خواه مشکل هیچ کس می داند که چگونه به حل

اوت 5 سال 2020 در مواج بحث در میان مغلوب ساختن پیشی جستن-انتقاد محافظه کاران بر سر اینکه آیا این هدف در ما

توسط PATRIS-FUN در 16 مرداد 1399

در مواج بحث در میان مغلوب ساختن پیشی جستن-انتقاد محافظه کاران بر سر اینکه آیا این هدف در ماه نوامبر باید صرفا برای شکست دادن رئیس جمهور و یا به دنبال رادیکال تر استراتژی سوزاندن حزب جمهوری خواه به زمین من بصورتی پایدار و محکم در کنار زمین سوخته.

این مورد برای maximalism قوی است. رئیس حزب فاسد و مخرب ابله. جمهوری خواهان در کنگره ترکیبی از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها, obstructionist-عوامفریبی سیاسی به حداکثر رساندن ثروت از اهدا کنندگان خود را می دانم که هیچ چیز conspiracist loons و چند اصلاح طلبان با تجربه ترین سیاسی, خوش طعم, راه برای ترکیب ناسیونالیسم با سوسیالیسم. همه آنها در درجه اول انگیزه این درایو نسبت به خود ارتقاء در درون جناح راست رسانه ها پیچیده است. و هنگامی که ما حرکت بیشتر پایین جمهوریخواه سلسله مراتب به سطح ایالتی و محلی, همه چیز فقط بدتر.

بنابراین این امر می تواند بسیار خوبی برای حزب جمهوری خواه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میچ مک کانل, Ted Cruz, Tom Cotton, لیندزی گراهام, کابل, Devin Nunes و تمام بقیه از آنها را به زمین وارد بنابراین کاملا جدید حزب معقول تر مسئول اصولی و محترم حزب ساخته می شود در خود جای داده است.

وجود دارد فقط یک مشکل با این برنامه: آن را نشانی از هیچ چیز به آدرس ریشه مشکل این است که هیچ کس — نه مینیمالیستی تهمت متنفر و نه شدیدترین maximalists کردن به کوبیدن حزب تاسیس — دارای یک سرنخ که چگونه به حل کند.

مشکل این است که از رای دهندگان جمهوری خواه.

هر یک از این سیاستمداران — از مغلوب ساختن پیشی جستن در پایین به Gohmert و Nunes و فراتر از آن — انتخاب شد با این رای دهندگان. در این میان از یک بیماری همه گیر است که کشته 160,000 در کمتر از شش ماه است که رئیس جمهور نشان می دهد هیچ نشانه ای از درک چگونه به مبارزه با خود را تایید رتبه در میان جمهوری خواهان همچنان در 91 درصد است. با تشکر از این ایثار و پشتیبانی خود را به طور کلی تایید کرده است به سختی آغشته به زیر 40 درصد از طریق کابوس ماه های اخیر و در حال حاضر خزنده به بالا نسبت به هنجار خود از سال گذشته (حدود 42 درصد).

که ممکن است — به خواست خدا — بود پایین به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به از دست دادن پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن. اما از دست دادن اگر آن اتفاق می افتد خواهد آمد با وجود خود ادامه حمایت از اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان نمی کند چرا که آنها (با تعداد انگشت شماری از خوبی به اطلاع عموم استثنا) باید او را رها.

رای دهندگان که swooned برای سارا پیلین در سال 2008 که به طور جدی در نظر گرفته و به سر اشاره به هرمان قابیل, Michele Bachmann, بن کارسون و ریک سانتوروم در سال 2012; که چهار سال بعد بالا یک واقعیت نشان می دهد conman به سر از پارتی بازیگران برگه های رای برای او برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و بسیج در اطراف او تا به حال پس از این رای دهندگان باقی می ماند بی واهمه در اعتقاد راسخ خود را که سیاست این است که در درجه اول در مورد تخلیه گاز از نارضایتی و چرخش از مخالفان. این دمپر و عصبانی تر و بیشتر خودت بهتر است.

که باید آن را بدون گفتن بسیار بد برای دموکراسی آمریکایی. مگر و تا زمانی که آن را تغییر حزب جمهوری خواه همچنان به فوران فاضلاب خام به این کشور نظام سیاسی و زندگی عمومی است. که بدان معنی است که حتی روی بروید-برای-شکست استراتژی سوزاندن حزب به زمین توسط به حداکثر رساندن انتخابات آن ضرر و زیان در سال 2020 است به احتمال زیاد به چیزی بیش از یک کوتاه مدت رفع محدود به معکوس توسط رای دهندگان بعد از زمان آنها می گویند.

این همچنین بدان معنی است که تنها چیزی است که می تواند منجر به نتایج بهتر برای کشور و حزب خواهد بود یک تغییر اساسی در حساسیت و خلق و خوی در بخشی از رای دهندگان جمهوری خواه. چه چیزی ممکن است — حتی فرضی — تولید چنین دریا-تغییر ؟

عقل متعارف در میان NeverTrump صاحب نظران و مشاوران سیاسی بر آن است که جدی فاتح در سال جاری می تواند اگر زوج با تکرار بیش از چند بعدی انتخابات چرخه منجر به بازاندیشی انگیزه منافع خود. برای سابقه این prognosticators نقطه به حزب دموکرات سه drubbings در 1980s و متعاقب آن شیفت به چپ با بیل کلینتون پیروز انتخابات ریاست جمهوری نامزدی در سال 1992. شاید برخی از زیان های جدی در این سال و فراتر از آن خواهد disabuse امروز جمهوری خواه رای دهندگان از اعتقاد خود را که راست تحریک مطمئن ترین راه برای پیروزی و متقاعد کردن آنها از عقل احتیاط به جای.

شاید. هر چند این فرض جمهوریخواه رای دهندگان عمدتا با انگیزه منافع شخصی به جای خام عناد و سرگرمی ارزش nastiness. همچنین فرض می شود که از جمله رای دهندگان استدلال بر اساس حقایق و شواهد است. برخی از جمهوری خواهان بدیهی هستند. اما این نیز یک حزب به رهبری یک مرد که به طور معمول نشان می دهد که به شدت از این کشور بحران بهداشت عمومی است که یک تابع نیست که چگونه بسیاری از افرادی که بیمار هستند و یا چگونه بسیاری از فوت کرده اند اما چگونه بسیاری از COVID-19 آزمایشات تجویز شده است. آن را نیز یک حزب که رتبه-و-فایل کاربران تبدیل شده اند امتناع از پوشیدن ماسک محافظ در طول بدترین بیماری همه گیر در یک قرن به یک ژست سیاسی بشود. بنابراین اجازه دهید فقط می گویند من شک و تردید است که جمهوری خواهان تمایل به نظم و انضباط استدلال خود را با گره زدن آن را بیش از حد نزدیک به خطوط و محدودیت از واقعیت است.

سپس کسانی هستند که باید تشویق این گرایش — عجله Limbaughs شان Hannitys تاکر Carlsons لورا Ingrahams و کمتر شناخته شده rabblerousing مقلدان را که تا جناح راست سر و صدا ماشین. البته در یک جامعه آزاد وجود دارد چیزی است که می تواند انجام شود به آنها را از بین برود. هر چند این مهم است به یاد داشته باشید که هیچ یک از آنها خواهد بود هوکینگ خود سام نظرات برای سود اگر وجود ندارد و مخاطبان سپاسگزار برای آنها. بنابراین یک بار دیگر ما در حال بازگشت به شالوده حقیقت است که آنچه را که تبدیل ایران به یک سیاسی چاه مستراح است تنظیمات سلیقه و اعتقادات از رای دهندگان جمهوری خواه.

می تواند هر چیزی را تغییر رای دهندگان این چرخش آنها را به لیبرال ها و یا ترقی خواهان بدیهی است اما به متفکر شهروندان قادر به درگیر شدن با واقعیت فکر کردن در مورد مشکلات واقعی و پاداش بندگان را که نیت تلاش برای پاسخ به آنها را? صادق حقیقت این است که من اصلا کوچکترین سرنخی که چگونه به آن را اتفاق می افتد. که همچنین بدان معنی است که من هیچ ایده چگونه ایالات متحده ممکن است کار راه خود را به داشتن دو civically اشخاص مسئول به جای فقط یک.

بنابراین با تمام معنی با هدف رایت پایین ایران در سال 2020 اگر شما می توانید. اما آیا برای یک دقیقه فکر می کنم آن را به حل مشکل بزرگتر که در برابر ما — مشکل بدخیم جمهوری خواه رای دهندگان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب