6 مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان در Tulsa, Okla., تجمع تست مثبت برای coronavirus

هزاران نفر از حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انتظار برای بسته سرپوشیده عرص

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

هزاران نفر از حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انتظار برای بسته سرپوشیده عرصه شنبه شب برای یک رالی که برخی از ترس می تواند کمک به سوخت نوپای خوشه از coronavirus موارد در بعضی از نقاط به خصوص پس از شش کارکنان, کمک به راه اندازی این رویداد آزمایش مثبت برای ویروس.

دولت و شهرستان در بخش بهداشت و درمان تاکنون نیروبخش برای امکان افزایش COVID-19 مورد از بزرگ, هوای آزاد, تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر کشور برگزار شد. در حال حاضر برگ برنده رالی در Tulsa, Okla. — در عرصه ای است که می تواند نگه دارید 19,000 مردم و انتظار می رود که در ظرفیت های — شکل دادن به اولین داخل رویداد چنین مقیاس گسترده پس از coronavirus همه گیر در زمان نگه دارید و بسیاری از کشورهای صادر stay-at-home سفارشات.

حدود 100000 نفر — از بسیاری از ایالات — انتظار می رود در تولسا برای تجمع و دیگر حوادث و حامیان ترین بدون ماسک — در حال حاضر شروع به پر کردن خیابان ها شنبه در اطراف ورزشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: در بیانیه ای که "قرنطینه روش" شد و بلافاصله آغاز شده و هیچ یک از کارکنان عضو که تست مثبت خواهد حضور در این رویداد. کسانی که تا به حال فوری تماس با آنها نیز پرهیز.

نقشه از شیوع این بیماری در ایالات متحده و جاهای دیگر تبدیل به یک درهم آمیخته با عفونت سقوط در برخی از مناطق و فزاینده در دیگران است. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نگه دارید نه یک coronavirus توجیهی برای اولین بار در ماه شنبه — نشانه ای از پیشرفت در, دولت در کانون شیوع — هر چند او تشکیل یک کنفرانس تلفنی به یک اطلاعیه در مورد بیس بال بهار آموزش.

مردم منتظر در یک ایستگاه بازرسی امنیتی برای حضور در یک تجمع برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BOK مرکز در Tulsa, Okla., در روز شنبه. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

کشورهای دیگر در حال دیدن را افزایش می دهد و نوادا و آریزونا به عنوان مثال گزارش کرده اند رکورد تک-بعد جهش در موارد جدید در روز های اخیر.

در تولسا, وزارت بهداشت و درمان گفته اند دو داخل سالن اجتماعات به تازگی کمک به افزایش موارد جدید. آنها کاهش یافته است به نام حوادث و یا می گویند چقدر بزرگ بودند اما این شهرستان شاهد بزرگترین افزایش عفونت در اوکلاهما در روزهای اخیر. چند مرز متحده از جمله آرکانزاس نیز دیده می شود خوشه در جامعه گسترش ویروس در هفته های اخیر.

راهنمایی در تجمعات

است که نگرانی برخی از کارشناسان به عنوان تولسا دوباره آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگ سرپوشیده جمع آوری است.

"من فکر می کنم هیچ سوالی وجود دارد که در محیط داخلی حوادث مخاطره آمیز تر از وقایع در فضای باز. اما ما واقعا نمی دانم چگونه است که تفاوت است. و قطعا جنبه های دیگر مانند چگونه محکم بسته بندی شده همه چیز ... یک تفاوت بزرگ را گفت:" جاستین Lessler استادیار اپیدمیولوژی در جان هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی.

Lessler گفت: مراسم بزرگ مانند تجمع و یا تظاهرات را "بالقوه به سوپر پخش حوادث" اما بالقوه خود را به درایو همه گیر کوتاه مدت است.

سازمان دیده بان | تولسا تجمع شرکت کنندگان جونگ در مورد COVID خطر:

حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری شده پیش از اولین کمپین تجمع در ماه. 0:44

"بزرگتر عاملی است که چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم در خانه," او گفت:. "اگر همه می رود خانه می کند و احترام اجتماعی فاصله گرفتن عوامل و می رود به جامعه و سپس آنها می توانند فشار گسترش یافته است."

در وب سایت خود را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که مردم امیدوار به حضور در یک رویداد در نظر گرفتن اینکه آیا آن است که در خارج و یا داخل اشاره کرد سرپوشیده حوادث "خطرناک تر" از آنجا که ممکن است آن را سخت تر برای نگه داشتن یک فاصله امن از افراد دیگر و به دلیل تهویه فقیرتر از خارج.

Tulsa County مقامات بهداشت تا به حال خواست مقامات دولتی برای به تعویق انداختن این رویداد در BOK مرکز به دلیل اخیر سنبله در مورد: Oklahoma مجموعه بالا برای موارد جدید پنج شنبه گذشته با 450 و تولسا دیدم 125 موارد جدید جمعه. بهداشت و سلامت دیگر کارشناسان نگران هستند که شرکت کنندگان می تواند ندانسته به این ویروس به مربوطه خود را در زادگاه و کشورهای بذر اضافی شیوع است. اما اوکلاهما به کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: این امر می تواند امن است.

سازمان دیده بان | تهمت حامی در تولسا تجمع می گوید: او تا به حال COVID-19:

جنیفر Helterbrand می گوید: او بیمار بود برای 16 روز است اما نمی خواهید به زندگی در ترس ، 1:18

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اذعان خطر در چشم پوشی از آن خواسته شرکت کنندگان به نشانه آن است که absolves آنها را از هر گونه مسئولیت اگر کسی باید مریض است. آن گفته است: "دست از ماسک و ضد عفونی کننده دست است اما نیاز است که شرکت کنندگان از آنها استفاده کنید. شرکت کنندگان را نیز تحت دما را بررسی کنید اما وجود خواهد داشت بدون نیاز اجتماعی فاصله در داخل رویداد. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین قصد دارد یک رویداد در فضای باز.

تیم از مردم با پوشیدن عینک و ماسک و دستکش و لباس آبی در حال چک کردن درجه حرارت از کسانی که از رفتن به میدان جنگ در روز شنبه. برخی وارد شد با پوشیدن ماسک رایگان خود را در دماهای مورد بررسی قرار گرفت و برخی از آنها را در زمان خاموش پس از آن.

همه گیر 'شتاب'

این تجمع می آید یک روز پس از رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این بیماری همه گیر است که "شتاب." شیوع بیماری در آمریکا شد و از نگرانی خاص با برزیل بیش از 1 میلیون و تایید عفونت های دوم تنها به ایالات متحده است.

آن را نیز می آید همان روز موسسه ملی بهداشت آمریکا و کوبا یک کارآزمایی بالینی یک مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان بزرگسالان بستری با کروناویروس گفت: این مواد مخدر ارائه شده هیچ بهره مند شوند اما نمی آسیب بیماران. در اوایل این هفته در ایالات متحده غذا و دارو لغو مجوز استفاده از این دارو در درمان کروناویروس گفت: تا به حال بالقوه برای عوارض جانبی جدی است.

در همین حال مقامات بهداشتی هنوز eyeing, هوای آزاد, تظاهرات علیه خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس. کسانی که جمع آوری کرده اند هزاران نفر از مردم با هم در بسیاری از موارد نه پیوستن به اجتماعی-فاصله توصیه و یا با پوشیدن ماسک. ایالات و شهرستانها هنوز گزارش بزرگ upticks در ویروس موارد آغاز اعتراضات در پایان ماه مه بود اما مشخص نیست که آیا معترضان شده اند به دنبال آزمون در اعداد بزرگ یا خود quarantining پس از حوادث.

کالیفرنیا مقامات بهداشتی گزارش کرده اند که تا کنون تنها تعداد کمی از مردم حضور در تظاهرات را آزمایش مثبت برای COVID-19 اما شناسایی تمام افرادی که نیاز به تماس با ترسیم اثبات بیهوده است.

متحده نیز در حال آماده شدن برای تعطیلات تابستان با تاکید بر این که مردم باید همچنان به اجتماعی فاصله زمانی که رفتن به ساحل کمپینگ و یا شرکت در فعالیت های دیگر. دلاور مقامات قرار داده و از تماس به دبیرستان سالمندان شرکت کننده در ارشد سنتی وقایع هفته در این ایالت سواحل بیش از آخر هفته برای دریافت تست شده و پس از حداقل سه ساله آزمایش مثبت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب