مغلوب ساختن پیشی جستن است و ناتوان از اعمال قدرت

2 ژوئن 2020 در اولین روز ، هیچ چیز بیش از حد در دوم و سوم و چهارم و پنجم صرفه جویی برای شکایت بیکار و متنا

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

در اولین روز ، هیچ چیز بیش از حد در دوم و سوم و چهارم و پنجم صرفه جویی برای شکایت بیکار و متناوب است. ششم یک عقب نشینی زیرزمینی میان توفنده آجر و بطری آرام اطمینان از ایمنی (خود را). سپس در هفتمین شب: soundbombs و گاز مستقر در این امید تصرف خیابان های واشنگتن از غارتگران از فروشگاه ها و صرف خوابگاه های خصوصی اما برای نگه داشتن ما کسل امپراتور بیدار در کوتاه قدم زدن به یک فرصت عکس با یک ناشیانه برگزار شد مقدس در برابر پس زمینه از یک کلیسا اختصاص داده شده به این شاگرد محبوب.

سال از هم اکنون در میان تعریف تصاویری از این زمان های عجیب و غریب خواهد بود یکی از زمان مستاجر از 1600 خیابان پنسیلوانیا در نظر گرفتن یک هدف پیاده روی به سنت جان کلیسای اسقفی در وسط یک شهر گسترده ضد شورش. مهم ترین غذای آماده از این زمان واقعی تلویزیون تجاری است که نتیجه آن باید به زور از ناظران: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دیکتاتور است. او نه استبدادی. او یک فاشیست و یا یک Caesarist یا Peronist یا یک ist از سایر انواع شناخته شده. او یقین نیست یک Nixonian طرفدار نظم و قانون. هر یک از این چیزها را نیاز جمهور به اعتقادات و تعصبات متمایز از خود سیاسی ثروت واقعی یا ادراک شده. به تظاهر در غیر این صورت تشویق هذیان از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین blinkered دشمنان در روزنامه نگاری و توهم حامیان. هر دو این گروه ها می خواهم به این باور است که رئیس جمهور یک مرد یک سیاستمدار با یک ایدئولوژی منسجم یک استراتژیست با اهداف تعریف شده — بالاتر از همه سریع تزلزل ساز از تصمیم گیری. تنها تفاوت آنها در اخلاقی خود ارزیابی از این شخصیت خارق العاده که خرس هیچ معنی دار شباهت به senescent ditherer در کاخ سفید است.

آنچه در هفته گذشته نشان داده است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و ناتوان از اعمال قدرت برای خوب یا بد. او خوشحال است به صدای جیر جیر "در هنگام غارت شروع فیلمبرداری آغاز می شود" به browbeat ملت فرمانداران در طول تماس های تلفنی برای ضربه زدن به روزنامه نگاران فقط به عنوان او معتاد به الهه شعر و موسیقی در مورد این اثرات سودمند در حال اجرا بیش از معترضان. به ناامیدی خوبی می داند که چگونه بسیاری از مردم که می توانست خوشحال به دیدن مخازن نورد پایین خیابان مینیاپولیس و بطری-حول تظاهرکنندگان دروغ گفتن به ضرب گلوله در خیابان از یک هفته پیش این جشنواره از خونریزی هرگز آغاز می شود. این است که تحمل یک لویی شانزدهم. آن است که مجنون وسط البته یک مرد تمایلی به تعهد خود یا به اقدامات آشتی جویانه گفته بودن خواست با پسر خود-در-قانون Jared کوشنر و یا به خشونت ارتجاعی است که تجدید نظر به زیبایی غرایز.

این الگوی جدید است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مراقبت مقرون به صرفه بود عذاب جمهوری تا این لحظه مشخص شد که این ایران نیست که به اندازه کافی رای در سنا به لغو آن است. ما تصادفی مداخلات در خاورمیانه که تهمت زیادی را صرف خود 2016 ریاست جمهوری decrying شد فاجعه تا زمانی مختلف مشاوران او را متقاعد کرد از ضرورت ماندن این دوره در افغانستان, بمب گذاری در سوریه و ترور ایران به طور کلی. روابط تجاری ما با چین شد خطرناکی یک طرفه و نیاز به جارو اصلاحات تا زمانی که روشن شد که وال استریت موافقت نکرد. مهاجرت بود پایین نگه داشتن آمریکا دستمزد, اما باید آن را مجاز به انجام این کار به منظور اطمینان حاصل شود که کشاورزی لابی دسترسی به ضعیف توانید کارگران میهمان. ویژه مشاور تحقیقات به رهبری رابرت مولر هیچ چیزی کوتاه treasonous اما نه ارزش در واقع بستن یک جانبه پس از جف جلسات سابق دادستان کل بود که یک بار خود وفادار ندیم حاضر به انجام آن از طرف او. اخیرا coronavirus خطرناک بود به اندازه کافی برای تعطیل, سفر به چین, اما نه بدون ساخت بسیاری از موارد استثنا که برای رندر مربوط به سفارش بی فایده; درمان به ما گفته شد نباید اجازه برای تبدیل شدن به بدتر از بیماری است اما به شدت از دومی چیزی بود که در مورد تهمت بود تمایلی به را تشکیل می دهند ذهن خود را در حالی که دامنه سابق باقی مانده بود تقریبا به طور کامل به ملت فرمانداران; چند هفته پیش از بازگشایی قریب الوقوع از گرجستان شد و مترادف با علت آزادی خود را تا لحظه ای آن را تبدیل به فرصتی برای یک, عجیب قریب, عمومی, سرزنش. چنین نمونه هایی را می توان چند برابر به طور نامحدود. بی ثباتی است تنها ثابت در این دولت.

چه نتیجه گیری ما باید در قرعه کشی از مغلوب ساختن پیشی جستن چندوجهی تردید است ؟ وجود دارد من فکر می کنم واقعا تنها, یک, یعنی, که اجازه می دهد همه از آمریکا زندگی سیاسی به گیرند به بی پایان همه پرسی رئیس جمهور و شخصیت او ما او را داده اند و عملا هر سیاستمدار در این کشور مجوز به تقلید از او. یک تعداد انگشت شماری از جوانان جمهوری خواهان در سنا با لاس زدن (با استانداردهای حزب خود) رادیکال اصلاحات اقتصادی, اما آنها برگزار شد به رئیس جمهور ؟ دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان و در حالی که خود را حزبی باقی می ماند رسما مخالف تک پرداخت کننده سلامت, مراقبت از آنها پس از همه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. فرمانداران سراسر ایالات متحده را مجبور شهروندان ارشد به پرستاری-صفحه اصلی تله مرگ, اما آنها انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شب برنامه های تلویزیونی.

آمریکا در حال سوختن است اما وجود دارد میلیون ها نفر از fiddlers. ما همه بازی همان لحن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن