کشورهای آفریقایی صورت انتخاب های دشوار به عنوان فرودگاه بازگشایی: خطر ابتلا به کروناویروس افزایش یا بیشتر اقتصادی کاهش

(ژوهانسبورگ) — به عنوان COVID-19 نفر رسید در بسیاری از نقاط جهان کشور جزیره سیشل دنبال شد خوب: 70-به همراه رو

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

(ژوهانسبورگ) — به عنوان COVID-19 نفر رسید در بسیاری از نقاط جهان کشور جزیره سیشل دنبال شد خوب: 70-به همراه روز مستقیم بدون یک عفونت است. سپس این هواپیما وارد شده است.

دو اجاره هوایی سیشل پرواز حمل بیش از 200 مسافر نیز آورده coronavirus. چند آزمایش مثبت است. سپس بین ژوئن 24 و 30 کشور مورد تأیید شات از 11 تا 81.

در حال حاضر در اقیانوس هند کشور است و تاخیر در بازگشایی برای پروازهای تجاری برای آن سودآور صنعت گردشگری تا Aug. 1 اگر همه به خوبی می رود.

کشورهای آفریقایی با یک انتخاب دشوار است به عنوان عفونت به سرعت در حال افزایش: استقبال از پروازهای بین المللی که در ابتدا آورده COVID-19 به آمادگی قاره یا بیشتر صدمه دیده است اقتصاد خود و محدود کردن تاسیسات به شدت نیاز به کمک های انسان دوستانه.

"این یک لحظه بسیار مهم," سازمان بهداشت جهانی آفریقای رئیس Matshidiso Moeti به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه یک روز پس از مصر بازگشایی آن فرودگاه برای اولین بار در بیش از سه ماه.

کشورهای دیگر در حال آماده سازی را دنبال کنید. که حتی به عنوان آفریقا تا به حال بیش از 463,000 تایید ویروس, موارد, یکشنبه و آفریقای جنوبی ترین آن اقتصاد توسعه یافته در حال حاضر در تلاش برای مراقبت از COVID-19 بيمار.

اما آفریقای اقتصاد بیمار بیش از حد آن مقامات می گویند. قاره چهره اول آن رکود اقتصادی در یک ربع قرن دهکدهای از دست داد و حدود 55 میلیارد دلار در صنعت سفر و گردشگری در سه ماه گذشته اتحادیه آفریقا می گوید. خطوط هوایی به تنهایی از دست داده اند و حدود 8 میلیارد دلار و برخی ممکن است زنده ماندن نیست.

بسیاری از آفریقا 54 کشور بسته حریم هوایی خود را به دفع کردن بیماری همه گیر. که خرید زمان برای آماده سازی, اما آن را نیز صدمه دیده و تلاش برای ارائه زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی مانند واکسن در برابر بیماری های دیگر. محموله های شخصی, دنده محافظ و coronavirus تست مواد در کوتاه مدت عرضه به تعویق افتاده اند.

"بسیاری از دولت ها تصمیم گرفته اند تا نیازهای سفر به سر" که آفریقا رئیس گفت.

آفریقا دیده می شود به مراتب کمتر پروازها نسبت به سایر مناطق در طول بیماری همه گیر. گاهی اوقات کل غرب و منطقه آفریقای مرکزی را دیدم فقط یک خروج روزانه با توجه به سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری داده است.

در حالی که آسیا و اروپا و آمریکای شمالی به طور متوسط چند صد پرواز در روز از فرودگاه بین المللی قاره آفریقا به طور متوسط یک یا چند نمره روزانه.

در هفته گذشته تعدادی از جهانی پرواز شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی. در سه روز بین 30 ژوئن و جولای 2, روزانه تعدادی از خروج از افزایش 3,960 به 6,508 به عنوان کشور سست محدودیت داده ها نشان می دهد.

کشورهای آفریقایی می خواهید برای پیوستن به جمعیت. سنگال رئیس جمهور گفت: پروازهای بین المللی آغاز خواهد شد در ژوئیه 15. 15-عضو جامعه اقتصادی کشورهای آفریقای غربی " است که انتظار می رود به بازگشایی حریم هوایی خود را در ماه جولای 21. نیجریه گفت: پروازهای داخلی رزومه در تاریخ 8 ژوئیه در حالی که کنیا و رواندا برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد پروازهای توسط Aug. 1.

کنیا ایرویز می خواهد برای از سرگیری پروازهای بین المللی. آفریقای جنوبی و سومالی باز برای آنهایی داخلی و کامرون گینه استوایی تانزانیا و زامبیا در حال حاضر پروازهای تجاری. تانزانیا افتتاح شد آسمان هفته پیش امیدوار گردشگری با وجود افزایش نگرانی گسترده آن پنهان شده میزان عفونت. آن را ندارد به روز شده در مورد تعداد از آوریل.

"این خوب است به عقب!" آفریقا بزرگترین حامل اتیوپی ایرلاینز اعلام کرد در اواخر ماه گذشته. پس از تلاش برای وصله پینه کردن خدمات خود را برای حمل و عودت کننده گان پروازها در چند ماه گذشته آن را در حال حاضر می خواهد به بازی یک پیشرو نقش در "جدید طبیعی است."

که به معنی ماسک صورت الزامی در هیئت مدیره. اما این که آفریقا ارشد امیدوار است برای دیدن تمام شرکت های هواپیمایی انجام بیشتر.

"فاصله فیزیکی باید تشویق شود با ترک صندلی های خالی" Moeti گفت. و او پیشنهاد کرد که "زمانی که ما می بینیم عود که غیر قابل قبول است" در ویروس موارد شل شدن محدودیت های مسافرتی می تواند معکوس شود.

که توصیه می کند که کشورها نگاه کنید که آیا نیاز به مبارزه گسترده ویروس انتقال بیشتر منافع اقتصادی از باز کردن مرزها. "بسیار مهم است برای تعیین اینکه آیا سیستم بهداشت و درمان می تواند در مقابله با افزایش وارداتی موارد" آن را می گوید.

رهبران منطقه ای بین المللی حمل و نقل هوایی و فرودگاه های شورای بین المللی آماده برای رفتن. در یک نامه سرگشاده به وزرای ماه گذشته آنها استقبال جهانی دستورالعمل طراحی و توسعه توسط ICAO برای بازگشت به, سفر, پس از صنعت حمل و نقل هوایی را "بزرگترین چالش تاریخ آن است."

آنها همچنین مصرانه از کشورهای آفریقایی به "شناسایی هر فرصتی که در آن محدودیت های مسافرتی می تواند برداشته ... به محض این که وضعیت اپیدمیولوژیک اجازه می دهد برای آن است."

به عنوان قاره به آرامی پرواز طول می کشد برخی از کشورهای اروپایی و دیگران در حال محدود کردن ورود افراد از کشورهای آنها احساس می کنید در حال انجام یک کار خوب حاوی ویروس است. کشورهای آفریقایی می تواند به دست گرفتن لحظه ای و انجام بیشتر گردشگری در خانه Amani Abou-Zeid, AU, کمیسر زیرساخت و انرژی به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

"این یک فرصت برای تشویق آفریقایی برای دیدن آفریقا," او گفت:.

نه همیشه. 70 اخیرا افراد آلوده در سیشل تمام خدمه از کشورهای غرب آفریقا به منظور کار بر تن کشتی های ماهیگیری بودند جدا شده بر روی یک قایق در منطقه قرنطینه در بندر در پایتخت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de