اپل دوباره بسته فروشگاه در 4 متحده در راستای افزایش Coronavirus عفونت

(SAN RAMON, کالیفرنیا.) — اپل بسته است 11 فروشگاه در آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی که

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

(SAN RAMON, کالیفرنیا.) — اپل بسته است 11 فروشگاه در آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی که آن را به حال بازگشایی فقط چند هفته پیش به عنوان coronavirus عفونت نرخ در برخی از مناطق در آمریکا شروع به افزایش است.

این تصمیم اعلام کرد روز شنبه یکی دیگر از نشانه آن است که این بیماری همه گیر ممکن است جلوگیری از اقتصاد از تندرست به عنوان به سرعت به عنوان برخی از ایالت ها شده است امیدوار. این نگرانی فرستاده سهام در وال استریت کاهش جمعه.

آریزونا و فلوریدا باید هر دو با تجربه افزایش حوادث از موارد جدید و نرخ آن آزمایش مثبت برای COVID-19.

وجود دارد 286.7 موارد جدید COVID-19 به ازای هر 100 ، 000 نفر در آریزونا بیش از دو هفته گذشته که رتبه اول را در کشور برای موارد جدید سرانه. نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید افزایش یافته 1,024.1 یا 143.1%.

بیش از دو هفته گذشته نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید در فلوریدا افزایش یافته 1,422.7 یا 144.4%., به گفته محققان در جان هاپکینز ردیابی ویروس.

"ما در این مرحله با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" اپل گفت: در یک بیانیه آماده.

Carolinas نیز تجربه یک چشم انداز مثبت بر جان هاپکینز داده است.

وجود دارد 179.3 جدید مورد در هر 100,000 نفر در کارولینای جنوبی بیش از دو هفته گذشته که رتبه چهارم در کشور برای موارد جدید سرانه. نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید افزایش یافته 495 یا 213.0%.

در کارولینای شمالی نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید افزایش یافته است 36.8% یا 329.7 نفر در هر 100000 نفر.

اپل شروع به بازگشایی بیش از 30 فروشگاه های پراکنده در سراسر کشور در ماه گذشته پس از بستن همه از آن ایالات متحده آجر و ملات مکان در ماه مارس است. کوپرتینو کالیفرنیا شرکت همچنان به فروش اپل از جمله جدید $399 مدل منتشر شده در مستند و محصولات دیگر در فروشگاه آنلاین.

هفت از فروشگاه های اپل که در حال بسته شدن دوباره در آریزونا. دو فروشگاه در حال بسته شدن در هر دو فلوریدا و کارولینای شمالی است. یکی دیگر در کارولینای جنوبی است.

اگر چه او انتظار ندارد فروشگاه تعطیلی برای قرار دادن قابل توجهی دندانه در اپل فروش Wedbush اوراق بهادار دانیال ایوس گفت: حرکت "نگران کننده است روند صحبت می کند که به نوسانات و سیالیت این COVID محیط زیست است."

مانند بسیاری از بزرگترین بازیکنان در صنعت فن آوری, سیب, شده مراتب به مراتب بهتر از اکثر شرکت ها به عنوان اقتصاد ایالات متحده سقوط به رکود اقتصادی است که به طور گسترده ای انتظار می رود به گذشته از طریق این سال است. اپل قیمت سهام آمار یک رکورد $356.56 در روز جمعه اوایل معاملات قبل از اخبار فروشگاه تعطیلی لرزاند سرمایه گذاران.

سهام بودند پایین در حدود 1.5 درصد در معاملات بعد از ظهر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب