انگلستان قاضی دارای شنوایی در Meghan طرح دعوی در دادگاه در برابر روزنامه

(لندن) — یک قاضی در لندن است با شنیدن آخرین مرحله در روز چهارشنبه از دوشس ساسکس حریم خصوصی نقض دعوی در دادگاه

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

(لندن) — یک قاضی در لندن است با شنیدن آخرین مرحله در روز چهارشنبه از دوشس ساسکس حریم خصوصی نقض دعوی در دادگاه علیه یک روزنامه انگلیسی به عنوان Meghan تلاش می کند تا به نگه داشتن نام پنج تن از دوستان خود را از چشم های عمومی.

سابق Meghan Markle است تحت پیگرد ناشر ایمیل در روز یکشنبه روزنامه و MailOnline سایت در بریتانیا دادگاه عالی بیش از پنج مقاله که منتشر شده بخشی از دست نوشته نامه ای به او نوشت و به او پدر جدا توماس Markle پس از ازدواج با پرنس هری در سال 2018 است.

Meghan, 38, دنبال خسارت از ناشر در ارتباط روزنامه Ltd. به اتهام سوء استفاده از اطلاعات خصوصی نقض کپی رایت و حفاظت از داده ها نقض شد. مربوط به روزنامه ها گفته است: "به شدت مسابقه این ادعا است.

در این جلسه قاضی علامت Warby است و با توجه به برنامه توسط Meghan وکلا به منع انتشار جزئیات از دوستان که صحبت ناشناس به مجله مردم را محکوم ادعا قلدری او دریافت کرده بود در دست انگلستان را فشار دهید.

در شهادتنامه ارائه شده در مورد دوشس گفت: "هر یک از این زنان است که یک شهروند خصوصی جوان, مادر,,, و هر یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی است."

"این پنج زن در حال و نه در دادگاه و نه من," او نوشت. "ناشر ایمیل در روز یکشنبه است در دادگاه. این ناشر که عمل غیرقانونی و تلاش برای فرار از پاسخگویی برای ایجاد یک سیرک و منحرف کردن اذهان از نقطه ای از این مورد — که ایمیل در روز یکشنبه غیرقانونی منتشر شده من نامه خصوصی."

روزنامه وکلا می گویند که آن را Meghan دوستان که به ارمغان آورد و نامه را به حوزه عمومی با توصیف آن در افراد مقاله.

بازیگر آمریکایی Meghan Markle ازدواج هری نوه ملکه الیزابت دوم در اسراف مراسم در قلعه ویندسور در مارس سال 2018 است. پسر خود را مورچه متولد شد و سال بعد

در ماه ژانویه این زوج اعلام کردند که ترک وظایف سلطنتی و در حال حرکت به شمال امریکا با استناد به آنچه گفته شد غیر قابل تحمل نفوذ از رسانه های بریتانیا.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن