جشنواره فیلم کن به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

جشنواره فیلم کن شده است به تعویق افتاد با توجه به گسترش رمان coronavirus سازمان دهندگان این رویداد سالانه در ج

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

جشنواره فیلم کن شده است به تعویق افتاد با توجه به گسترش رمان coronavirus سازمان دهندگان این رویداد سالانه در جنوب فرانسه گفت: در روز پنج شنبه.

چند تاریخ جدید شد و تحت نظر از جمله پایان ماه ژوئن آنها در بیانیه ای گفت. جشنواره فیلم, یکی از بزرگترین در جهان بود با توجه به محل از مارس 12-23.

به تعویق افتادن شرح زیر است هفته گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا این جشنواره که به تساوی هزاران نفر از فیلمسازان مشهور و مدیران به شهرستان قادر خواهد بود به جلو بروید.

فرانسه در روز سوم از یک مستند با هدف شامل گسترش coronavirus.

"در این زمان از بهداشت جهانی بحران افکار ما رفتن به قربانیان COVID-19 و با ما ابراز همبستگی ما با همه کسانی که در حال مبارزه با بیماری" بیانیه ای گفت:.

"The Festival de Cannes نمی تواند برگزار می شود در تاریخ برنامه ریزی شده از مارس 12 تا 23. چندین گزینه در نظر گرفته شده به منظور حفظ آن در حال اجرا یکی از اصلی بودن ساده تعویق در جشنواره کن, تا پایان ماه ژوئن - اوایل ماه جولای."

این جشنواره در آخرین رویداد در صنعت سرگرمی به تعویق و یا لغو, از جمله با انتشار بودجه های بزرگ مانند فیلم Mulan و هیچ وقت به مرگ به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی جشنواره Glastonbury و Coachella و بسته شدن تئاتر در لندن و در برادوی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب