دادگاه عالی اجازه می دهد تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بروید با هزینه حکومت محدود کردن مهاجرت قانونی

سابق دستیار تولید میمی Haleyi در زمان ایستادن شنبه به عنوان دومین Harvey Weinstein متهم به شهادت خود تجاوز به

توسط PATRIS-FUN در 7 بهمن 1398

سابق دستیار تولید میمی Haleyi در زمان ایستادن شنبه به عنوان دومین Harvey Weinstein متهم به شهادت خود تجاوز به عنف محاکمه گفتن منصفه او تجاوز جنسی او در سال 2006.

Haleyi که مشغول به کار به عنوان دستیار تولید در Weinstein Company-تولید پروژه باند, مدعی Weinstein به زور انجام می شود دهان او را در خود نیویورک آپارتمان شهادت است که او "او را رد کرد" اما "هر بار که من سعی کردم برای به دست آوردن تخت او را فشار من و hold me down" هر خبرنگار هالیوود.

"من میگردند شد," Haleyi گفت. "من فقط گریه'،' من نگه داشته و سعی کنید به او بگویید "نه نمی رفتن وجود دارد" ... من در چنین شوک که من فقط چک کردن."

Haleyi جلو آمد با او اتهام علیه Weinstein در سال 2017. او گفت: هیئت منصفه او با پلیس تماس بگیرید پس از اتهام حمله به Weinstein "خیلی بیشتر قدرت و منابع و اتصالات" و "من فکر نمی کنم من واقعا شانس ایستاده است." دو هفته بعد Haleyi شهادت او ملاقات دادند در ترایبکا گراند هتل و در اتاق خود او "فقط دست من گرفت و کشید سمت تخت."

"من فقط گذاشته وجود دارد," او گفت:. "او تا به حال ازدواج با من است. ... من تخمگذار وجود دارد حرکت. من احساس بی حس."

دادند در مواجهه با تجاوز و حمله جنسی اتهامات ناشی از Haleyi بدخشان و اتهام زن دیگری که می گوید او تجاوز او در سال 2013 است. شش شاکیان در حال انتظار برای شهادت در دادگاه از آنها در زمان ایستادن در هفته گذشته است. بازیگر Annabella Sciorra گفت: Weinstein raped او در اوایل 1990s و Rosie Perez بعدها شهادت داد که Sciorra گفت: او در مورد اتهام تجاوز به عنف.

Weinstein التماس کرد گناه نیست و رد همه اتهامات غیر مبتنی بر رضایت طرفین جنسی عمل می کند. اگر محکوم ممکن است زندگی در زندان است. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن