جمهوری خواهان را در بر داشت خود را بهانه ای برای ترک آمریکایی ها در تلو تلو خوردن

ژوئیه 3 سال 2020 ژوئن شغل گزارش است و جمهوری خواهان دوباره اعلام پیروزی. Payman رشد 4.8 میلیون دلار در ماه

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

ژوئن شغل گزارش است و جمهوری خواهان دوباره اعلام پیروزی. Payman رشد 4.8 میلیون دلار در ماه ژوئن به دولت بررسی و رسمی نرخ بیکاری کاهش یافت و به "تنها" 11.1 درصد است. "تاریخی شغل اعداد!" رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است. به واشنگتن پست's جف استین گزارش می دهد که در پاسخ خواهان شروع به یکی شدن در اطراف دور دوم اقتصادی نجات پرداخت که عبارتند از: شدت کوچکتر فوق العاده-بیکاری (با افزایش $200-300 به جای 600 دلار) و کوچکتر دور بیشتر صرفا به معنای آزمایش چک — هر چند وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به خبرنگاران گفت: او هنوز رتبهدهی نشده است آماده به حمایت از دومی است.

همه چیز برابر این خوب است که مردم در حال گرفتن شغل. اما وجود دلایل قوی به فکر اقتصاد است در حال حاضر متوقف شده است. ما نیاز به یک معامله بزرگ بیشتر بازیابی از طریق همه گیر اما جمهوری خواهان به وضوح خارش به هر بهانه ای به ترک آمریکایی چرخاندن در باد.

برای شروع وجود دارد کاملا بسیاری از اخبار بد در زیر هود این گزارش حتی در شغل. طبیعی بیکاری محاسبه شده است به عنوان بخشی از کارگران که به دنبال کار اما نمی توانید آن را پیدا کنید و به هر دلیلی. افرادی که به دنبال شغل در نظر گرفته شده به سمت چپ نیروی کار و سمت چپ هستند. اقتصاددان Jed Kolko محاسبه یک "هسته" نرخ بیکاری به عنوان تعداد دائم اخراج و یا واریز (در نتیجه نادیده گرفتن موقت آنهایی که) و شامل "حاشیه متصل" افرادی که می گویند که آنها می خواهم یک شغل اما سعی کرده اند به یک نگاه بیش از چهار هفته گذشته. این نوع از بیکاری افزایش یافته است به طور پیوسته از ماه فوریه و تسریع در ماه ژوئن از 5.0 درصد به 5.9 درصد است.

به عبارت دیگر افزایش شغل در طول ماه گذشته به طور کامل در مورد اخراج موقت بودن معکوس شود. دوباره که چیز خوبی است اما ما هنوز هم تقریبا 15 میلیون شغل در سوراخ و جدی وجود دارد و مشکل افزایش دائمی بیکاری به عنوان رکود اثرات را نگه دارید و کسب و کار کوچک یا نزدیک.

احتمالا مهم تر از ماه ژوئن تعداد در حال حاضر خارج از تاریخ. نظرسنجی جمع آوری شده در طول دو هفته اول از ماه, به طوری که آنها لزوما از دست چیزهایی که اتفاق می افتد در طول هفته بعد. که خوب در زمان عادی اما دو هفته گذشته را دیده اند یک افزایش در coronavirus موارد در سراسر کشور و به عنوان گرگ Ip می نویسد: وال استریت ژورنالخصوصی و فعالیت های اقتصادی شاخص های نشان داده اند به تاخیر انداختن یک از هزینه های سراسر کشور بیش از آن دوره. در کشورهای با شیوع بیماری مانند تگزاس و فلوریدا, آن است که رفتن به عقب. هفتگی مدعیان بیکاری نیز شروع به رفتن وری بیش از ماه گذشته و یا در سطح چند بار بدترین دیده می شود در طول رکود اقتصادی ،

این یک شرط بندی امن است که ما زمان آهنگ حتی ترمیم موقت اخراج می گذرد برای کاهش شدت و یا حتی معکوس در ماه های آینده و اقتصاد را متوقف خواهد کرد به مراتب کمتر از آن در ماه فوریه است.

آنچه آمریکا نیاز دارد در حال حاضر همان چیزی که آن را مورد نیاز در ماه مارس: دولت پول پر به شهروندان جیب. این افزایش بزرگ به بیکاری مزایای کسب و کار کوچک مالی و یک نجات پرداخت تمام است که نگه داشتن ده ها میلیون نفر از مردم از گرسنگی — حتی با این که بسیاری از مردم هنوز هم نمی به اندازه کافی به غذا خوردن. اما نجات پرداخت طولانی است پس از صرف وام کسب و کار کوچک برنامه تمام شده (حداقل برای لحظه ای) و فوق العاده بیکاری انجام خواهد داد تا در پایان ماه ژوئیه. آن است که دیوانگی به نظر تبدیل کردن این برنامه ها در این نقطه است. بدون بیشتر عمده نجات — چیزی بسیار بزرگتر از آنچه که جمهوری خواهان با توجه به — وضعیت اقتصادی بدتر خواهد شد و ما حتی ممکن است دیدن نان شورش.

همه این است که سوزان آشکار شده است و برای ماه می باشد. جمهوری خواهان ناله و شکایت کردن که فوق العاده-بیکاری می پردازد درآمد کارگران بیشتری را به کار نمی کند اما وجود ندارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف و در هر صورت ما نمی خواهیم مردم رفتن به محل کار در طول یک بیماری همه گیر اگر ما می تواند از آن کمک کند. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نه حتی سعی در کنترل این ویروس و بسیاری از کشورها به سرعت از بی پروا به همه گیر دیوار آجری پول شیپور خاموشی باید باز باقی می ماند تا زمانی که در هر صورت ما باید یک واکسن گله ایمنی و یا یک رئیس جمهور جدید (اگر معلوم بایدن می تواند انجام این کار). و به عنوان من استدلال قبل از دولت آمریکا می تواند قرض گرفتن بدون محدودیت تا زمانی که اقتصاد به بهبود است.

هنگامی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است ما می توانیم فکر می کنم در مورد راه هایی برای بازگرداندن اشتغال و تولید است. این امر حتی می تواند آسان به آدرس محافظه کار شکایت در مورد کار انگیزه: به سادگی جهانی را چک بزرگتر را جبران کند. که راه درآمد مردم خواهد بود گرفتن پول آنها به شدت نیاز به, اما هنوز هم پیش رو خواهد بود در خالص اگر آنها در زمان کار.

اما جمهوری خواهان سادگی نیست نگران با صرف نیروی کار انگیزه. توزیع پول به فقیر است که از نظر اخلاقی توهین به آنها. در نظر آنها وظیفه اصلی دولت به عنوان تنه زدن افراد را به بازار کار به طوری که آنها هیچ چاره ای جز به کار گیری سود برای کسب و کار کلاس. که آیا این معقول است و یا حتی ممکن است در نظر دوم در بهترین حالت. رئیس جمهور تهمت مجدد مبارزات انتخاباتی ممکن است مصدوم از این idée fixeو اگر او را شایسته برای از دست دادن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de