مغلوب ساختن پیشی جستن پرس جلوتر با تولسا رالی با وجود COVID-19 هشدارهای عفونت به کارکنان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را راه اندازی گشت رالی در میان یک بیماری همه گیر در ش

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را راه اندازی گشت رالی در میان یک بیماری همه گیر در شنبه اعلام کرد که "اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از" اما آنچه که بود نشان می دهد از نیروی سیاسی بود که به جای دیدار با هزاران نفر از صندلی های خالی و جدید کروناویروس موارد در مبارزات انتخاباتی خود کارکنان است.

نادیده گرفتن هشدارهای بهداشتی تهمت از طریق رفت و با اولین تجمع در 110 روز در Tulsa, Okla., یکی از بزرگترین داخل سالن گردهمایی در جهان در طول یک شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 120,000 آمریکایی قرار دادن 40 میلیون از کار و طرح میتوانست مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد.

عکس | اقدامات احتیاطی گرفته شده در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا:

در ساعت قبل از رویداد جمعیت به طور قابل توجهی سبک تر از انتظار می رود و کمپین مقامات اوراق قصد دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به اول آدرس یک سرریز فضای خارج از منزل. حدود یک سوم از کرسی های خود را در داخل سالن تجمع خالی شد.

تهمت سعی در توضیح جمعیت اندازه سرزنش آن در رسانه ها برای اعلام "نمی رویم نمی آمد هیچ چیز را نمی" در حالی که اصرار وجود دارد معترضان در خارج "انجام چیزهای بد" هر چند کوچک جمعیت قبل از تجمع تظاهرکنندگان عمدتا صلح آمیز است.

"ما شروع ما کمپین" مغلوب ساختن پیشی جستن thundered. "اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از."

تنها چند ساعت قبل از این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی نشان داد که شش عضو هیات بودند که کمک به راه اندازی برای این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت که "قرنطینه روش بلافاصله اجرا" است و نه تحت تاثیر کارکنان و نه هر کسی که در تماس نزدیک با آنها خواهد حضور در این رویداد.

سازمان دیده بان | تولسا تجمع شرکت کنندگان جونگ در مورد COVID خطر:

حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری شده پیش از اولین کمپین تجمع در ماه. 0:44

اخبار عفونت آمد فقط یک زمان کوتاه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتگان برای اوکلاهما و رئیس جمهور خروشان به مشاوران که اطلاعات ساخته شده در مکان های عمومی, با توجه به کاخ سفید و کمپین مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

روی صحنه مغلوب ساختن پیشی جستن به هر طریقی ماه از مقید کردن نارضایتی متهم رسانه ها از طرفداری خود را دموکراتیک حریف جو بایدن و دفاع به دست ما گیر که به او لقب "کونگ آنفولانزا" یک اصطلاح برای این ویروس است که به نظر بسیاری از نژادپرست است.

سازمان دیده بان | تهمت حامی در تولسا تجمع می گوید: او تا به حال COVID-19:

جنیفر Helterbrand می گوید: او بیمار بود برای 16 روز است اما نمی خواهید به زندگی در ترس ، 1:18

تهمت نیز صرف بیش از 10 دقیقه — با جمعیت خنده همراه — تلاش برای توضیح یک جفت از عجیب و غریب, تصاویر از سخنرانی خود در آخر هفته گذشته در غرب نقطه سرزنش خود لغزنده چرم-کفی کفش به صورت تصویری از او را در راه رفتن ناشیانه پایین سطح شیب دار به عنوان او در سمت چپ تریبون. و سپس او اعلام کرد که او با استفاده از دو دست برای نوشیدن یک فنجان آب — تصویر دیگری که ویروسی رفت — از آنجا که او نمی خواست به نشت آب در کراوات خود را.

اما تهمت نیز در تکیه سخت در مسائل فرهنگی از جمله فشار به پاره کردن مجسمه ها و تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال در پی در سراسر کشور تظاهرات حدود نژادی و بی عدالتی است.

"این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت ما و آثار ما آثار زیبا. پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و در کل کنترل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال خود را جدید رژیم سرکوبگر در خود جای داده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی نشسته در صندلی بالا از BOK مرکز. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

اجتماعات بزرگ در ایالات متحده تعطیل شد, در ماه مارس به دلیل coronavirus. این تجمع برنامه ریزی شده بود بیش از اعتراضات محلی مقامات بهداشت به عنوان COVID-19 موارد سنبله در بسیاری از ایالات در حالی که انتخاب شهر میزبان و تاریخ — آن را در اصل مجموعه ای از برای جمعه Juneteenth و در یک شهرستان که در آن یک سال 1921 حمله توسط مردم سفید در سیاه و سفید نفر به عنوان بسیاری از 300 — باعث خشم در میان ملی موج اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

سازمان دیده بان | چرا بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند 1921 تولسا مسابقه کشتار:

Damario جزایر-سیمونز یک حقوق مدنی وکیل به نمایندگی از گذشته زندگی بازمانده از قتل عام در تولسا می گوید: تاریخ سیاه "ریشه کن شده است از تاریخ ایالات متحده است.'" 7:40

اما تهمت و مشاوران او جعلی رو به جلو اعتقاد داشتند که بازگشت به رالی مرحله خواهد دوباره انرژی به رئیس جمهور که خشمگین است که او کاهش یافته است در پشت بایدن در انتخابات و اطمینان خواهان رشد نگران وضعیت انتخابات ریاست جمهوری و توانایی خود را به نگه داشتن بر روی سنا. اما کوچکتر از حد انتظار جمعیت ممکن است تنها به افزایش حزب جمهوری خواه نگرانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب