رییس جمهوری برزیل تردید از coronavirus, آتش سوزی, وزیر بهداشت که تحت فشار قرار دادند اجتماعی فاصله

Brian Dennehy برنده جایزه شخصیت بازیگر شناخته شده برای نقش خود را در اولین خون, مرگ فروشنده, و خیلی بیشتر در

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

Brian Dennehy برنده جایزه شخصیت بازیگر شناخته شده برای نقش خود را در اولین خون, مرگ فروشنده, و خیلی بیشتر در 81 سالگی درگذشت.

Dennehy دختر الیزابت Dennehy تایید این خبر در روز پنج شنبه, به tweeting, او از علل طبیعی و نه مربوط به COVID-19.

"بزرگتر از زندگی سخاوتمندانه به گسل افتخار و اختصاص داده شده پدر و پدر بزرگ او خواهد بود از دست رفته توسط همسرش جنیفر و خانواده و بسیاری از دوستان" دختر خود را گفت.

Dennehy تحویل برخی از به یاد ماندنی ترین صفحه نمایش عملکرد در اولین خون, Tommy Boy, برائتو پیلهو او نیز شناخته شده برای مرحله نقش دو بار برنده جایزه تونی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک بازی برای مرگ یک فروشنده و روز طولانی سفر به درون شب. او همچنین برنده یک جایزه گلدن گلوب و Screen Actors Guild Award برای فیلم تلویزیونی مرگ یک فروشندهو او نامزد شش جایزه امی در سراسر زندگی حرفه ای او. در سال 2011 او القاء به آمریکا تئاتر سالن از شهرت.

منتقد Mark Harris یاد Dennehy به عنوان "بی وقفه و قابل اعتماد همیشه به طور کامل معتبر شخصیت بازیگر" در حالی که ترنر کلاسیک فیلم' بن Mankiewicz نوشت: "یک فیلم نیست ساخته شده است که نبود حداقل کمی بهتر صرفا برای داشتن Brian Dennehy در بازیگران."

ویلیام شاتنر همچنین به یاد Dennehy به عنوان یک "زیبا و بازیگر با استعداد" و Josh Gad خود را ستایش مرگ یک فروشنده در نقش خاص به عنوان "یکی از crowing اجرای برنامه تا کنون تحویل" روی صحنه است. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن