هنگ کنگ رهبر می گوید مالی hub نمی توانیم هر بیشتر 'هرج و مرج'

هنگ کنگ رهبر کری لام هشدار داد روز سه شنبه در این شهرستان نمی تواند استطاعت بیشتر "هرج و مرج" را به عنوان آن م

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

هنگ کنگ رهبر کری لام هشدار داد روز سه شنبه در این شهرستان نمی تواند استطاعت بیشتر "هرج و مرج" را به عنوان آن مشخص شده اولین سالگرد شروع نورد توده طرفدار دموکراسی تظاهرات.

بیش از یک میلیون نفر و آب گرفتگی خیابان های یک سال پیش در اعتراض به یک لایحه توسط لام دولت است که اجازه داده اند مردم به تحویل به سرزمین اصلی چین که در آن دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست برای محاکمه.

لام بعد از انصراف این لایحه اما این قانون باعث نگرانی گسترده است که دولت مرکزی در پکن بود و خفقان آزادی مالی جهانی hub جرقه ماه از تظاهرات ضد دولتی.

"همه ما می توانید ببینید مشکل ما را از طریق بوده است در سال گذشته و با توجه به چنین موقعیت های جدی ما مشکلات بیشتری برای مقابله با" لام گفت: در طول هفته رسانه های کنفرانس که همزمان با سالگرد.

"ما نیاز به یادگیری از اشتباهات من آرزو می کنم همه قانونگذاران می توانید یادگیری از اشتباهات است که هنگ کنگ را تحمل نمی تواند چنین هرج و مرج است."

پس از یک آرامش نسبی در تظاهرات در طول coronavirus همه گیر تظاهرکنندگان به خیابانها بازگشتند در هفته های اخیر و بیشتر تظاهرات انتظار می رود.

فعالان را به نام مردم برای جمع آوری در موقع ناهار و بعد از آن در روز پنج شنبه به مناسبت سالگرد سال گذشته تظاهرات تودهای. آنها همچنین اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری یک همه پرسی در روز یکشنبه در مورد اینکه آیا برای راه اندازی یک شهر گسترده اعتصاب علیه امنیت ملی قوانین پیشنهاد شده در ماه گذشته.

این قانون که مقامات اصرار دارند تمرکز خود را در "مشکل" که یک تهدید برای امنیت ملی است ratcheted تنش بالاتر است. لام هشدار داد در برابر کنشگران در نظر دارد برای برگزاری یک اعتصاب همه پرسی.

"در طول سال گذشته هنگ Kongers و جهان شده اند شهادت به وخامت اوضاع در هنگ کنگ با پکن سفت گرفتن آن بیش از شهر آزادی" دموکراسی فعال جاشوا وانگ گفت: در یک خوراک توییتر.

روز دوشنبه یک مقام چینی نشان می دهد که درجه استقلال که هنگ کنگ را که پس از استعمار توافق بر وضعیت آن اجرا می شود در 2047 می تواند بستگی به شهر چگونه رفتار می کند تا پس از آن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب