وجود خواهد داشت بدون عدالت تا شورش متوقف

1 ژوئن 2020 در امریکا قطبی سیاست با اشاره به اشتباهات ساخته شده در هر دو طرف درگیری است که ما را تقسیم می

توسط PATRIS-FUN در 13 خرداد 1399

در امریکا قطبی سیاست با اشاره به اشتباهات ساخته شده در هر دو طرف درگیری است که ما را تقسیم می شود رپ بد است. این قابل فهم است; اغلب یک طرف است که به وضوح بیشتر در گسل از سوی دیگر است. اما هنگامی که آن را به حوادث غم انگیز از این آخر هفته گذشته در این مورد است.

آن را شروع نمی شود از آن راه. زمانی که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین گرفتار شد تصویری زانو بر گردن جورج فلوید برای چند دقیقه به او gasped هوا و التماس برای رحمت apportioning مقصر به نظر می رسید آسان است. تقریبا هر فرد در زندگی عمومی از چپ به راست و ابراز خشم در آشکار بی عدالتی — از جمله دادستان در مینیاپولیس که شارژ چوین با سوم قتل درجه. تظاهرات در برابر فلوید را غیر عمدی و خونین تاریخچه خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار بودند به نام برای و شده اند را تشویق می کردند و در فقط در مورد همه است.

پس از آن آمد accelerants که تبدیل متمرکز شعله توجیه خشم به مواج دوزخ است که در حال حاضر مصرف شهرستانها در سراسر کشور: عصبانی شبه نظامی جناح سمت چپ همراه با آزاد مشکل به شکستن همه چیز به صورت مطلق هیجان آن; یک جمعیت خسته از احساس cooped پس از بیش از دو ماه از قرنطینه تورم اعداد در خیابان; مردم قرار داده و از کار با بهداشت عمومی اقدامات امیدوار به گرفتن یک تعداد انگشت شماری از محصولات در غارت; سه و نیم سال از مسابقه-طعمه و حزبی اقدام تحریک آمیز از سوی رئیس جمهور و سیاستمداران دموکرات مردد به صحبت کردن در برابر تخریب هنگامی که آن را شروع به آشکار شدن در مینه سوتا و گسترش به کشورهای دیگر اواخر هفته گذشته است.

در نتیجه یک فاجعه است که تنها به بدتر شدن اگر ضرب وشتم نمی آید به سرعت متوقف شد. چرا که آنچه به عنوان گسترده تظاهرات خواستار عدالت در حال حاضر تبدیل به یک اختلاف بیش از دو رقابت مفاهیم عدالت است که هر کدام ضروری برای عملکرد یک جامعه آزاد.

وجود دارد به همان اندازه معتبر و اصول اساسی است که زیربنای دولت است که هر کدام از یک پاسخ به یک نوع ترس است. اجازه دهید آنها را یک Hobbesian اصل و یک Lockean اصل پس از دو فیلسوفان (توماس هابز و جان لاک) که برای اولین بار شرح و بسط آنها.

هابز ادعا کرد که سیاست تاسیس شده است برای محافظت از هر فردی از نیاز به زندگی می کنند در یک حالت ثابت از ترس از مرگ مرگ ناشی از خشونت در دست فرد دیگری (یا گروهی از افراد). به منظور از بین بردن این ترس از مرگ های خشونت آمیز به افراد گروه با هم به قدرت مطلق حاکم برای حفظ صلح است.

اما این راه حل مشکل هرج و مرج و خشونت ایجاد یک مشکل جدید و ترس — مشکل و ترس از استبداد. که چه لاک خطاب در نوشته های خود را ارائه شده است که استدلال برای ایجاد یک دولت از قدرت محدودی که محافظت از یک لیست از حقوق فردی — نه فقط هابز " حق زندگی اما همچنین حقوق مربوط به آزادی مالکیت و (در Jeffersonian نسخه Lockean لیبرالیسم) تعقیب خوشبختی و دیگر حقوق شفافی در 10 اولین اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده.

ترس از خصوصی افراد و گروه ها و ترس از استبداد حکومت — کسانی که این دو اصل هر جامعه آزاد باید تعادل است. حرکت بیش از حد در جهت هرج و مرج و خشونت در بخشی از افراد و گروه ها وجود دارد بوجود می آیند توجیه تماس برای نظم و قانون برای حفظ صلح است. حرکت بیش از حد در جهت نظم و قانون برای حفظ صلح و وجود دارد بوجود می آیند توجیه تماس به مهار قدرت دولت به منظور حفاظت از حقوق فردی است. هر جامعه خواهد شد و قرعه کشی این خطوط تا حدودی در مکان های مختلف و خطوط انتقال در طول زمان است. اما یک مشکل خاص مطرح می شود که خطوط کشیده شده در مکان های مختلف در درون همان جامعه با توجه به سیستماتیک تبعیض بر اساس نژاد و دیگر تفاوت.

به همین دلیل ویروسی تصویری از جورج فلوید نهایی دقیقه از زندگی باعث چنین خشم است که آن را تا به وضوح نشان داد که وقتی که می آید به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار توسط عوامل مسلح دولت خط کشیده شده است بیش از حد در یک Hobbesian جهت. آمریکایی های آفریقایی تبار بیش از حد اغلب به عنوان یک تهدید برای صلح عمومی و در معرض ناموجه خشونت دولتی به عنوان یک نتیجه. مناسب در پاسخ به این تظاهرات از بی عدالتی است که به تقاضای خط بود دوباره ترسیم برای آمریکایی های آفریقایی تبار در یک Lockean جهت — به طوری که جامعه ما و عوامل دولت ما توانمند سازی برای تضمین نظم و قانون را یک کار بهتر از حفاظت از حقوق خود را.

اما آنچه که ما دیده ایم در طول هفته گذشته است که به جای تشدید اعتراض به خرابکاری و غارت و خشونت و بی قانونی آشکار. می رود که از گذشته دور لاک به هرج و مرج آشکار است که شبیه هابز' جنگ هر یک در برابر همه — که بدان معنی است که آن را بسیار به احتمال زیاد به تحریک Hobbesian پاسخ. این در حال حاضر اتفاق می افتد در خیابان ها به عنوان افسران پلیس در مواجهه حاد تهدید افتاد شلاق در راه است که بیشتر نقض حقوق و تحریک و در عین حال بیشتر اعتراض های خشونت آمیز. رئیس جمهور تهمت تماس برای "نظم و قانون" حاکی بیشتر چشمگیر Hobbesian حرکت می کند.

این باید تعجب هیچ کس. این Hobbesian اصل نیست و تنها اول چون هابز خود را نوشت و کتاب های بزرگ چند دهه قبل از لاک خود را نوشت و با دومی تلویحا در پاسخ به و تعدیل سلف خود. هابز نیز برای اولین بار در این معنا که ترس از مرگ های خشونت آمیز تر است اولیه یا اساسی از لاک ترس از استبداد حکومت.

به ترس ظلم و ستم و سپس به دنبال آن را به پاشنه محدود کردن قدرت دولت پس از آن می آید را به انطباق با الزامات حقوق فردی یک نظم سیاسی باید در حال حاضر وجود دارد نگه داشتن برخی از صورت ظاهر از سفارش. اما Hobbesian ترس است ترس از زندگی خارج از سیاست در دسترس نباشد. این ترس از زندگی در خلاء فاقد هر گونه سفارش در همه — ترس از زندگی به عنوان آن شده است زندگی می کردند چند روز گذشته و شب در خیابان های شهرهای آمریکا به عنوان کثیری از تظاهر کنندگان سر و صدا ویندوز و رایت خودرو و کسب و کار, مغازه, دادگاه, خانه ها و ایستگاه های پلیس اغلب با اقتدار قادر به بازگرداندن صلح است.

اول می آید و سپس می آید و انصاف. فعالان ممکن است آن را دوست دارم اما به هیچ وجه در اطراف این دنباله ای از اولویت های. جامعه ای که به سقوط طعمه به هرج و مرج باید برقراری نظم قبل از آن می توانید مجموعه ای در مورد تلاش برای اطمینان دهم که منظور این است که اعمال نسبتا به هر فرد و گروهی که زندگی در آن محدوده.

به همین دلیل بسیار مهم است که همه چیز حل و فصل کردن و حل و فصل کردن سرعت. بدتر از شورش تبدیل شده و دیگر آنها در کشیدن بیشتر ما خواهد رانش از یک وضعیت که در آن ما می توانید شروع به رسیدگی به بی عدالتی که موجب ناآرامی در وهله اول.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب