DHS رسمی ترویج تاکر کارلسون تایید نشده ادعا می کنند که نیویورک تایمز در تلاش است به انتشار آدرس

ایالات متحده coronavirus همه گیر در ادامه به خشم خارج از کنترل وجود ندارد تلاش رئیس جمهور تهمت و دولت او Steph

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

ایالات متحده coronavirus همه گیر در ادامه به خشم خارج از کنترل وجود ندارد تلاش رئیس جمهور تهمت و دولت او Stephen Colbert گفت: در روز دوشنبه را دیر نشان می دهد. "در حال حاضر شما ممکن است فکر" Hey Stephen آنها به طور کامل shanked این بیماری همه گیر, اگر تنها کسی بود که در تلویزیون هر روز دروغ گفتن در مورد آن است. خوب خبر خوبی چون تهمت بازگرداندن coronavirus جلسات."

"ما یک پیش نمایش از آنچه جدید کروناویروس جلسات خواهد بود مانند روز گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام یک مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه روز یکشنبه در فاکس نیوز" و کریس والاس نیست درجه بندی معمول فاکس نیوز, منحنی, Colbert گفت. چیزهایی که "واقعا غم انگیز" هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن bragged دوباره در مورد عبور از یک آزمون شناختی, او گفت:. "آن را دلسرد کننده برای دیدن مرد قدرتمند ترین در جهان لاف زدن است که او به تصویب یک آزمون است که آنها را به مردم می دهد برای پیدا کردن اینکه آیا آنها باید اجازه داده شود به اتوبوس خود را." او به نمونه های واقعی از سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود: "سخت است."

"و فقط زمانی که شما فکر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نمی تواند هر تیره تر ما در حال حاضر هولناک فیلم از پورتلند اورگان از نقاب ناشناس فدرال آمريکا ربودن معترضان از خیابان بدون حکم و یا هر علت احتمالی و پرتاب آنها را به بینام و وسایل نقلیه" کلبرت گفت. "بدیهی است که این سرد. اما همچنین: ماشین با اجسام حجم? واقعا؟" اقدام امنیت رهبران می گویند عوامل بی نام برای محافظت از خانواده خود و "این می رود بدون گفت: doxxing بد است," او گفت:. "من آرزو می کنم آن را بدون گفتن که داشتن یک پلیس مخفی است که راه بدتر است. و هیچ Trumpstapo نیست و گفت که آنها "فقط دستور زیر' آنها گفت: آنها فقط به دنبال اجرایی سفارشات."

Seth Meyers یافت تهمت کریس والاس مصاحبه "واقعا وحشتناک او گفت:" در اواخر شب. اما نه به عنوان هشدار دهنده به عنوان تهمت ارسال "پلیس مخفی به یک شهر آمریکا به ربودن معترضان از خیابان است."

این به اندازه کافی بد است که مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی "نیروی شبه نظامی" است و "آدم ربایی معترضان و چاشنی آنها را به بینام وانت" در پورتلند — و به زودی دیگر آبی شهرستانها — اما خود را توجیه نیز مزخرف مایر گفت: nodding به Portlandia: "مردم در پورتلند هر چیزی هستند اما آنارشیست ها. رستوران در پورتلند باید قوانین بیش از یک منهتن co-op هیئت مدیره. اگر شما خود را قرار داده و پوست موز در بن کمپوست آنها را به شما درایو به محدوده شهر خورشیدی ماشین و شما را ترک وجود دارد." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب