هائیتی پلیس و ارتش تبادل آتش در اعتراض های خشونت آمیز

رسانه های محلی گزارش داده اند که یک کشته و چند مجروح در هائیتی پس از یک پلیس در اعتراض به شرایط کاری افزایش یا

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

رسانه های محلی گزارش داده اند که یک کشته و چند مجروح در هائیتی پس از یک پلیس در اعتراض به شرایط کاری افزایش یافت. جشن های کارناوال در Port-au-Prince لغو شده است برای جلوگیری از یک "حمام خون."

یک سرباز کشته شد در هائیتی سرمایه از Port-au-Prince روز یکشنبه رسانه های محلی گزارش داد که افسران پلیس به ضرب گلوله ستاد ارتش در خشونت تشدید تظاهرات خواستار شرایط کاری بهتر برای پلیس.

افسران پلیس رد و بدل تیراندازی با سربازان برای ساعت پس از اعتراض خود را متوقف نزدیکی کاخ ملی. معلوم بود که طرف شروع به شلیک اول.

صدها نفر از حامیان پیوست ده ها تن از افسران پلیس در خیابان لباس و دیگران با پوشیدن لباس پلیس و ماسک صورت آنها به عنوان پیشرفته به سمت کاخ در اعتراض و خواستار بهتر پرداخت.

حداقل سه افسر پلیس و یک سرویسکار زخمی شدند, در حمله به وزارت دفاع گفته شد انجام شده توسط افراد مسلح با پوشیدن ماسک.

وضعیت زمان باقی مانده به شب سقوط کرد.

Port-au-Prince gunfire exchange (Reuters/A. Martinez Casares)

تیراندازی گزارش شده است که در ادامه برای ساعت

کارناوال لغو

برای ماه پلیس در هائیتی خواستار شرایط کاری بهتر و از جمله حق داشتن اتحادیه. معترضان گفت که اتحادیه کمک خواهد کرد با مسائل شفافیت در هنگام برخورد با پلیس سلسله مراتب است.

روز یکشنبه خشونت همزمان با شروع از سه روز کارناوال جشن در Port-au-Prince. جشن است پس از لغو شده است "برای جلوگیری از یک قتل عام" دولت اعلام کرد.

یک کارناوال عملکرد مرحله بود که محافظت شده توسط ارتش نیز در آتش و در هفته گذشته ماموران ترافیک مسدود شده و مجموعه خودرو را به آتش کشیدند.

رئیس جمهور هائیتی Jovenel Moise روز شنبه در تلاش برای کاهش تنش با پیشنهاد اقدامات است که شامل ایجاد یک صندوق جبران خسارت خانواده های پلیس کشته در انجام وظیفه به عنوان به خوبی به عنوان یک صندوق برای ارائه افسران با بیمه.

از ابتدای سال شده است وجود دارد افزایش در تعداد آدم ربایی برای باج گیری در بالای موضوع خشونت بین باندهای رقیب.

فقیر کشور کارائیب نیز رنج می برند از طریق یک بحران سیاسی برای بیش از یک سال است.

Moise به قدرت رسید و در اوایل سال 2017 اما مخالفان هرگز به رسمیت شناخته شده خود پیروزی بود که به طور گسترده ای در نظر گرفته شود سوال برانگیز است.

kp/bk (AFP, AP, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن