جدید نفتا سعی به تغییر بیش از حد — و سپس همه گیر همه چیز را تغییر داد

به عنوان مذاکره کنندگان دست تکان داد در تجدید نظر در توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی آنها نمی تواند پیش بین

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

به عنوان مذاکره کنندگان دست تکان داد در تجدید نظر در توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی آنها نمی تواند پیش بینی کرده اند که تحول اساسی کشور خود را به زودی خواهد بود رو به لطف COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر ترودو دولت است که به دنبال به جشن این روز کانادا ممکن است نسبی امنیت از وضعیت موجود که بیشتر یا کمتر حفظ در مذاکرات.

"گلوله dodged" — که برت خانه Scotiabank معاون اقتصاددان ارشد خلاصه همه چیز برای CBC News آخر هفته گذشته.

"گاهی اوقات" او گفت: "بزرگترین پیروزی چیزهای بد هستند مانع به جای چیزهای جدید ساخته شده است."

بر خلاف کانادا اصلی معاملات تجاری با ایالات متحده و دیگر تجارت عمده معاملات ترودو دولت اجرا کرده است با اروپا و حاشیه اقیانوس آرام شرکای جدید نفتا نیست قابل ملاحظه ای آزاد سازی بیشتر تجارت است. اکثر آمریکای شمالی تعرفه ها حذف شده بود در حال حاضر.

جدید خودرو, فصل, در, مقابل, می افزاید: حمایت از تولیدات داخلی بیشتر نیاز تولید کنندگان به استفاده از محلی بیشتر قطعات و بالاتر کار استاندارد برای جلوگیری از تعرفه.

هنگامی که امور جهانی خود را منتشر اقتصادی تاثیر مطالعه برای توافق جدید در زمستان سال گذشته آن را برای انتقاد از پایگاه خود را مقایسه نیست در شرایط اصلی نفتا اما یک فرضی ویرانگر سناریو است که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل کشیده پلاگین بر روی ترجیحی تجارت با کانادا است.

سازمان دیده بان | قرارداد جدید به ارمغان می آورد تغییرات عوارض و مالیات پرداخت می شود در موارد حمل از آمریکا

جدید در آمریکای شمالی معامله تجارت در زمان اثر در روز چهارشنبه. CUSMA که اغلب به نام "جدید نفتا," به ارمغان می آورد تغییرات عوارض و مالیات پرداخت می شود در موارد حمل از آمریکا 2:27

چگونه به احتمال زیاد که بود ؟ نظرات هنوز هم متفاوت است که آیا ترودو دولت تا به حال هیچ جایگزین واقعی برای رفتن همراه با مذاکره دوباره.

همانطور که هفته گذشته تهدید به reimpose آلومینیوم تعرفه ها حاکی از این کاخ سفید باقی می ماند غیر قابل پیش بینی و گاهی غیر قابل تصور حتی در صورت از اقتصادی قوی استدلال در مورد ارزش تجارت آزاد با یک همسایه است.

'منفی در تعادل'

در تلاش برای نوسازی نفتا برای قرن 21 را توقیف استاندارد "اولین do no harm"?

در یک مقاله منتشر شد سهشنبه توسط C. D. هاو موسسه مشاور تجارت اقتصاددان دن Ciuriak بازبینی اقتصادی مدلسازی های انجام شده توسط صندوق بین المللی پول در ایالات متحده بین المللی کمیسیون تجارت و امور جهانی کانادا و همچنین خود ارقام و تلاش برای ایجاد حس از چه کارهایی را در حال حاضر — در میان هرج و مرج از یک بیماری همه گیر است که مختل بین المللی زنجیره تامین تعطیل همه اما ضروری مرزی سفر و معرفی جدید بهداشت عمومی منطق محدودیت تجارت را به دلیل امنیت ملی.

"وجود دارد بسیاری از منابع عدم قطعیت که در حال حاضر نیست خود را قرض دادن به یک قوی کمیتی" خلاصه خود نتیجه می گیرد. "شناخته شده knowns وعده به توان منفی در تعادل; به عنوان شناخته شده و گمنام زمان خواهد شد بگویید."

"فقط به عنوان شرکت شد و شروع به آماده شدن و فکر می کنم در مورد [نفتا اجرای], COVID آمد و گفت:" برایان کینگستون خروجی معاون رئیس جمهور مسئول مسائل مربوط به تجارت در شورای کسب و کار در کانادا.

"تمرکز خود را تبدیل 100 درصد به بقا و مطمئن شوید که آنها می توانید از طریق این بیماری همه گیر دست نخورده است."

نخست وزیر جاستین ترودو و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن به شرکت در یک جلسه عمومی در اجلاس سران ناتو در واتفورد, Hertfordshire, انگلستان در دسامبر. 4, 2019. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

با وجود این همه گیر (یا شاید برای منحرف کردن اذهان از آن) مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار ژوئن 1, تاریخ اجرای. زمانی که او نمی تواند دریافت که او اصرار داشت در جولای 1, اجرای, به مطمئن شوید که یک معامله انجام می شود آماده بود برای مبارزات انتخاباتی در این پاییز.

به جای خطر بیشتر و سیاسی و اندوه با به تاخیر انداختن کانادا و مکزیک توافق هموار کردن راه برای کانادا بعد شروع خط.

برای کانادا شروع در ماه جولای به جای اسد است بسیار گران قیمت برای آن لبنی بخش — و شاید برای مالیات دهندگان که در نهایت کشاورزان برای جبران آن است. لبنی در سال مالی آغاز می شود در ماه اوت و پس از نفتا امتیازات سطح شیب دار تا در شروع هر لبنی در سال است که شیب دار است تندتر با این زمان بندی.

یک نوآوری در اصلی نفتا در حال حاضر شروع به محو از شرکت toolkit: سرمایه گذار-دولت اختلاف سیستم (ISDS) که اجازه شرکت در دور زدن منظم دادگاه ها و چالش قانونی تصمیمات دولت کانادا به طور مستقیم از طریق نفتا داوری (ISDS نیز با اشاره به محل آن در متن اصلی: "فصل 11").

توانایی شرکت های چند ملیتی به دنبال میلیون ها خسارت در چنین پرونده های حقوقی "همیشه چیزی که منتقدان اصلی نفتا مقابله منفور" گفت: تجارت مرزی وکیل علامت هشداردهنده. "به طوری که یک تغییر بزرگ است."

دیگر تغییرات کسب و کار نیاز به انطباق به مانند کپی رایت تغییر در مالکیت معنوی فصلهستند "تا حد زیادی شستشو" وارنر گفت.

جاده پر از دست انداز برای خودروسازان

جدید نفتا را مقررات یکنواخت برای ساخت خودرو را تنها برای چند هفته — در طول زمانی که خودروسازان دغدغه بوده است با احیای زنجیره تامین خود را و کارخانه ها از نسبی کما این بهار را مستند.

"بدون COVID این شده اند که مهم ترین مسئله مواجه است که مهم ترین صنعت در حال حاضر این است که احتمالا در دور دوم گفت:" وارنر.

"من فکر نمی کنم هر کسی در خودرو ... واقعا تا به حال زمان برای تمرکز ذهن بر روی [جدید نفتا] که به اثر. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک واکنش با تاخیر که نقش را در طول زمان است."

را به تجدید نظر در قرارداد در نهایت تحقق مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد از بازگشت بیشتر خودرو شغل و سرمایه گذاری به آمریکا (و کانادا)? و یا انتخاب کردن تولید کنندگان مطابق با پرداخت کارگران مکزیکی بیشتربه عنوان برخی از ژاپنی امکانات در حال حاضر در سیگنالینگ? می تواند برخی از جست و خیز نفتا انطباق در دسترس نباشد ؟

قانون تجارت پروفسور الیزابت Trujillo از دانشگاه هوستون گفت که در حالی که قانون کار جدید مقررات سازگار با پوپولیستی ارزش مکزیک جمهور فعلی انطباق کامل با استانداردهای کار در این سمت است "بعید است."

"خواهد بود که اجرا? اگر آن است چه معنا است ؟ بیشتر تعرفه ؟ " او گفت:.

آن را در حال حاضر ممکن است برای ادعای کار نقض و به دنبال در برابر مکزیک تحت نفتا در حال حاضر تجدید نظر دولت-به-دولت حل اختلاف روند.

"این به احتمال زیاد سناریو این است که بسیاری از این تولید کنندگان را نه فقط با استفاده از جدید نفتا و ... آنها را به کار در خارج از آن" تروجيلو گفت. "فقط پرداخت آنچه را که آنها مجبور به پرداخت [تعرفه] و مجبور به تنظیم راه خود را از انجام کارهایی که به قوانین جدید است."

آن را به عنوان reworks آن استراتژی زنجیره تامین, مکزیک ممکن است همکاری با کشورهای دیگر — به خصوص در دیگر کشورهای آمریکای لاتین است که همچنین باید موافقت نامه های تجارت آزاد با آمریکا مانند کلمبیا, او گفت:.

تجارت استاد مردیت لیلی از دانشگاه کارلتون مشاور سابق به استفان هارپر دولت پیش بینی واقعی "برجستگی" پیش رو به این بخش انتقال به قوانین جدید در حالی که در تلاش برای باقی می ماند رقابتی جهانی.

"بیش از مدت طولانی در نهایت قیمت ماشین در حال رفتن به بالا," او گفت و اشاره کرد که از آمریکای شمالی قطعات و کار گران تر خواهد بود.

De minimis لبنی تغییرات و پا زدن در

نه هر بخش چهره به عنوان بسیاری از قوانین جدید به صنعت خودرو است. به صورت منظم مصرف کنندگان تغییرات مربوط به نفتا ممکن است تقریبا غیر قابل کشف.

"بزرگترین پیروزی است که کانادایی ها نمی بینیم بسیاری از تغییر" کینگستون گفت. "کمتر است که ما می بینیم در واقع نشانه آن است که توافق در حال کار به عنوان برنامه ریزی شده."

وجود دارد چند کوچک مصرف کننده سود.

با خرید آنلاین و حمل و نقل محبوب تر از همیشه, حمل کالا از آمریکا توسط خدمات پیک دیگر چهره گمرکی اگر آنها تحت ارزش 150 $و نمی متحمل فروش مالیات اگر آنها ارزش کمتر از 40 دلار. اگر خرید در حال حمل توسط پست الکترونیکی, اما, قبلی آستانه 20 دلار هنوز هم اعمال می شود.

گاوهای شیری راه رفتن در یک مرتع در Nicomekl مزارع در ساری, B. C., در روز پنج شنبه 30 اوت سال 2018 است. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

در حالی که دسترسی به بازار اذعان به آمریکا را برای عرضه موفق محصولات کشاورزی مانند لبنیات و تخم مرغ و مرغ را باید در نظریه خار بیشتر رقابتی قیمت گذاری و اضافه کردن انتخاب بیشتر به قفسه های فروشگاه را داده است که اتفاق خواهد افتاد.

این بیماری همه گیر است به طور چشمگیری مختل تامین مواد غذایی و قیمت است که ممکن است هر همزمان نفتا تغییرات سخت به نقطه.

جدید مجوز برای واردات محصولات آمریکایی نیز داده می شود عمدتا به کانادا پردازنده نه خرده فروشان — چیزی که آمریکایی ها را تهدید به مبارزه به خاطر آنها اعتماد ندارند کانادا صنعت داخلی برای رساندن سهم بازار وعده داده شده به کشاورزان ایالات متحده.

ترش روابط

در حالی که اجرای جدید نفتا می توانست یک فرصت برای بازتولید کانادا و امریکا روابط تجاری با نگرش مثبت لیلی گفت که او نگران این فرصت را از دست داده است. به جای این همه گیر اتحاد چپ کانادایی با طعم و مزه بد در دهان خود را در مورد همسایگان خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای جلوگیری از 3M از حمل و نقل N95 ماسک به کانادا یک مثال از اینکه چگونه وجود دارد "هیچ وفاداری و هیچ عشق از دست رفته" بین همکاران در آمریکای شمالی بلوک تجاری در حال حاضر, او گفت:.

"این ناشی از کانادایی ها برای منعکس کردن یک معامله بزرگ" او گفت:, و اضافه کرد او نگران ترودو دولت برای جاه طلبی های متنوع تجارت نیست به اشتراک گذاشته شده توسط عموم مردم.

حسن Yussuff رئیس جمهور از کانادا شورای کارگری که همچنین خدمت در کانادا نفتا شورای مشورتی در طول مذاکرات گفت که او امیدوار است این توافق به ارمغان می آورد تغییرات مثبت به زندگی مردم کار در مکزیک است. او گفت: او همچنین امیدوار جدید نفتا و مقررات, به نوبه خود, را, کارفرمایان فکر می کنم دو بار در مورد ترک کانادا در وهله اول — کاستن از خشم کارگران احساس خود را در مورد اصلی معامله نفتا.

COVID-19 ارشاد است کشورها به بررسی مجدد آنها تا چه حد تحت فشار قرار دادند پاکت در تجارت بین المللی و دوباره ایده ساخت چیزهای خاصی در خانه, او گفت:.

"ما نمی تواند این آسیب پذیر" Yussuff گفت. و حتی اگر رئیس جمهور جدید در کاخ سفید به پس از ماه نوامبر وی افزود داخلی فشارهای سیاسی باقی خواهد ماند.

"آمریکایی ها همیشه در خود و منافع خود. ما نباید فکر می کنم ما خاص است. ما باید هوشیار و دریافت استفاده می شود به این."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب