آموزش و پرورش جنبش اصلاحات شکست خورده است و امریکا است. ما نیاز به راه حل های حس مشترک است که کار است.

آموزش و پرورش جنبش اصلاحات آغاز شده است که با جرج بوش بدون فرزند چپ پشت قانون مرده است. آن جان چرا هر استراتژ

توسط PATRIS-FUN در 12 بهمن 1398

آموزش و پرورش جنبش اصلاحات آغاز شده است که با جرج بوش بدون فرزند چپ پشت قانون مرده است. آن جان چرا هر استراتژی آن تحمیل شده بر ملت مدارس ناموفق بوده است. از بوش بدون فرزند چپ پشت به اوباما مسابقه به بالا به بیل گیتس' استانداردهای دولتی هسته مشترک برای مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای مدرسه انتخاب اصلاح طلبان آمده اند تا دست خالی.

این "اصلاح طلبان" با تکیه بر ایده کسب و کار است که اختلال مثبت است خوب است. من به آنها تماس بگیرید "disruptors" نه اصلاح طلبان. اصلاح طلبان را در طول تاریخ به نام برای بودجه بیشتر و بهتر آموزش دیده معلمان لغو تبعیض نژادی مشخص کوچکتر اندازه کلاس. این disruptors اما banked در یک استراتژی تست رقابت و مجازات که معلوم بود بی اثر و مضر است.

کنگره با تصویب بوش بدون فرزند چپ پشت قانون در سال 2001 بر اساس ادعای خود را که وجود داشته است "تگزاس معجزه است." آزمون هر کودک در هر سال در نمرات 3-8 او گفت: پاداش مدارس که در آن نمرات بالا رفت و تنبیه کسانی که در آن نمرات نیست و چیزهای بزرگ اتفاق می افتد: نمرات افزایش نرخ فارغ التحصیلی افزایش و شکاف بین گروههای نژادی کوچکتر. ما در حال حاضر می دانیم که آن خالی بود بحث وجود دارد: هیچ تگزاس معجزه است. اما هر مدرسه دولتی در این کشور همچنان به زین با گران رژیم سالانه تست استاندارد است که در بر داشت در هر بالا انجام ملت است.

رئیس جمهور, باراک اوباما دو برابر کردن بوش را تنبیهی رویکرد خود را با "مسابقه به بالا." در سال 2009 این 5 میلیارد دلار برنامه ارائه شده دولت یک شانس برای برنده شدن صدها میلیون دلار اگر آنها ارزیابی معلمان توسط آزمون نمرات دانش آموزان خود را بسته و یا تکان داد تا مدارس با پایین نمرات آزمون, افزایش تعداد بخش خصوصی موفق مدارس و تصویب استانداردهای دولتی هسته مشترک. این ترکیب قرار بود به بلند کردن نمرات آزمون از تمام دانش آموزان است. آن را نمی.

پس از آن آمد بتسی DeVos, touting افتخارات مدرسه انتخاب از جمله بخش خصوصی-اجرای منشور کوپن برای مدارس مذهبی و آنلاین منشور مدارس. کنگره به او $440 میلیون دلار برای گسترش منشور که او تا به سرمایه گذاری در شرکت منشور زنجیره ای است که جایگزین محلی اداره مدارس دولتی.

در پاسخ به فدرال حکم ایالات و مناطق صرف میلیاردها دلار در تست ازدحام تست نشده موضوعاتی مانند تاریخچه و علم و کاهش زمان برای زنگ تفریح و بازی. آنها صرف میلیاردها بیشتر به اتخاذ استانداردهای هسته مشترک همراه با جدید آنلاین, تست نرم افزار و سخت افزار.

نمرات آزمون در بودجه فدرال ارزیابی ملی پیشرفت آموزشی—شناخته شده به عنوان "ملت کارت گزارش شده و راکد در دهه گذشته. نمرات بالاترین-رتبه بندی دانش آموزان کاهش یافته است.

در آخرین آزمون بین المللی, نام, PISA (برنامه بین المللی ارزیابی دانش) نمرات از دانشجویان آمریکایی بدون تغییر بودند بیش از دهه گذشته است. دانشجویان آمریکایی انجام داده اند هرگز به خوبی در آزمون های بین المللی اما روشن است که آزمون-و-مجازات استراتژی از بیست سال گذشته نه طاق دانشجویان آمریکایی به "بالا."

منشور مدارس به طور متوسط نمی تواند بالاتر نمرات آزمون از مدارس دولتی و در برخی از ایالت ها مانند اوهایو و نوادا—منشور تسلط دولت لیست پایین ترین اجرای مدارس. برخی از مدارس بالا نمرات آزمون, اما آنها معمولا نمرات بالا بدون در نظر گرفتن دانش آموزان با معلولیت و زبان آموزان و یا با بالا ساییدگی نرخ.

کوپن مطالعات در لوئیزیانا اوهایو و ایندیانا و ناحیه کلمبیا یافت می شود که دانش آموزان در کوپن مدارس در واقع از دست زمین در مقایسه با همسالان خود در مدارس دولتی. این تعجب آور نیست چرا برخی از کوپن مدارس uncertified معلمان و رایگان به آموزش یک برنامه درسی است که مخلوط حقایق و مذهبی, داستان های.

میلواکی تا به حال کوپن برای مدارس مذهبی برای دو دهه و منشور برای سه دهه است. هر سه بخش همان نتایج ضعیف. میلواکی یکی از کمترین ها انجام ولسوالی در کشور است.

New Orleans تنها همه-منشور منطقه مدرسه در این کشور است. پس از طوفان کاترینا در سال 2005 یک جمهوری خواه مقننه تحمیل یک آزمایش بر روی اکثریت آفریقایی شهرستان. مدرسه ثبت نام کاهش یافته و از 65,000 قبل از طوفان به 48,000 ده سال بعد. آخرین وضعیت نمرات رتبه 49 درصد از این شهر مدارس به عنوان D یا F بر اساس عملکرد تحصیلی خود را. نیواورلئان منطقه نمرات زیر متوسط دولت و لوئیزیانا است و یکی از بالاترین انجام متحده در این کشور است.

برای تقریبا بیست سال بوش-اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تست استاندارد تنبیهی پاسخگویی و مدرسه انتخاب شده است استراتژی اصلاحات. آن را کاملا شکست خورده است.

بنابراین این سوال باقی می ماند: چگونه ما را بهبود بخشد ما مدارس ؟ ما شروع با شناخت که فقر و ثروت مهم ترین عوامل نمرات آزمون. این ارتباط قوی را نشان می دهد تا در هر آزمون استاندارد. هر آزمون استاندارد است normed در یک منحنی بل که نشان دهنده درآمد خانواده و آموزش و پرورش; مرفه بچه ها همیشه تسلط بر و بچه های فقیر تسلط پایین. نزدیک به نیمی از دانش آموزان در این کشور در حال حاضر واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار است که فدرال اندازه گیری فقر است. ما می توانیم بهبود تاثیر فقر بر کودکان و خانواده ها با ساخت مطمئن شوید که آنها دسترسی به تغذیه و مراقبت های پزشکی و مسکن مناسب و معقول. زنان باردار و مراقبت های پزشکی نیاز به اطمینان حاصل شود که فرزندان خود را سالم به دنیا آمد.

ویژه داستان
"شما رو به هدف.' جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

اگر میلیاردرهای حمایت از مدارس و کوپن های جدی در مورد بهبود آموزش و پرورش آنها اصرار دارند که دولت فدرال به طور کامل صندوق آموزش و پرورش از دانش آموزان با ناتوانی و سه بودجه برای مدارس کم درآمد مناطق. معلمان باید پرداخت شود به عنوان حرفه ای است که آنها به جای داشتن به کار در شغل دوم یا سوم به پایان می رسد دیدار. معلمان باید بنویسید آزمون خود را به عنوان آنها را برای نسل های. متحده و مناطق باید با ذخیره میلیاردها دلار در حال حاضر هدر رفته در تست استاندارد و صرف آن به جای کاهش اندازه کلاس به طوری که کودکان می تواند کمک فردی از معلم خود.

کودکان و مدارس نیاز به ثبات و نه اختلال. آنها نیاز به معلمان با تجربه و خوبی نگهداری مدارس. همه کودکان نیاز مدارس است که یک پرستار مشاوران و یک کتابخانه با یک کتابدار. کودکان نیاز به بازی هر روز. آنها نیاز به تغذیه و پزشکی به طور منظم چک آپ.

همه از این حس مشترک است. این اصلاحات که کار می کنند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب