ایالات متحده coronavirus موارد در حال حاضر بالاترین در جهان

تعداد تایید COVID-19 نفر در آمریکا افزایش یافت و به 83,836 در روز پنج شنبه — بیش از هر کشور دیگری سبقت هر دو د

توسط PATRIS-FUN در 8 فروردین 1399

تعداد تایید COVID-19 نفر در آمریکا افزایش یافت و به 83,836 در روز پنج شنبه — بیش از هر کشور دیگری سبقت هر دو در ایتالیا و چین — در حالی که مرگ و میر گذشت 1000 علامت گذاری با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این دانشگاه گفت: حداقل 1,209 نفر در آمریکا فوت کرده اند از این بیماری ناشی از کوروناویروس.

در ضمن بیمارستان ها و مقامات دولتی در نیویورک و نیواورلئان و دیگر نقاط داغ دست و پنجه نرم با وخیم کمبود منابع کارکنان و تخت بیمار. امکانات پزشکی در حال اجرا کوتاه از هواکش و ماسک محافظ و بودند که مانع محدود تست ظرفیت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گزارش افزایش 13,987 موارد و 257 مرگ و میر در سال های اخیر خود را اندازه گیری دوره بین سه شنبه و چهارشنبه در 4 p. m. ET. افزایش قبلی دوره 24 ساعته شد 144 کشته و حدود 11000 موارد جدید.

برای کمک به کسب و کارهای مقابله با شیوع تهمت و دولت تصمیم گرفته است از آن خواهد شد کاهش بازگشت در اجرای محیط زیست و رعایت الزامات با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست یادداشت. این تصمیم به شرح زیر درخواست توسط انرژی در صنعت و بخش های دیگر.

"به طور کلی سازمان حفاظت محیط زیست انتظار ندارد به دنبال جریمه برای نقض روال نظارت بر انطباق و یکپارچگی تست نمونه گیری آزمایشگاه, تجزیه و تحلیل, آموزش و گزارش و یا صدور گواهینامه تعهدات در شرایطی که سازمان حفاظت محیط زیست موافق است که COVID-19 شد علت" سازمان حفاظت محیط زیست یادداشت بخوانید.

در همان روز — به ظاهر در پاسخ به بی سابقه محرک در انتظار تصویب توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده — وال استریت بسیج برای سومین روز متوالی. S&P 500 به 154.51 امتیاز یا 6.24 درصد و شاخص Dow Jones رز 1,351.62 امتیاز و یا 6.38 درصد است. کسانی که دستاوردهای خاموش بزرگترین سه روز در صد سود پس از سال 1931 1933 بود در حالی که داو افزایش بیش از 20 درصد از مارس 23 دیدار برخی از تحلیلگران تعریف یک بازار گاو نر.

نیویورک به عنوان ایالات متحده epicentre

بیش از یک سوم از COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده بوده است در ایالت نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هشدار داده بیمارستان ها به زودی می تواند اجرا از تخت و هواکش.

او در کنفرانس خبری روزانه پنجشنبه کومو گفت که 385 نفر در کشور از این ویروس افزایش از روز قبل از 100. او گفت: هدف این بود برای رسیدن به یک بیمارستان تخت ظرفیت 140,000 از زمان 53,000 در دسترس مقامات سراغ سایت های جدید برای ساخت امکانات به طور موقت او گفت:.

بیماران ماسک می پوشند در حالی که حفظ اجتماعی فاصله آنها به عنوان منتظر در صف برای یک COVID-19 آزمون در المهرست بیمارستان مرکز روز چهارشنبه در شهر نیویورک است. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

"تعداد هواکش ما نیاز است تا فصل. آن را مانند آنها را نشسته در انبار ... وجود ندارد و ذخایر موجود" کومو گفت.

دولت فدرال شد ارسال "همه چیز را ما می توانیم" برای کمک به نیویورک از جمله هواکش دستکش و ماسک محافظ برای استفاده در بیمارستان ها, کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت.

"اما ما همچنین کردم نوظهور مشکل در نیواورلئان. ما دیترویت ما رو شیکاگو و سیاتل در ایالت کالیفرنیا ، من می خواهم گفت, وجود دارد هواپیما در هوا در همه جا در حال حاضر" ناوارو اضافه شده است.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به نام شتاب از موارد در نیویورک را "بسیار نگران کننده است." او همچنین هشدار داد که این ویروس می تواند به بازگشت به آینده شمالی زمستان است.

"ما امیدواریم که ما یک مهلت به عنوان ما به مه و ژوئن. آن است که به احتمال زیاد برای آمدن در سراسر فصل آینده به دلیل آن را بسیار شدید ویروس" Fauci گفت WNYC عمومی رادیو طی مصاحبه ای در نیویورک در روز پنج شنبه.

نیویورک همسایه نیز برخورد با افزایش موارد است. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: مواردی وجود دارد به افزایش حدود 2500 از روز گذشته با مرگ و میر خونتان از 19 تا 81.

روستایی گرجستان, لوئیزیانا, برخورد با خوشه

شایع عفونت در شهر نیویورک را تحت سلطه بسیاری از ملی گفتگو در مورد این بیماری است. اما به دور از سواحل جوامع کوچکتر نیز در حال آماده شدن برای چیزهایی که بدتر به عنوان آنها در Ga.

بزرگترین بیمارستان در گرجستان عمدتا روستایی غرب, گوشه ای است که به سرعت در حال اجرا از فضا میان بالاترین میزان عفونت کروناویروس در کل کشور. آن را اعتقاد بر این بود زمانی آغاز شد که یک فرد مبتلا به ویروس به منطقه برای حضور در مراسم تشییع جنازه.

نمایی از خیابان بوربن در نیواورلئان نشان داده شده است در روز چهارشنبه در میان COVID-19 شیوع. (Jonathan Bachman/فردا نیوز)

"من نمی توانم به شما بگویم که چگونه آن را برای رفتن به جمعه بسیار کمتر در هفته پس از" گفت: Scott Steiner, مدیر عامل شرکت چهار بیمارستان نظام سلامت است که شامل قمر Putney بیمارستان یادبود در آلبانی.

در قمر Putney, مراقبت های ویژه تخت پر از COVID-19 بیماران و کارکنان دست-دوخت ماسک برای کمک به کشش رو به کاهش منابع.

حدود 90000 نفر زندگی می کنند در آلبانی و اطراف Dougherty County است. این ویروس تاثیر بوده است outsized در مقایسه با جامعه جمعیت. عفونت countywide پیشی گرفته اند 100 از جمله هفت مرگ و میر ساخت آن گرجستان ترین-آمار شهرستان در خارج از مترو آتلانتا.

در New Orleans پزشکان و مقامات بیمارستان شاهد افزایش تعداد بیماران نیاز به مراقبت های ویژه و در حال کار برای جلوگیری از ممکن است قریب به اتفاق از سیستم های خود را. لوئیزیانا مقامات با توجه به مسکن در بیماران در هتل و یک مرکز کنوانسیون در شهر.

"ما شاهد افزایش در موارد در سراسر سیستم ما" گفت: Warner توماس اجرایی در Ochsner مرکز پزشکی, لوئیزیانا, بزرگترین سیستم بیمارستان.

تأکید بر تهدید به مراقبت های بهداشتی کارگران در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر توماس گفت: 300 Ochsner کارمندان تحت قرنطینه از جمله 60 مبتلا COVID-19.

فدرال رزرو صندلی در حال گوش دادن به همه گیر کارشناسان

بیمارستان گذاشته کردن کارگران و مبارزه شرکت دریافت خواهد کرد به شدت مورد نیاز کمک های اقتصادی تحت ثبت تنظیم امداد لایحه تصویب شده توسط مجلس سنای ایالات متحده در اواخر روز چهارشنبه در یک 96-0 رای دادن.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت که او انتظار دارد که او اتاق را از تصویب این لایحه در قوی دو حزبی رای در روز جمعه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که امضای این لایحه به قانون است.

آمریکایی ها باید مستقیم دریافت سپرده برای کمک مالی ظرف سه هفته به عنوان به زودی به عنوان لایحه امضا شده است به قانون وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: در روز پنج شنبه.

تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا افزایش یافت و به رکورد 3.3 میلیون در روز پنج شنبه نزدیک به پنج بار قبلی هفتگی رکورد 695,000 از رکود اقتصادی از سال 1982.

این گزارش ممکن است درک این مشکل به عنوان آمار رسمی به طور معمول شامل نمی شود خود اشتغالی و یا پیمانکاران مستقل. فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت که ایالات متحده در حال حاضر "به خوبی ممکن است در رکود است."

پاول هشدار داد که فعال اقتصاد خواهد باید صبر کنید تا این ویروس را تحت کنترل رغم مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام تمایل به از سرگیری فعالیت های اقتصادی, عید پاک, مارس 12.

"اول منظور از کسب و کار خواهد بود به گسترش ویروس را تحت کنترل و سپس از سرگیری فعالیت های اقتصادی" پاول گفت: ان بی سی امروز نشان می دهد.

این Danni Askini تا به حال به مبارزه با دندان و ناخن فقط برای آزمایش برای coronavirus. در حال حاضر او را به مبارزه برای پوشش هزینه های درمان او. 7:32

پاول گفت که او انتظار دارد فعالیت های اقتصادی "به سر و عقب حرکت می کند تا در نیمه دوم سال" اما هیئت مدیره بود که با توجه به هشدارهای کارشناسان مانند Fauci.

اکثر تایید نظامی ایالات متحده موارد داخلی

ارتش ایالات متحده در ضمن تصمیم گرفته است آن را متوقف خواهد شد ارائه برخی از گرانول, اطلاعات در مورد عفونت کروناویروس در درون صفوف خود را.

ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper گفت: او می خواست برخی از ماموریت خاص اطلاعات نکردن برای جلوگیری از به خطر انداختن عملیاتی امنیتی است.

"من قصد ندارم به یک عادت که در آن ما شروع به ارائه اعداد در تمام دستورات و ما به یک نقطه می آیند شش هفت هفته از در حال حاضر که در آن ما برخی از نگرانی در برخی از مکان ها و فاش کردن اطلاعات است که می تواند با قرار دادن افراد در معرض خطر گفت:" Esper.

مقامات به رویترز گفت وجود دارد بیشتر موارد داخلی از میان نیروهای خارج از کشور.

حدود 85 درصد از تایید coronavirus موارد در نیروی هوایی بودند از پرسنل در ایالات متحده در حالی که نیروی دریایی گفت: تقریبا 90 درصد از موارد واقع شده در داخل کشور.

Esper اشاره کرد که فرماندهان در خارج از کشور باید توانایی بیشتری برای اعمال محدودیت در حرکت سربازان و خانواده های آنها.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب