ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور طرف با اوباما در ویسکانسین انتخابات ظاهرا بازنویسی دولت قانون انتخابات

در هفته گذشته هر خانوار در Earlham, آیووا — همه 549 از آنها — دریافت یک هدیه است که هیچ کس انتظار بود. در مار

توسط PATRIS-FUN در 19 فروردین 1399

در هفته گذشته هر خانوار در Earlham, آیووا — همه 549 از آنها — دریافت یک هدیه است که هیچ کس انتظار بود.

در مارس 26, شهردار جف Lillie دریافت یک تماس تلفنی از یک مرد تماس از طرف یک اهدا کننده ناشناس به دنبال کمک به افزایش این شهر اقتصاد است. دهنده می خواستم برای خرید و سپس به دور 100 50 دلار کارت هدیه برای شهر و بازار West Side Bar و پنجره مشبک اما Lillie ارائه یک پیشنهاد است. یک رستوران جدید باز کرده بود تا در شهر Trostel را شاخه شکسته و او امیدوار بود که آنها می تواند بخشی از معامله است.

کمک کننده به توافق رسیدند و در پایان روز خراشیده Lillie زمانی که آنها ارائه شده برای خرید 549 $50 کارت هدیه از هر کسب و کار است. این به معنای هر خانوار در Earlham را دریافت 150 دلار ارزش کارت های هدیه و بیش از $27,000 خواهد بود صرف در زادگاه بازار, West Side Bar و پنجره مشبک و Trostel را شاخه شکسته. "مالی آن را یکی از بزرگترین چیزهایی است که تا کنون اتفاق افتاده است به این شهر کوچک" Lillie گفت: در Des Moines ثبت نام کنید.

کارکنان شهرستان رو به کار چاشنی 549 پاکت نامه با کارت هدیه و یک نامه توضیح وضعیت و آنها وارد صندوق پستی در روز پنج شنبه. هیچ کس بیشتر بود جای تعجب این به نوبه خود از وقایع از جنیفر Trostel که شوهر صاحب Trostel را شاخه شکسته. رستوران با نام تجاری جدید است و آیا کارکنان کامل نشده است و او نگران است که این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بسته به محل پایین و قبل از آن تا کنون به طور کامل باز. غریبه قانون سخاوت او گفت: ثبت نام "فقط به ما امید." کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن