جیمی فالون آدرس blackface جنجال می پرسد NAACP رئیس جمهور چگونه او می تواند بهتر انجام دهید'

"برای یک هفته در خیابان های امریکا پر شده اند با معترضان خشمگین از قتل جورج فلوید توسط پلیس" Stephen Colbert گ

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

"برای یک هفته در خیابان های امریکا پر شده اند با معترضان خشمگین از قتل جورج فلوید توسط پلیس" Stephen Colbert گفت: در روز سه شنبه را دیر نشان می دهد و دوشنبه شب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "در نهایت به نظر می رسد در باغ گل رز برای آرامش ملت مشکل — با تهدید رزمی قانون است." در پاسخ به اعتراضات در مورد خشونت پلیس با "تهدید به ارسال در ارتش برای سرکوب آنها," او گفت: "مانند فراموش کردن تولد فرزند خود و عذرخواهی ارسال در ارتش برای سرکوب آنها."

تهمت می خواستم برای پایان سخنرانی خود با قدم زدن به کلیسای جان میشل گفت: "اما "وجود دارد که جمعیت معترضان مسالمت آمیز در راه است. بنابراین او تا به حال پلیس آتش باز با گلوله های لاستیکی فلش نارنجک و گاز اشک آور" و "یک بار مسیر پاک شد برای سزار شجاع shamble تهمت ساخته شده راه خود را در سراسر خیابان برای سوار کلیسا که در آن او قابل مشاهده با سردرگمی و ناراحتی, groped, کتاب مقدس" برای دوربین.

Tooning کردن اخبار بود و خدا معامله با مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره "یک صندلی قاتل که به تسبیح و خشونت" اما خود باغ گل رز گفتار و پیامدهای آن "یکی از شوم ترین لحظه ها" از ریاست جمهوری خود در اواخر شب's Seth Meyers گفت. ما در "بدترین سناریو که در آن دموکراسی ما اینو بدونیم و کشور ما فرود به استبداد," او اضافه شده است. "هیچ کلید on-off. دموکراسی معلوم است که در یک دیمر."

بله "ما رئیس جمهور اگر ما هنوز هم می تواند حتی او را که به نظر می رسد به این باور او است سرپرست نظارت بر زندان" جیمی کیمل گفت. "این یک هفته که هر رئیس جمهور رفته اند در تلویزیون و حداقل سعی ما گرد هم آوردن" اما برگ برنده "می تواند حتی از طریق حرکات."

"آقای مرد سخت بود whisked به وحشت پناهگاه در روز جمعه به عنوان جمعیت مونتاژ در خارج از کاخ سفید — آن را در زمان سه و نیم سال او در نهایت که جمعیت عظیم به نشان می دهد تا برای او دی سی" کیمل شوخی wryly. "و گزارش می دهد که او در پناه و پنهان کردن باید واقعا بدست تحت که پرتقال پوست" چرا که او تا به حال دادستان کل ویلیام Barr گاز معترضان به طوری که او می تواند بیرون بروید و نگه دارید "کتاب مقدس وارونه در مقابل یک کلیسا است." او به پایان رسید با تلاش برای توضیح سفید امتیاز برای افرادی که مانند او بودند شک و تردید: "سفید امتیاز به این معنا نیست زندگی خود نبوده است, سخت, آن را فقط به معنی رنگ پوست شما نیست, یکی از چیزهایی که باعث می شود آن را سخت تر است." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب