18 حرفه ای و سافتبال بازیکنان ترک و فرم جدید تیم پس از 'تحریف' توسط مدیر سرود ملی جیر

یکll 18 بازیکن حرفه ای تیم سافتبال حیاط قراضه سریع زمین (حیاط قراضه FP) ترک دوشنبه شب پس از این تیم مدیر کل ت

توسط PATRIS-FUN در 8 تیر 1399

یکll 18 بازیکن حرفه ای تیم سافتبال حیاط قراضه سریع زمین (حیاط قراضه FP) ترک دوشنبه شب پس از این تیم مدیر کل توییتی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمایشگاه که بازیکنان ایستاده در طول سرود ملی. بازیکنان در حال حاضر با تشکیل یک تیم جدید است.

روز دوشنبه تگزاس مبتنی بر حیاط قراضه FP مواجه خاموش در برابر USSSA غرور در ملبورن, Fla., در آنچه که قرار بود برای اولین بار از هفت بازی از سری بازی های. در طول بازی حیاط قراضه FP حساب توییتر ارسال شده یک شرکت-حذف عکس از بازیکنان ایستادن برای سرود ملی همراه با متن: "هی realDonaldTrump Pro Fastpitch حال پخش زنده ... همه ایستاده برای پرچم!" این توییت نوشته شده توسط تیم مدیر کل کانی ممکن است با توجه به رسانه های اجتماعی پست از بازیکنان است.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که بازیکنان بودند شگفت زده به شنیدن در مورد از این پست و پس از بازگشت به رختکن بعد از بازی. بسیاری از بازیکنان (بیش از نیمی از آنها قرار است برای بازی در تاخیر 2021 توکیو بازی های المپیک هر ESPN) شروع به نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی که آنها مشورت در مورد صدای جیر جیر که آن را نشان دهنده اعتقادات و تاکید کرد که آنها به حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

"من خیلی صدمه دیده است هرگز در تمام بازی های حرفه ای و یا حتی زندگی من تا به حال شده است به طوری صدمه دیده ایم" Kiki استوکس یک بازیکن در تیم است. "[به] آمده است که رختکن پس از بازی و هیچ ایده که سازمان من در آنجا ماند وفادار به 5 سال گذشته قرار داده و من صادقانه به خدا قلب و روح را به دنبال نبود من اما از همه مهمتر جامعه لطمه می زند."

"من نمی خواهد صحبت شود ، I will not stand by اقدامات کانی خرداد و آنچه او نوشت: در حیاط قراضه FP حساب توییتر" تیلور ادواردز یکی دیگر از حیاط قراضه FP بازیکن توییتی. "این کار انجام شد و در طول بازی ما بدون اطلاع ما اما از همه مهمتر در طول زمان ما به عنوان زنان آمریکایی می خواستم برای نشان دادن امید و درخشش نور در طول نامشخص زمان است."

تا آخر شب همه 18 بازیکن در حال ترک این تیم در هر بار. حیاط قراضه سریع زمین را پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بارها و بارها با انتقاد ورزشکاران که زانو زدن در طول سرود ملی تظاهرات آغاز شده توسط سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri در سال 2016 به تظاهرات سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

روز جمعه سابق حیاط قراضه FP بازیکنان اعلام کرد که آنها تا به حال به اصلاح مستقل جدید تیم نامیده می شود این است که ما سافتبال که آنها می گویند وجود داشته باشد باقی مانده از این فصل است. این است که ما سافتبال شامل تمام 18 سابق بازیکنان از حیاط قراضه FP, ESPN گزارش.

"این است که ما سافتبال یک گروه تشکیل شده در ماه ژوئن سال 2020 از 18 حرفه ای fastpitch softball ورزشکاران از سراسر ایالات متحده" تیم وب سایت می گوید. "هنگامی که این ورزشکاران بودند ناعادلانه گفتاری در راه است که نسبت به آب و هوای فعلی در امریکا, آنها تصمیم به پیاده روی به دور از سابق تیم حرفه ای و حرکت رو به جلو به عنوان یک واحد مستقل."

این سایت می گوید بازیکنان با استفاده از "منابع به عقب بر گردیم در سافتبال زمینه برای سال 2020 فصل تابستان و به ادامه بازی آنها را دوست دارم در حالی که همچنین با استفاده از سیستم عامل خود را به منظور بالا بردن آگاهی و توانمند سازی زنان جوان و متحد سافتبال بانوان جامعه است."

"ما در اینجا به یک جرقه لازم است تغییر در سافتبال بانوان جامعه به دست آوردن و به اشتراک گذاشتن دانش در مورد نژادی و بی عدالتی در جهان ما" تیم وب سایت می گوید. "ما در اینجا برای تشویق جامعه ما به عشق قبول و اطمینان ایستادن برای خود کسانی که در اطراف آنها و جامعه است."

این است که ما سافتبال در حال پخش است USSSA غرور شنبه شب در Viera, Fla., و بازی را به جریان زندگی می کنند. این تیم همچنین یک پنل پس از آن به سوالات پاسخ و بحث در مورد تشکیل تیم.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

آخرین مطالب