اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار و 4 نفر دیگر بازداشت 60 میلیون دلار رشوه خواری مورد

(کلمبوس, اوهایو) — اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار و چهار نفر دیگر دستگیر شده بودند روز سه شنبه در یک 60 میلیون

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

(کلمبوس, اوهایو) — اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار و چهار نفر دیگر دستگیر شده بودند روز سه شنبه در یک 60 میلیون دلار فدرال رشوه کاوشگر یک فرد در جریان تحقیقات تایید کرده است.

آمریکا وکیل دیوید DeVillers' دفتر نمی خواهد بحث در مورد جزئیات این صورت که این برنامه ریزی برای طرح در جلسه بعد سه شنبه.

نیز دستگیر شدند سرپرست خانوار مشاور جفری Longstreth قدیمی خانه ملت لابی نیل کلارک اوهایو سابق حزب جمهوری خواه رئیس و مشاور متی Borges و خوان Cespedes, co-founder از Oxley در کلمبوس فرد گفت: آسوشیتد پرس. آنها نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد. یک نفر ششم نیز به دنبال فرد گفت.

ماموران اف بی آی در مزرعه از اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار در روز سه شنبه صبح ساعت جلوتر از دولت برنامه ریزی شده اعلام.

ماموران اف بی آی شد انجام "اجرای قانون فعالیت" در سرپرست خانوار ملک در Glenford در جنوب شرقی اوهایو FBI سخنگوی تاد لیندگرن گفت: بدون ارائه جزئیات. این Perry County Sheriff را نیز تایید شد کمک به اف بی آی سرپرست خانوار در مزرعه.

لیندگرن با اشاره به آینده در کنفرانس خبری توسط DeVillers که دفتر برنامه ریزی شده برای اعلام "اتهامات مربوط به 60 میلیون دلار رشوه به دولت رسمی و همکاران."

پیام های چپ بودند با سرپرست خانوار در خانه و در خانه ارتباطات ، خواه در دوم خود را از روی لئامت دادن به مجلس پس از تصدی در همان موقعیت از سال 2001 تا 2004.

سرپرست خانوار جانباز مجلس, بازگشت به سیاست دولت در سال 2016 پس از خروج بیش از یک دهه پیش به دلیل محدودیت مدت.

در آن زمان او در سمت چپ او و چندین بالا مشاوران تحت تحقیقات فدرال به اتهام پول شویی و نامنظم کمپین شیوه های. دولت بسته به مورد و بدون تشکیل پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

پس از بازگشت به اوهایو خانه چهار سال پیش سرپرست خانوار برنده ستیز مبارزه برای تبدیل شدن به مجلس در سال 2019.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب