همه بهترین زمان آهنگ خارجی نهایی شد Hype Man

"چه اتفاق می افتد در میامی" Pitbull معروف گفت: در سال 2012 آهنگ "آخرین شب" "هرگز اتفاق افتاده است." به تازگی

توسط PATRIS-FUN در 13 بهمن 1398

"چه اتفاق می افتد در میامی" Pitbull معروف گفت: در سال 2012 آهنگ "آخرین شب" "هرگز اتفاق افتاده است." به تازگی او شده است تکرار این عبارت به عنوان ایجاد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف سوپر باول سال 2020 در فلوریدا.

این یک کلاسیک Mr. 305-ism — یا آقای در سراسر جهان-ism به عنوان او است و حتی بیشتر معمولا شناخته شده این روزها. Pitbull به نام Armando Christian پرز ساخته شده است عالی هویت برای خود در اطراف هر دو موسیقی دلاوری خود را در طول چند دهه کار به عنوان یک رپر کارآفرین و ساز و توانایی های خود را به عنوان نهایی اعتیاد به مواد مخدره ، کلمات خود را همیشه به نظر می رسد منطقی است. (بالا را ببینید.) اما وجود دارد هیچ انکار می توانید آنها را دریافت حزب آغاز شده است.

در اینجا ما شکسته شده و برخی از بهترین زمان Pitbull آمد از طریق به ما فشار رو به جلو مقایسه کردن به این عبارات که او را برمی گرداند به دوباره و دوباره به زندگی مانتراها. چرا که قبل از وجود دارد جری از تشویق با حصیر بحث ما تا به حال Mr. 305 آواز راه خود را به قلب ما. و به عنوان یک عملا سفیر میامی — صفحه اصلی این آخر هفته بزرگ سوپر باول LIV روز یکشنبه با ستاره halftime show هنرمندان, جنیفر لوپز و شکیرا — بدون شک وجود دارد Pitbull به عقب خواهد بود در انظار repping برای زادگاه خود را به عنوان او به نظر می رسد در سوپر باول را pregame نشان می دهد.

"دیل."

Pitbull منی عبارت "دیل" است که شاید یکی از مهمترین کمک به فرهنگ است. تقریبا به عنوان ترجمه "به آن" آن بوده است امضای خود را پس از او بر روی صحنه آمد در اوایل 2000s. آن را در آهنگ های خود را ("من نمی توانم وعده فردا اما من قول می دهم امشب دیل") و در رسانه های اجتماعی. آن را نهایی دو هجا پمپ ، آن است Pitbull کاملی از.

"تبدیل منفی به مثبت است."

"در زمان زندگی من از منفی به مثبت" یکی از Pitbull معروف ترین شعر خود را از سال 2011 شماره-یکی از ضربه "به من همه چیز است." او شده است گفت: یک تنوع از این خط برای سال, اما ارائه آن در مصاحبه به توضیح روایت مسیر زندگی خود را از روزهای آغازین خود را در حال رشد به عنوان یک کودک از مهاجران کوبایی در میامی به در حال حاضر. "قادر به از چیزی به چیزی و از اینکه شاید متخلف از میامی به...پسر میامی مثل شما بودند گفت: این فقط به شما نشان می دهد مرد: شما هرگز نمی دانید چه می تواند شما را با زندگی است. و همین دلیل است که من بگویم هر کسی در خارج وجود دارد: چرا رویای زمانی که شما می توانید آن زندگی می کنند ؟ " او گفت: NPR سال گذشته است. آن را در حال اجرا تم برای او.

"زندگی اجازه ندهید زندگی زندگی شما"

Pitbull تمام چیزی است که به بهترین وضعیت خود و زندگی را به کمال احساسات او نسبت داده شده در مصاحبه برای مادر خود را. بنابراین جای تعجب نیست که یکی دیگر از اشعار او از سال 2019 را "Yayo" است که "زندگی اجازه ندهید زندگی زندگی شما" یک مفهوم است که او در تکرار هفتگی خود #MotivationMonday پست در رسانه های اجتماعی بیش از حد در یک زن و شوهر از اشکال مختلف.

"وجود دارد بدون از دست دادن تنها یادگیری"

Pitbull همچنین دوست دارد به بحث در مورد چگونه خود را در تاریک ترین لحظات به او آموخت درس است که باید به او کمک کرد تا تبدیل شدن به حتی بزرگتر موفقیت است. او دو برابر کردن بر اساس این ایده از شکست به عنوان یک سنگ پله به کشف خود در یک سخنرانی انگیزه در سال 2017 است که تبدیل به یک یوتیوب مورد علاقه خود را به طرفداران. "شکست از این همه موفقیت," او گفت:.

احساسات او را مکرر در رسانه های اجتماعی به طور منظم بیش از حد.

"آماده"

این پاییز گذشته Pitbull نیز بدبختانه یک نمونه از سیاه و سفید "بتی" و تبدیل آن به بلیک شلتون-این برنامه شامل آهنگ "آماده" در تازه ترین آلبوم لیبرتد 548یک مسیر است که حاوی کشور و لاتین را تحت تاثیر قرار. همیشه از او شده است در نظر گرفتن استفاده کامل از علاوه بر این از "آماده شدن" به زرادخانه خود را از شعار تبدیل عبارت ساده به یک Pitbull-ism برای سال پیش رو. در واقع, آن را نیز یک عبارت او استفاده می شود بارها و بارها در سرب تا روز یکشنبه کاسه فوق العاده که در آن او قرار است به نظر می رسد در یک pregame نشان می دهد حداقل. طرفداران باید در یک بازی به یاد ماندنی عملکرد. دریافت آماده است.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب