چرا میله باید 1 چیز بسته به COVID-19, موارد, افزایش, با توجه به علم

زمانی که COVID-19 موارد شروع صعودی در سراسر کمربند آفتاب تگزاس بسته میله های زندان. چند ساعت بعد فلوریدا به د

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

زمانی که COVID-19 موارد شروع صعودی در سراسر کمربند آفتاب تگزاس بسته میله های زندان. چند ساعت بعد فلوریدا به دنبال کت و شلوار و سپس کالیفرنیا و سپس یک روز بعد آریزونا. "اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات" تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) گفت: جمعه گذشته است. "نوار تنظیمات در واقعیت فقط کار نمی کند با یک بیماری همه گیر." این نیست puritanism آن علم است. میله ها به خصوص خطرناک بردار از coronavirus انتقال است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند اگر مردم در حال رفتن به ترک خانه های خود در طول همه گیر آنها باید حفظ فاصله شش فوت از دیگران پوشیدن ماسک برای جلوگیری از قطرات بزاق و aerosolized نفس است که گسترش ویروس و اقامت در خارج به عنوان آنجا که ممکن است. میله یک مطالعه در مجله در حال ظهور بیماری های عفونی قرار داده و آن را ترویج "تنفس سنگین در نزدیکی."

میله "مخالف اجتماعی فاصله" دکتر دیوید آهوجا در بوستون و دانشکده پزشکی دانشگاه می گوید آسوشیتد پرس. "شما می توانید انجام دهید اجتماعی فاصله در یک نوار ؟ شما می توانید یک ماسک در حالی که نوشیدن؟" نوشیدن الکل نیز باعث کاهش کمرویی و باعث می شود مردم بیشتر احتمال دارد به رها سازد و اقدامات ایمنی و به خصوص افراد جوان که رفتن به لاس زدن و معاشرت در میله اضافه ناتالی Dean, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه فلوریدا است. "افراد جوان کمتر بیماری شدید به طوری که آنها ممکن است آلوده و قادر به آلوده کردن دیگران سهوا."

آریزونا اپیدمیولوژی Saskia Popescu می گوید AP می توان آن را سخت برای بهداشت عمومی سازمان برای ردیابی شیوع بیماری به هر فردی محل سکونت زمانی که آنها در حال غرق خونتان موارد اما زمانی که گرد و غبار حل و فصل بارها به احتمال زیاد شکل برجسته در نقاط داغ.

"شما می توانید در یک مهمانی در خانه" Popescu نشان می دهد. در بسیاری از کشورهای میله می تواند (بیشتر یا کمتر) با خیال راحت فروش شما مواد تشکیل دهنده. پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب