استرالیا و نیوزیلند مورد بحث ممکن است 'ترانس تاسمان سفر حباب'

نیوزیلند و استرالیا در حال بررسی پتانسیل ایجاد یک سفر حباب بین دو کشور حتی به استرالیا روز دوشنبه گزارش داد که

توسط PATRIS-FUN در 15 اردیبهشت 1399

نیوزیلند و استرالیا در حال بررسی پتانسیل ایجاد یک سفر حباب بین دو کشور حتی به استرالیا روز دوشنبه گزارش داد که کمترین تعداد از coronavirus موارد در دو هفته.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: او را پذیرفته است دعوت از برتر استرالیا اسکات موریسون به شرکت توسط ویدئو کنفرانس در جلسه استرالیا اضطراری coronavirus کابینه در روز سه شنبه.

"در این جلسه به بحث در مورد طیف وسیعی از مسائل در ارتباط با COVID پاسخ در هر دو طرف از Tasman [دریا] از جمله ایجاد یک ترانس تاسمان سفر حباب," او گفت:.

کشورهای همسایه باید ادعا کرد که موفقیت های قابل ملاحظه ای در کاهش پیشرفت بیماری کروناویروس به یک سطح پایینتر از ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و اروپا است.

هنوز protocol wine studio هشدار داد که بیشتر سلامت اقدامات مورد نیاز به قرار دادن در محل قبل از ترانس تاسمان سفر می تواند راه اندازی مجدد.

"من نمی خواهد می گویند این امر می تواند در بسیار نزدیکی کوتاه مدت" protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری در ولینگتون.

"انتظار نداریم که این اتفاق در چند هفته زمان است. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال قفل کردن در سود همه زلاند جدید باید به ما کمک کرد و رسیدن به مطمئن شوید که ما باید اقدامات احتیاطی سلامت در محل."

'دلخواهی موقعیت'

استرالیا ثبت کرده است در اطراف 6,800 coronavirus عفونت و 96 مرگ و میر و نیوزیلند 1,137 موارد و 20 مرگ و میر. هر دو دارای یک COVID-19 مرگ و مير فقط یک درصد و نگهداری پایین و تک رقمی افزایش می یابد و در موارد جدید برای هفته موفقیت آنها نسبت به اجتماعی فاصله مقررات و گسترده تست.

"هر دو کشور قوی و سابقه مبارزه با ویروس قرار داده شده ما را در سمت دلخواهی که قادر به طرح مرحله بعدی در اقتصادی ما بازسازی و شامل ترانس تاسمان سفر و تعامل ما در استراتژی" protocol wine studio گفت.

نیوزیلند لیگ راگبی تیم وارد استرالیا روز یکشنبه برای خود جدا برای دو هفته قبل از پیوستن استرالیا مسابقات در اواخر این ماه پس از دریافت مجوز خاص وارد کشور می باشد.

رهبران مورد بحث در حال انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از احتمال موج دوم COVID-19 عفونت به عنوان آنها شروع به سهولت و محدودیت های است که باید بسته کسب و کار و hobbled اقتصاد خود را.

Air New Zealand هواپیما بیکار نشستن روی آسفالته در Christchurch فرودگاه در مارس 6. (Mark Baker/آسوشیتد پرس)

استرالیا روز دوشنبه گزارش داد 27 نفر از جمله هفت سال در آن بزرگترین روزانه پرش در دو هفته. که می تواند به عنوان مطلب متحده گزارش در طول روز است. نیوزیلند ثبت موارد جدید در روز دوشنبه برای اولین بار پس از آوریل 16.

نیوزیلند ندارد تماس با ردیابی برنامه مانند راه اندازی شده توسط استرالیا در هفته گذشته برای شناسایی و اطلاع رسانی به افرادی که در تماس با تایید افراد آلوده.

حدود 4.5 میلیون استرالیایی دانلود کرده CovidSafe برنامه تا کنون به خوبی از موریسون قبلا اعلام شده هدف از 40 درصد از این کشور به حدود 16 میلیون صاحبان گوشی های هوشمند.

موریسون ساخته شده است گسترده تر تصویب برنامه پیش نیاز بیشتری به سهولت سخت اجتماعی فاصله مقررات در استرالیا.

مدارس بحث

افزایش در استرالیا کشته شد تا حد زیادی با توجه به شیوع در یک کارخانه فرآوری گوشت در ایالت ویکتوریا.

عفونت از هفت سال در نیو ساوت ولز (NSW) دولت که خود را بسته سیدنی مدرسه کشیده شده است با توجه به ستیز سوال که آیا کودکان باید به مدرسه بروند در طول شیوع بیماری است.

دولت فدرال است گفت: مدارس باید باز بماند از آنجا که کودکان کم خطر حامل ویروس در حالی که برخی از دولت خواسته اند که پدر و مادر به نگه داشتن بچه ها در خانه.

NSW خواهد بازگشایی مدارس در مبهوت اساس از هفته آینده در حالی که ویکتوریا خواسته است پدر و مادر به نگه داشتن کودکان در خانه, تا اواسط سال.

استانها و مناطق نیز در حال حرکت در سرعت های مختلف برای بلند کردن جنبش محدودیت: NSW اجازه داده است مردم را به خانه بازدیدکننده داشته است در گروه دو در حالی که ویکتوریا حفظ آن اقامت-صفحه اصلی سفارش حداقل تا آوریل 11.

"این یک مبارزه و ... آن را آسان به این راه زندگی می کنند اما هیچ یک از ما می توانیم فرض کنیم فقط به خاطر اینکه ما نا امید هستید که این بیش از" ویکتوریا برتر Daniel Andrews به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. "این به مراتب بیش از. ما بماند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن