مجسمه مؤتلفه کلی استون وال جکسون حذف شده در ویرجینیا

خدمه کار و دارای حق اعمال یک غول جرثقیل مهار و ابزارهای wrested اعمال مجسمه مؤتلفه کلی استون وال جکسون از آن ب

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

خدمه کار و دارای حق اعمال یک غول جرثقیل مهار و ابزارهای wrested اعمال مجسمه مؤتلفه کلی استون وال جکسون از آن بتن پایه در طول مشهور بنای تاریخی در خیابان, Richmond, Va., روز چهارشنبه تنها چند ساعت پس از شهردار دستور حذف همه متفق مجسمه از شهر زمین.

شهردار Levar سنگی را فرمان آمد هفته پس از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دستور حذف از برجسته ترین و تحمیل مجسمه در امتداد خیابان: که از مؤتلفه general Robert E. Lee که نشسته در زمین دولت. حذف از لی مجسمه متوقف شده است در انتظار حل و فصل دعاوی مختلف.

جکسون مجسمه, آخرین چندین مؤتلفه نمادها به حذف از زمین های عمومی در ایالات متحده در پنج هفته پس از پلیس مرگ جورج فلوید موجب یک جنبش اعتراضی در سراسر کشور.

در اکثر موارد دولت و یا دولت های محلی نقل مکان کرد به خراب کردن بناهای تاریخی در پاسخ به مهیجی تظاهرکنندگان اما در چند مورد — از جمله چند تن دیگر ویرجینیا مؤتلفه مجسمه — معترضان را سرنگون کرد آمار و ارقام خود را. همچنین در این هفته می سی سی پی بازنشسته آخرین پرچم دولت در ایالات متحده است که شامل مؤتلفه نبرد آرم.

مؤتلفه مجسمه ساخته شد در دهه های پس از جنگ داخلی در طول Jim Crow عصر زمانی که ایالات متحده تحمیل جدید تفکیک قوانین و در "از دست داد علت" جنبش مورخان و دیگران سعی در به تصویر کشیدن جنوبی شورش به عنوان یک مبارزه برای دفاع از دولت حقوق نه برده داری. در ریچموند اولین و مهمترین بنای تاریخی — لی مجسمه — ساخته شد و در سال 1890.

جمعیت زیادی به سلامتی حذف مجسمه

خدمه کار صرف چند ساعت دوشنبه با دقت اتصال به مهار عظیم استون وال جکسون مجسمه و با استفاده از ابزار قدرت به آن جدا از پایگاه خود را. یک جمعیت چند صد نفر که برای تماشای تشویق به عنوان یک جرثقیل برداشته شکل کلی بالای اسب خود را به هوا و تنظیم آن را کنار گذاشته است.

"این بسیار دیر شده است" گفت: برنت هلمز, که سیاه و سفید است. "یکی کردن بسیاری از بیشتر برای رفتن."

الی سوآن که زندگی در ریچموند برای 24 سال گفت: او احساس "یک حس قریب به اتفاق قدردانی" شاهد حذف مجسمه پس از او و دیگران باید در هفته را صرف نشان دادن و تماس با آن و دیگران را به پایین گرفته شود. او گفت که به عنوان یک مرد سیاه و سفید او در بر داشت آن را توهین آمیز به بسیاری از مجسمه ستایش مؤتلفه ژنرال برای "مبارزه بر علیه ما."

"من در اینجا از روز 1," سوآن گفت. "ما شاهد بوده ام که افراد جوان در اینجا فقط به آینده و به طور مداوم در راهپیمایی و درخواست برای تغییر. و در حال حاضر در نهایت به تغییر در حال آمدن است در مورد."

معترضان فریاد به عنوان خدمه کار حذف مجسمه استون وال جکسون. یک جمعیت چند صد نفر جمع شده بودند به تماشای مجسمه پایین آمده است. (استیو Helber/آسوشیتد پرس)

مسطح کامیون ها و دیگر تجهیزات خال خال شد در دیگر بناهای تاریخی نیز هست. این شهرستان دارای حدود ده مؤتلفه مجسمه ها در زمین های شهری از جمله یکی از مؤتلفه کلی J. E. B. استوارت. شهردار Stoney گفت: آن را چند روز به آنها را حذف کنید.

شهردار گفت که او نیز در حال حرکت بود به سرعت از آنجا که معترضان در حال حاضر سرنگون چند مؤتلفه آثار و او نگران است که مردم می تواند صدمه دیده در تلاش برای خراب کردن مجسمه های عظیم.

"عدم حذف مجسمه ها در حال حاضر به شمار شدید و فوری و رو به رشد تهدید برای امنیت عمومی" سخن گفت و اشاره کرد که صدها نفر از تظاهرکنندگان را به تظاهرات در شهر برای 33 روز متوالی.

سنگی گفت: حذف مجسمه های "دیر" و پیام می فرستد که در شهر ریچموند — زمانی پایتخت کنفدراسیون — دیگر یک محل با نمادهای ظلم و ستم و سفید برتری.

"کسانی که مجسمه ایستاده بود بالا برای بیش از 100 سال برای یک دلیل و آن را برای ارعاب و به نمایش سیاه و سفید و قهوه ای مردم در این شهر بود که در اتهام" Stoney گفت.

"من فکر می کنم شفا هم اکنون می توانید شروع در شهرستان ریچموند," او گفت:.

راهنمای آمد ساعت پس از شهردار سفارش

سنگی را به حرکت در آمد روز دولت جدید قانون اثر در زمان اعطای کنترل از آثار تاریخی به این شهر است. قانون به تشریح روند حذف را که حداقل 60 روز به آشکار شدن.

اما در طول جلسه شورای شهر صبح روز چهارشنبه Stoney خودداری کردند به عنوان شورای برنامه ریزی یک جلسه ویژه برای سه شنبه به طور رسمی رای در یک قطعنامه خواستار حذف فوری از مجسمه.

"امروز من توانایی انجام این کار از طریق اورژانس قدرت" Stoney گفت. "من فکر می کنم ما نیاز به عمل به امروز است."

کار خدمه وارد جکسون مجسمه حدود یک ساعت بعد.

در طول چهار جلسه نمایندگان شهرستان ابراز پشتیبانی برای از بین بردن مجسمه اما چند مشاوران گفت: شورای نیاز به پیگیری حقوقی مناسب روند.

موقت دادستان شهرستان هسکل براون گفت: هر گونه ادعا می کنند که سنگی دارای اختیارات لازم برای حذف مجسمه بدون زیر دولت روند که در تضاد مشاوره حقوقی او قبلا داده شده شورا و دولت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب