اخیر گفت: وجود چندین ایرانیان در آمریکا بازداشت از جمله سیروس عسگری 60 ساله و استاد دانشگاه.

هفته گذشته مقامات آمریکایی گفت: آنها در حال پیشرفت در تلاش ها برای آزادی یکی از بازداشت نیروی دریایی جانباز در ایران. اما آنها همچنین فشار بازگشت به ایران پیشنهاد شده که یک مبادله شد در این نسخهها کار میکند برای زندانی ایرانی استاد. مقامات ایالات متحده در تلاش بوده اند به اخراج عسگری از سال گذشته است.

کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی گفت: روز شنبه که این موارد از آمریکا بازداشت شدگان مایکل سفید در ایران و عسگری هرگز متصل شده است. وی با بیان نا امیدی با نظرات اخیر از مقامات ایرانی است که ممکن است یک لینک بین دو و شکایت کرده است که ایران شده بود آهسته به قبول عسگری بازگشت.

سفید, از ایمپریال بیچ کالیفرنیا بازداشت شد در جولای سال 2018 در حالی که بازدید از یک دوست دختر در ایران. او به اتهام توهین به رهبر ایران و ارسال اطلاعات خصوصی آنلاین.

او از زندان آزاد شد در ماه مارس در پزشکی کردند که مورد نیاز او را به باقی می ماند در کشور است. سفید است که در میان دهها هزار نفر از زندانیان اعطا پزشکی furloughs توسط ایران بود که یکی از نخستین کشورهایی بود ضربه سخت كردن coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بارها و بارها گفت: در نظر آنها آزادی گروگان آمریکایی و بازداشت شدگان به یک اولویت بالا.

در ماه دسامبر ایران منتشر شد یک محقق دانشگاه پرینستون برگزار می شود به مدت سه سال به طور گسترده ای مورد مناقشه اتهام جاسوسی در ازای آزادی از بازداشت دانشمند ایرانی.

در ماه مارس خانواده سابق FBI agent رابرت لوینسون که از بین رفت در ایران 13 سال پیش گفت: آنها تا به حال مطلع شده است توسط مقامات ایالات متحده که آنها تا به حال مشخص شد که لوینسون احتمالا مرده است. مقامات گفته اند که چگونه آنها به این نتیجه گیری.

___

آسوشیتد پرس نویسنده متی لی در واشنگتن کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب