همکاران تعجب پزشکان در بیمارستان مراسم بعد از عروسی به تعویق افتاد

آن را تبدیل شدن به سخت تر نیست آسان تر برای مردم در نیوجرسی به دریافت تست برای COVID-19 coronavirus با برخی از

توسط PATRIS-FUN در 26 فروردین 1399

آن را تبدیل شدن به سخت تر نیست آسان تر برای مردم در نیوجرسی به دریافت تست برای COVID-19 coronavirus با برخی از نیاز به خواب در اتومبیل های خود را یک شبه به اطمینان حاصل شود آنها در میان آنهایی که خوش شانس برای دریافت تست شده است.

نیویورک تایمز' Rukmini Callimachi یافت که حتی زمانی که یک فرد آزمایش شده است دولت عمده پرونده ها و آزمون خود را ممکن است مجبور به رفتن را از طریق یک سفر طولانی به یک آزمایشگاه صدها مایل دور. نیوجرسی انجام شده است تقریبا 115,000 COVID-19 آزمون و رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی (D) به تازگی اعتراف کرد وقتی که می آید به تست وجود دارد "محدودیت در کل زنجیره مواد غذایی." همانطور که از دوشنبه شب در مجموع وجود دارد 64,584 موارد تایید شده در نیوجرسی با 2,443 مرگ و میر این بار گزارش.

Callimachi می نویسد که اولیه موضوع در نیوجرسی نبود کیت های آزمایش, اما در حال حاضر وجود دارد کمبود پرستاران و سواب بینی. در اوایل این ماه او رفت و به درایو از طریق تست سایت در برگن کالج در پاراموس که در آن برخی از مردم رو در خط شب قبل به مطمئن شوید که آنها یکی از 500 نفر قادر به گرفتن تست شده است.

در روز Callimachi بازدید سایت زد از آزمون تا اواسط بعد از ظهر. لوله های آزمایش قرار گرفتند به جعبه و پوشش داده شده با یخ بسته و سپس رانده به تلاش تشخیص آزمایشگاه در Teterboro. از آنجا که بسیاری از آزمایش های در حال انجام در نیویورک و تنها چند بیمارستان در نیوجرسی باید تست قابلیت های این آزمایشگاه بوده و آب گرفتگی با نمونه. آزمون از بیمارستان ها نیز اولویت بیش از کسانی است که از درایو-از طریق سایت پس از تلاش تصمیم گرفت برای قرار دادن در برگن کالج آزمایش به یک آزمایشگاه در Chantilly Virginia.

ویرجینیا آزمایشگاه دارای یک ماشین است که می تواند اجرا 376 آزمون در یک زمان با هر چرخه در نظر گرفتن بین سه تا چهار ساعت است. تلاش کرده به محدود کردن تعداد تست های آن اجرا می شود در یک روز به دلیل آنزیم لازم برای این فرایند است در تامین کوتاه مدت. پس آزمون تکمیل شد Quest ارسال نتایج به فدرال پیمانکار به نام Maximus که پس از آن به نام بیماران مبتلا به اجازه دهید آنها را می دانم که آیا آنها آزمایش مثبت یا منفی برای COVID-19. بیشتر بخوانید درباره روند و چگونه مردم Callimachi ملاقات برخورد با نتایج خود را هنگامی که آنها دریافت آنها در نیویورک تایمز. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن