بازیکنان اسلم جوکوویچ پس از مسابقات 2 بازیکن تست مثبت برای COVID-19

کرواسی برنا Coric شد دومین بازیکن از نواک جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه مسابقات به تست مثبت برای COVID-19 بالا

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

کرواسی برنا Coric شد دومین بازیکن از نواک جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه مسابقات به تست مثبت برای COVID-19 بالا بردن نگرانی های جدی برای تنیس روی بدن حاکم در پیشنهاد خود را برای راه اندازی مجدد این ورزش پس از طولانی خاموش شدن است.

حرفه ای مدار متوقف شد در اوایل ماه مارس به عنوان ملت بسته مرزها و اعمال مستندات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هفته گذشته مردان ATP و WTA اجرا می شود که زنان در حوادث صادر شده تجدید نظر تقویم برای از سرگیری مدار از ماه اوت در حالی که سازمان دهندگان ایالات متحده باز گفت: گرند اسلم برگزار خواهد شد بدون طرفداران به عنوان برنامه ریزی شده از اوت. 31 سپتامبر. 13 در نیویورک است.

این برنامه می تواند نیاز به دوباره ترسیم با Coric مثبت تست زیر که از گریگور دیمیترو که گفت: او تا به حال قرارداد این رمان coronavirus برجسته کردن خطرات ناشی از ورزشکاران از کشورهای مختلف اختلاط بدون پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

ATP و WTA نیست پاسخ به درخواست برای نظرات. سازمان از آدریا تور نمی تواند نظر رسیده.

بلغاری دیمیترو پرواز به بازی در جوکوویچ رویداد در بلگراد و دوم پا در کرواتی ساحلی رفت و آمد مکرر از زدر به عنوان دیگر بالا نام مثل دومینیک Thiem از اتریش و آلمان الکساندر Zverev.

سازمان از دیگر ورزش ها به دنبال سر از coronavirus خاموش خواهد شد تماشای تحولات با برخی از بیم و هراس به عنوان آنها سعی می کنند برای پیدا کردن امن ترین راه گرفتن رقابت برگشت در راه است.

Coric رتبه شماره 33 در جهان نشان داد در توییتر که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

"من می خواهم به مطمئن شوید که هر کسی که شده است در تماس با من در طول چند روز گذشته آزمایش" 23 ساله گفت. "من واقعا متاسفم برای هر گونه آسیب من ممکن است ایجاد می شود. من احساس خوب و لازم نیست که هر گونه علائم است."

هیچ اجتماعی فاصله

این مسابقات شاهد بسته بندی شده می ایستد در باز کردن پا در بلگراد, بازیکنان, بغل کردن در شبکه نما برای تصاویر با هم و حضور در کنفرانس های مطبوعاتی با هم.

جوکوویچ سازماندهی شب در بلگراد برای بازیکنان و خود را و تصاویر و ویدئوها از او رقص با دیگر شرکت کنندگان در رویداد ارسال شده و در رسانه های اجتماعی.

با هر دو کشور صربستان و کرواسی کاهش مستند اقدامات هفته قبل از رویداد بازیکنان بودند موظف به رعایت اجتماعی فاصله قوانین در هر کشور است.

"توصیه می شود که هر کسی که در تماس نزدیک برای بیش از 10 دقیقه با بازیکن تنیس توصیه می شود به خود منزوی برای 14 روز و برای تماس با دکتر خود," سازمان دهندگان این رویداد گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

با بین المللی تنیس معلق جوکوویچ سازمان آدریا تور به عنوان یک رویداد خیریه به رقابت بیش از چهار پا در سراسر یوگسلاوی سابق.

'Boneheaded تصمیم'

روسی آندری Rublev دیگر بازیکن در آدریا تور گفت که آزمایش منفی برای ویروس.

"Boneheaded تصمیم به رفتن پیش با 'نمایشگاه' بازیابی سریع fellas اما این که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما با بی اعتنایی تمام پروتکل های. این یک شوخی نیست," استرالیا بازیکن Nick Kyrgios گفت: در یک داغدار پست های رسانه های اجتماعی.

تنیس آمریکا بزرگ Chris Evert همچنین با انتقاد از سازمان برای عدم اجتماعی-دورى گفت:." .. مجموع تماس فیزیکی بدون ماسک صورت حتی طرفداران بودند بدون ماسک.. من آن را دریافت نمی کند."

اتریش Thiem فعلی مردان شماره سه در حال حاضر در فرانسه در نهایی تنیس مسابقات نهایی (UTS) است که شرکت متعلق به سرنا ویلیامز' مربی alimi ballard.

سازمان از UTS که همچنین ویژگی های مردان بالا-10 بازیکن مانند یونانی Stefanos Tsitsipas و ایتالیایی ماتئو Berrettini ارسال شده تصاویر روز جمعه از Thiem تحت آزمون پس از ورود در Mouratoglou در آکادمی خوب است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب