مقامات حذف به وحشی اتوبوس از آلاسکا Backcountry با استناد به نگرانی های ایمنی عمومی

(جونو) — رها اتوبوس در آلاسکا backcountry, نکردم با کتاب "درون طبیعت وحشی" و فیلم به همین نام برداشته شد دوشن

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

(جونو) — رها اتوبوس در آلاسکا backcountry, نکردم با کتاب "درون طبیعت وحشی" و فیلم به همین نام برداشته شد دوشنبه, دولت, مقامات گفت.

تصمیم اولویت امنیت عمومی آلاسکا منابع طبیعی کمیسر Corri فیگ گفت.

اتوبوس به مدت طولانی جذب ماجراجویان به یک منطقه بدون خدمات تلفن همراه و مشخص غیر قابل پیش بینی آب و هوا در زمان متورم رودخانه. بعضی از آنها تا به حال به نجات و یا فوت کرده اند. Christopher McCandless موضوع کتاب و فیلم در آنجا درگذشت در سال 1992.

نجات در اوایل سال جاری از پنج ایتالیایی گردشگران و مرگ در سال گذشته یک زن از بلاروس تشدید تماس از مقامات محلی برای اتوبوس حدود 25 کیلومتر از پارک ها و بزرگراه برداشته شود.

آلاسکا گارد ملی ارتش منتقل اتوبوس به عنوان بخشی از یک ماموریت آموزشی "بدون هیچ هزینه ای عمومی و یا هزینه اضافی به دولت" فیگ گفت.

آلاسکا گارد ملی در آزادی گفت: اتوبوس برداشته شد با استفاده از سنگین-آسانسور هلیکوپتر. خدمه تضمین ایمنی یک چمدان با ارزش احساساتی به McCandless, خانواده, انتشار متحده است. آن را نمی کند توصیف که در مورد بیشتر است.

فیگ در نسخه گفت: این اتوبوس نگه داشته خواهد شد در یک مکان امن در حالی که وزارت او در وزن و گزینه های مختلف برای چه چیزی برای انجام با آن.

"ما مردم را تشویق به لذت بردن از آلاسکا وحشی مناطق با خیال راحت و ما درک می کنیم برگزاری این اتوبوس تا به حال در تخیل محبوب," او گفت: در یک نسخه. "این است که رها شده و رو به وخامت خودرو است که نیاز به خطرناک و پرهزینه نجات یافته اند. از همه مهمتر این بود که هزینه برخی از بازدید کنندگان خود را زندگی می کند."

McCandless 24 ساله از ویرجینیا بود که مانع از به دنبال کمک با تورم بانک Teklanika رودخانه. او از گرسنگی مرده در اتوبوس در سال 1992 و نوشت: در یک مجله در مورد زندگی در اتوبوس برای 114 روز تا مرگ او.

طولانی رها شهرستان فربنکس, اتوبوس, مشهور شد توسط 1996 کتاب "درون طبیعت وحشی" توسط Jon Krakauer و 2007 Sean Penn-کارگردانی فیلم به همین نام.

وزارت منابع طبیعی گفت: 1940s-عصر اتوبوس استفاده شده بود توسط یک شرکت ساخت و ساز به خانه کارکنان در هنگام کار بر روی یک جاده دسترسی در منطقه و رها شده بود زمانی که کار به پایان رسید در سال 1961.

در ماه مارس مقامات در دنالی قصبه مستقر در Healy حدود 25 مایل (40 کیلومتر) از اتوبوس رای دادند به اتفاق آرا به خلاص شدن از شر آن.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب