چه نویسنده و سفید برتری می خواهد شما را به دانستن در مورد ضد نژاد پرستی کار

Wمرغ لیلا F. سعد فکر می کند به دیدن تصاویر از متحد حق تجمع در شارلوتزویل در سال 2017 پوست prickles. "من فکر م

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

Wمرغ لیلا F. سعد فکر می کند به دیدن تصاویر از متحد حق تجمع در شارلوتزویل در سال 2017 پوست prickles. "من فکر می کنم در مورد نفرت خالص بود که در آن مردان و ارتباط آن نفرت کارگردانی شده است به طور خاص در افرادی که مثل من نگاه," او می گوید. سعد بود که کار به عنوان یک مربی زندگی قبل از او یک زاد نژادپرستی مربی مجبور شد برای نوشتن یک پست وبلاگ در پاسخ به Charlottesville, پرداختن سفید زنان شاغل در صنعت و خواستار شکست خود را به مبارزه با سفید برتری. از این که وبلاگ پست او آمد ویروسی 28-چالش روز در Instagram, #meandwhitesupremacy که در آن او را تشویق پیروان به پاسخ ساده و در عین حال مستقیم سوالات خود را در مورد همدستی در برتری و دیجیتال ضد نژادپرستی workbook بود که 100 ، 000 بار دانلود در مدت شش ماه در سال 2018 است.

سعد کتاب و سفید برتری منتشر شده در ژانویه سال 2020 خوانندگان را تشویق می کند به ادامه چالش و نوشتن در یک مجله روزانه در پاسخ به دهید مانند "چه چیزی شما را در مورد آموخته های خود را سفید امتیاز است که باعث می شود شما احساس ناراحت کننده است ؟" و "در چه راه هایی به شما شده است بی تفاوت وقتی که می آید به نژادپرستی?" این یکی از انتخاب antiracism آثار که به دست آورده اند قابل توجه به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش رسید و پس از کشتن جورج فلوید.

سعد می گوید که او ترسیم هویت و تجارب به عنوان یک شرق افریقایی, دختر سیاه, سیاه, زن مسلمان که متولد و بزرگ شده در انگلستان و در حال حاضر زندگی در قطر به او داده اند به یک چشم انداز منحصر به فرد "نگاهی به راه های مختلف که سفید برتری را نشان می دهد تا در راه ما حتی فکر کردن در مورد." زمان صحبت با سعد در مورد پاسخ به کار خود را در زمینه فعلی او مشاوره برای جوامع و آنچه انجام ضد نژادپرستانه کار واقعا به نظر می رسد فراتر از نمایشی allyship.

زمان: من و سفید برتری در اصل یک Instagram چالش است که شما ایجاد شده که در آن شما را تشویق مردم به طریق فکر می کنم و منعکس کننده افکار نژادپرستانه و رفتارهای. چگونه تعریف می کنید سفید برتری و چه چیزی شما فکر می کنم برخی از سوء تفاهم ها در مورد آن ؟

سعد: من فکر می کنم مردم از شنیدن آن کلمه و تصویر مصرانه خواست در ذهن خود مردان راهپیمایی در شارلوتزویل. و آنها مانند "من نمی خواهم که من قطعا بد نیست." اما سفید برتری است که در مورد این ایده, این, اعتقاد, این ایدئولوژی است که افرادی که سفید یا که نگاه سفید نسبت به مردم از دیگر نژادها و بنابراین آنها شایسته غالب بیش از مردم سایر نژادها می باشد. و این تسلط را نشان می دهد تا در زمینه های مختلف به روش های مختلف. آن را نشان داد تا قرن ها پیش با قتل عام و اسارت و استعمار است. اما آن را هنوز هم نشان می دهد تا امروز در روابط میان فردی در آنچه ما به عنوان هنجار در رسانه ها و یا هنجار در شرکت یا هنجار در مدارس. و پس از تسلط ندارد فقط اسارت است.

آیا شما از نوشتن این کتاب با مخاطبان در نظر گرفته شده در ذهن ؟

من معتقدم که ضد نژاد پرستی کار است که همه افرادی که امتیاز سفید باید مسئولیت را انجام دهد. من واقعا آن را نوشته و برای افرادی که خود شناسایی و یا آگاهانه فکر می کنم از خود را به عنوان افرادی که یا می خواهید به نشان می دهد تا در allyship و یا بر این باورند که آنها هستند. من نوشت و آن را با درک کامل است که حتی کسانی که به خوبی در نظر گرفته شده به خوبی معنای مردم در حال رفتن به واقعا ناراحت توسط برخی از چیزهایی که من در مورد نوشتن اما حداقل آنها باید تمایل و میل به درون خود را.

وجود چنین تفاوت زیادی بین کسی که بار خوانده شده کتاب و کسی که این کتاب. خواندن این کتاب واقعا در مورد گرفتن اطلاعات اما واقعا هنوز هم ماندن در یک سطح به سطح و هنوز هم باقی مانده جدا از سفید برتری. عمل روزنامه نگاری در کنار آن واقعا نیاز به شما را به نگاه تنها در خود و برای خود مسئولیت این راه هایی که شما تا به حال افکار نژادپرستانه را نژادپرستانه و باورهای نژادپرستانه انجام می شود همه چیز حتی زمانی که شما نمی به معنی.

پس از قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و تونی McDade در میان دیگر مردان سیاه و زنان در ایالات متحده در کتاب خود یکی از چندین ضد نژادپرستانه کتاب است که مردم به دنبال. چگونه می توانم شما احساس می کنید که در مورد پاسخ به کار خود را در زمینه فعلی?

از یک طرف من هستم و خیلی خوشحالم که بسیاری از مردم در نهایت تبدیل به این منابع و این کار می کند. و در همان زمان من احساس می کنم حس تردید. وجود دارد بسیاری از کتاب های ضد نژاد پرستی نه فقط آنهایی که در حال حاضر در لیست پرفروش اما کتاب هایی که پشت چندین دهه است. این شده است یک مکالمه مداوم برای مدت طولانی.

من به تازگی دیدم یک زن سفید که در مورد نوشته شده که Black Lives Matter تظاهرات آغاز کرده است او خرید کتاب من و قرار دادن توجه داشته باشید گفت: او در حال رفتن به اجرای یک کتاب دایره با من و سفید برتری. او در ابتدا 55 نفر ثبت نام—دو هفته بعد همه را ناپدید شده و فقط پنج نفر از سمت چپ که هنوز هم نشان تا به طور مداوم.

به طوری که با عجله و سپس بی تفاوتی بازگشت است که چرا من احساسات متناقضی در مورد آن. از آن آسان است برای خرید یک کتاب, و از آن آسان است برای گفتن Black Lives Matter, و از آن آسان است برای گفتن "من قصد دارم به سعی کنید برای انجام این کار است." آن را کاملا متفاوت از چیزی به آن را انجام دهد. و به آن را انجام دهد زمانی که اعتیاد به مواد مخدره بیش از, اخبار چرخه نقل مکان کرد, و شما در حال گرفتن پاداش برای بودن خیلی شجاع برای گفتن سیاه زندگی مهم است. در حال حاضر شما فقط نیاز به انجام nitty ریگ دار کار — تا جایی که کار واقعی است.

حسن نیت ارائه میدهد از RF|چسب

پس از حوادث و اعتراضات در آمریکا وجود دارد چندین تظاهرات در سراسر جهان پرداختن به نژادی و بی عدالتی و سفید برتری در کشور است. آیا شما فکر می کنم که Black Lives Matter جنبش در سال 2020 متفاوت است به هر چیزی که قبل از آن ؟

در طول زندگی ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به آنچه که ما دیدم این چند ماه گذشته در سراسر ایالات متحده و همچنین در سراسر جهان است. من هرگز نمی خواهم به underplay که. مردم احساس تشویق و اعتماد به نفس بیشتری به ماندن آرام کنه و من فکر می کنم که شگفت انگیز است.

البته ما در این بیش از حد متصل جهان آنلاین. من فکر می کنم که چرا Black Lives Matter تظاهرات در این سال در زمان خاموش در راه است که آنها تا به حال قبل از اینکه در سطح جهانی و از آنجا که مردم در حال دیدن چیزهایی که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر و دیدن چگونه آن را نشان می دهد تا در کشورهای خود را دارند. سفید برتری یکی از آن نیروهایی که به شکل جهانی خود را در راه است که فقط بسیار قدرتمند و بسیار مضر است. و پس از آن هرگز وجود ندارد.

بسیاری از مردم سیاه و سفید به طور خاص و همچنین مردم بومی و مردم از رنگ گفتاری در مورد خستگی از مواجه شدن با سفید, شکنندگی یا سفید گناه در هفته های اخیر. آیا شما هر گونه مشاوره برای این جوامع است ؟

در طول این تظاهرات که به دنبال آن در دو هفته اول پس از جورج فلوید قتل من فکر می کنم یک و نیم میلیون نفر از مردم به دنبال من Instagram account. که بسیار سخت و طاقت فرسا برای من. ما تا به حال توده مردم سفید های آینده به فضا ما با آگاه تمایل به می خواهید به یاد بگیرند بلکه با بررسی ضد سیاهی و نداشتن مهارت و درک درستی از چگونه رفتن را به ما فضاهای بدون بی احترامی به ما.

داشتن امتیاز سفید هنوز به این معنی است که شما در واقع می تواند خاموش کردن و بودن به معنای سیاه و سفید شما می توانید. توصیه ای که من می خواهم را به مردم به خصوص و بومی و مردم از رنگ است که شما مراقبت از خود واقعا باید برای اولین بار آمده است. در حالی که این لحظه از این جنبش است که ما در این است که واقعا بی سابقه این کار در جریان بوده است برای چند دهه قرن و آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار. بنابراین شما نمی توانید خودتان را سوختن در حال حاضر فقط به خاطر اینکه بیشتر مردم علاقه مند به شنیدن از ما. آن هم نه مسئولیت خود را برای آموزش افراد در مورد سفیدی و در مورد سفید برتری.

برای مردم به خصوص یکی از راه هایی که ما عمل ضد نژادپرستی است که یادگیری چگونه به مرکز خودمان ما شادی ما مراقبت از خود ما سلامت روانی سلامت جسمی ما. یکی از چیزهایی که پس از حادثه از این شناخت است که سیاه و سفید زندگی می کند و تنها به نظر می رسد هر زمانی که مردم در حال کشته در خشونت بار ترین و وحشتناک در راه است و ما تنها می توانید توجه زمانی که ما علیل درد ما. هنگامی که ما می گویند سیاه و سفید زندگی می کند مهم این زندگی سیاه و سفید از مردم که مهم است.

کتاب خود را در مورد تعهد و نظم و انضباط از انجام این ضد نژادپرستانه کار می کنند. چگونه تعریف می کنید که و چه هستند برخی از راه هایی که مردم می توانند انجام دهند که فراتر از خواندن کتاب خود را ؟

استعاره استفاده کنم که هر روز صبح شما را از خواب بیدار و به شما ضربه دکمه تنظیم مجدد در "چگونه می توانم نشان می دهد تا در ضد نژادپرستانه allyship امروز؟" که شامل چیزهایی مانند یادگیری و آموزش خود را, اما همچنین شاهد در چه راه هایی سفید برتری نشان داده به عنوان شما در حال حرکت از طریق روز در چه راه شما هستند همدستی در حفظ آن و در نتیجه در چه راه هایی می تواند به شما مختل کردن آن. این مورد واقعا مصرف متوجه مسئولیت های روزمره خود را زندگی می کردند زندگی و دیدن نیست ضد نژاد پرستی به عنوان چیزی است که شما هنگامی که شما یک بیت از زمان اضافی در سمت.

ما در حال حاضر نزدیک به دو ماه از زمانی که اولیه تظاهرات آغاز شده است. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آینده Black Lives Matter جنبش و جایی که شما آن را ببینید خواهید ؟

امید من این است که در حال حاضر به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند مهم تر می شود جریان اصلی که سفید و سیاه و سفید غیر مردم واقعا در گوشته به عنوان به خوبی و کاهش بار از مردم از ما نیاز به فریاد به خالی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. من فکر می کنم که یک راه بسیار طولانی کردن چون من نمی دانم هر زمان که مردم سفید شد در تعامل با مردم است که سیاه و سفید زندگی می کند هم مهم است. بنابراین جهانی که ما در حال ساخت نسبت به, و ما آن را دیده اند. ما نمی دانیم که آنچه در آن مانند به نظر می رسد ما هیچ طرح برای آن است. ما واقعا باید با استفاده از تصورات ما و ما خلاقیت به کار نسبت به آن. اما ما باید به کار نسبت به آن با هم.

پروژه بعدی خود را است یک نسخه کودکان از من و سفید برتری. چگونه می تواند ما را در تجهیز کودکان به بحث در مورد مسابقه و سفید برتری?

من در ابتدا فکر کردم این امر می تواند یک تفسیر یا ترجمه بالغ نسخه برای خوانندگان جوان اما من متوجه شدم این کتاب است که باید برای همه بچه ها از همه نژادها و نه فقط برای بچه ها است که پس از آن همه چیز تغییر. این یک مسئولیت بزرگ است. جوان, بچه ها مثل اسفنج—جذب آنها همه چیز را به طوری که این کار را واقعا انجام می شود. برخی از نیت و هدف هستند و برای تجهیز آنها با بافت, تاریخچه, زبان و مهارت های تفکر انتقادی به واقعا درک چگونه سفید برتری عمل می کند. آن را در مورد دادن بچه ها یک زبان مشترک قادر به رشد به بزرگسالان است که می تواند بحث در مورد نژاد و برچیدن سفید برتری با هم.

به عنوان یک بچه من تا به حال برای یادگیری در مورد مسابقه از سن هفت. بنابراین من آگاه از نژاد و نژادپرستی تمام زندگی من است. بسیاری از بزرگسالان در حال یادگیری آن است. بنابراین ما در همان سطح در همه. و من امیدوارم که از طریق این کتاب بچه ها از همه نژادها مختلف می توانید مکالمات و ایجاد یک جهان متفاوت است.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن