خروج زود هنگام نظر سنجی نشان می دهد رای دهندگان اعتماد بایدن برای رسیدگی به بحران بزرگ بهتر از ساندرز

رئیس جمهور تهمت نظرات در COVID-19 coronavirus انشعاب کمی از مقامات دیگر است. در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی

توسط PATRIS-FUN در 21 اسفند 1398

رئیس جمهور تهمت نظرات در COVID-19 coronavirus انشعاب کمی از مقامات دیگر است.

در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال برای اطمینان دادن به مردم گفت: همه چیز از "آن دور خواهد شد و فقط آرامش" به بیان در ایالات متحده انجام داده است "بسیار خوب" در آزمایش ویروس, به گزارش سی ان ان دانیل دیل.

خواسته در مورد این احتمال که میلیون ها نفر می تواند در معرض این ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور مشابه مثبت هر چند کمی مزخرف پاسخ:

مغلوب ساختن پیشی جستن شده حامل تثبیت شده بر روی اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس و روز دوشنبه اعلام کرد او می خواهم به دنبال ممکن است حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای ارائه "کمک های قابل توجهی" به اقتصاد به عنوان بازار همچنان به رنج می برند تحت جهانی گسترش یافته است. روز سه شنبه تمرکز نداشت مختلف و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "بسیاری از چیزهای خوب می رویم به اتفاق می افتد. مصرف کننده آماده است. مصرف کننده بسیار قدرتمند در کشور ما با آنچه که ما انجام داده ایم با کاهش مالیات و کاهش مقررات و تمام کسانی که همه چیز."

رئیس جمهور نظرات ایستاده بود در تضاد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر رابرت Redfield سخنان: Redfield گفت: ایالات متحده در بیمارستان ها در حال حاضر نزدیک به اشباع در توانایی خود را برای مراقبت از بیماران تنفسی مسائل, به گزارش واشنگتن پست's آرون بلیک. "ما واقعا لازم نیست که مقدار زیادی از انعطاف پذیری در ظرفیت ما سیستم مراقبت های بهداشتی" گفت: Redfield و اشاره کرد به یکی از دو پانچ از coronavirus و فصل آنفولانزا قرار دادند بيمارستان تقریبا به محدودیت های خود را.

Redfield همچنین مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن ارزیابی که مرز دیوار می تواند به کاهش این ویروس گسترش یافته است. تابستان مزاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب