ونزوئلا نیکولاس مادورو از دست می دهد و نبرد بیش از دسترسی به طلا در لندن بانک

یک قاضی انگلیسی در پنج شنبه, 2 جولای حاضر به دادن ونزوئلا نیکولاس مادورو دسترسی به 1 میلیارد دلار طلا برگزار

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

یک قاضی انگلیسی در پنج شنبه, 2 جولای حاضر به دادن ونزوئلا نیکولاس مادورو دسترسی به 1 میلیارد دلار طلا برگزار شد در بانک مرکزی انگلیس (BoE) خرک بر این اساس است که انگلستان به رسمیت نمی شناسد رهبر سوسیالیست به عنوان رئیس جمهور این کشور آمریکای لاتین.

Banco Central de Venezuela (BCV) که هیئت مدیره منصوب شده است توسط ایرانیان در زمان قانونی اقدام به انتشار طلا از بانک مرکزی که در آن گفت: می خواستم آن را به فروش برای کمک به مقابله با این کشور coronavirus بحران است. بانک مرکزی انگلستان است که دومین دروازه بان طلا در جهان با برخی از 400,000 میله های طلا پس از نیویورک فدرال رزرو.

اما قاضی Nigel Teare حکم داد که بانک حق ندارد به درخواست از دولت انگلیس است "به صراحت به رسمیت شناخته شده" رقیب خود ژوئن Guaidó به عنوان رئیس جمهور.

در روز پنج شنبه, قاضی Teare گفت: "دولت اعلیحضرت او را به رسمیت شناخته آقای Guaidó در ظرفیت قانون اساسی رئیس جمهور موقت ونزوئلا و باید آن را دنبال نمی شناسند آقای مادورو به عنوان قانون اساسی موقت رئیس جمهور ونزوئلا است."

"هر آنچه که پایه و اساس به رسمیت شناختن دولت اعلیحضرت او را به صراحت به رسمیت شناخته شده آقای Guaidó به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا," او گفت:, و اضافه کرد که "هیچ جایی برای به رسمیت شناختن آقای Guaidó به عنوان حق قانونی رئیس جمهور و آقای مادورو به عنوان عملا رئیس جمهور".

حاکم آمد و به عنوان یک ضربه بزرگ به Venzuela پس از سال ها از بحران اقتصادی ناشی از سوء مدیریت دولت و فساد و تشدید تحریم های ایالات متحده و افت جهانی قیمت نفت است.

Sarosh Zaiwalla یک وکیل به نمایندگی از مادورو وعده داده شده به درخواست تجدید نظر. Zaiwalla در بیانیه ای گفت که قضاوت "به طور کامل نادیده واقعیت از وضعیت بر روی زمین" در ونزوئلا است.

"آقای مادورو دولت در کنترل کامل از ونزوئلا و اداری موسسات و تنها آن را می توانید با اطمینان از توزیع کمک های بشردوستانه و پزشکی و لوازم مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس" او گفت:. "این نتیجه را در حال حاضر تاخیر مسائل بیشتر به ضرر مردم ونزوئلا که زندگی در معرض خطر هستند."

Guaidó اعلام شده خود را رئيس جمهور موقت این کشور در ماه ژانویه 2019 — ماه پس از مادورو که حکومت ونزوئلا از سال 2013 — گرفت برای دور دوم.

مانند بسیاری از کشورها از جمله آمریکا و آلمان و فرانسه و آرژانتین, برزیل, کانادا, انگلستان گفته است که "صراحت" به رسمیت شناخته شده Guaidó ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور موقت. روسیه و چین با این حال باید گفت: ونزوئلا – که هنوز هم کنترل ونزوئلا وزارتخانه ها و نیروهای مسلح است – رييس جمهور قانونی و تلاش برای حذف او غیر قانونی هستند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب