"این رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر تنهایی.' به طور چشمگیری متفاوت رمضان برای ایالات متحده در میان مسلمانان Coronavirus مستندات

Dr. ناصر Malim, یک مسلمان پزشک نگهداری ریش به دلایل مذهبی برای حدود یک دهه است. آن است که ابراز ایمان خود را

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

Dr. ناصر Malim, یک مسلمان پزشک نگهداری ریش به دلایل مذهبی برای حدود یک دهه است. آن است که ابراز ایمان خود را که باعث می شود او احساس او این است که در حالت عبادت در تمام اوقات او می گوید و آن را در نظر گرفته است با فضیلت در اسلام است. "این بود که همیشه بخشی از من چگونه بیان شده خودم را از نظر راه من بیان اسلام حداقل در ظاهر" Malim زمان می گوید.

اما به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از شیوع کروناویروس در شهر نیویورک Malim, اصلاح کرده, خود, صورت, مو ماه گذشته ترک تنها اندکی سبیل بنابراین او می تواند به درستی استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز به فرسوده در حالی که درمان COVID-19 بیماران در بیمارستان است. بدون ریش خود را ندارد چگونه Malim انتظار می رود برای شروع ماه رمضان.

ماه رمضان که در طی آن بسیاری از مسلمانان خودداری از غذا و آب از طلوع تا غروب آفتاب شروع می شود در روز پنج شنبه شب و در ادامه از طریق مارس 23. در این سال خواهد بود در ماه رمضان مانند دیگر برای 1.8 میلیارد مسلمان در سطح جهان حدود که 3.45 میلیون زندگی در ایالات متحده برای بسیاری از افراد وجود خواهد داشت هیچ, شبانه, نماز در مسجد, بدون شکستن روزه در آن شب در خانه های دوستان و خانواده و هیچ بزرگ نماز جماعت به مناسبت عید سعید فطر و پایان ماه.

بسیاری از مساجد در سراسر جهان اطراف بسته شده, اندونزی که بزرگترین جمعیت مسلمان را ممنوع کرده است سالانه خروج که شامل ساکنان شهرستان از بازگشت به خانه به روستاهای سراسر کشور و عربستان سعودی را لغو کرده است سالانه حاجی زیارت که به طور معمول جمع آوری میلیون ها نفر در برخی از مهمترین و مقدس اسلامی سایت. اجتماعی فاصله و انزوا اجرای کانتر به ماهیت ماه رمضان که بر جامعه—یک زمان برای پیدا کردن دوستان جدید و همچنین ارتباط مجدد با عزیزان.

نمایی از نماز منطقه از مرکز فرهنگی اسلامی و مسجد خالی با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل در مادرید اسپانیا در تاریخ 23 آوریل سال 2020 است.
Bernat Armangue—AP

Rania Awaad استادیار روانپزشکی در دانشگاه استنفورد و مدیر استنفورد مسلمان سلامت روان آزمایشگاه می گوید که برای بسیاری از مسلمانان پس از حمایت از جامعه در طول این سال چه در غیر این صورت "یک جامعه گرا در ماه" می تواند باعث برخی از مسلمانان به شک و تردید که آیا آنها در حال انجام رمضان "حق".

"این احساس" من قصد دارم به شکست در ماه رمضان چون من خیلی بی قرار, من خیلی می ترسم من بسیاری از نگرانی های است که من نمی تواند نشستن بر روی حصیر نماز و تسلیم (به خدا.) وجود دارد چیزی اشتباه است با من چرا که من نمی توانم دعا می کنم و احساس می کنم بهتر است؟'" در حال افکار است که می تواند برای برخی از مردم می گوید Rabhi Fateh بین المللی تروما متخصص و درمانگر است که با این نسخهها کار با بسیاری از مشتریان مسلمان.

این ماه نیز می تواند به خصوص دشوار است برای تبدیل زندگی با خانواده هایی که نمی تایید اسلام را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در حال مبارزه با بهداشت روانی شرایط است که می تواند در تشدید انزوا مانند اضطراب و افسردگی و اختلال وسواسی-اجباری فاتح یادداشت ها.

در حالی که مراقبت های بهداشتی کارگران ساعت های طولانی اغلب در راه شکستن سریع و دعا در این شرکت از یک جامعه در این سال خواهد بود به خصوص به چالش کشیدن برای Malim داده شده کار خود را به مراقبت از بیماران در برانکس. "این رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر تنهایی," او می گوید و اشاره کرد که آن را فقط می شود او و همسرش را در این ماه مبارک رمضان. هنوز, او طول می کشد به راحتی در دانستن او با مراقبت از افراد در محروم جامعه در این مهم زمان از سال برای ایمان خود. "اگر من دیگر حمل ریش من هنوز هم توجه به عمل از بین بردن مردم از آسیب و با حفظ سلامتی و زندگی یک شکل از عبادت" Malim می گوید. او مراقبت از ده ها تن از بحرانی COVID-19 بيمار و شاهد تقریبا نه مرگ و میر مربوط به بیماری در این دوره از کار خود را.

دکتر نصیر Malim, یک مسلمان پزشک است که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در برانکس در شهر نیویورک است که در تصویر با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و قبل و بعد از او ریش خود را تراشیده است که او نگه داشته و به دلایل مذهبی برای حدود یک دهه است.
حسن نیت ارائه میدهد از دکتر ناصر Malim

Dr. Iman Elgammal یک پزشک اورژانس درمان coronavirus بیماران در لس آنجلس است قادر به بازگشت به خانه به دیترویت و یا جمع آوری با اقوام دیگر در شهرستان. او به تنهایی زندگی می کند و نگرانی خود را در ماه رمضان خواهد بود "واقعا تنهایی." "راستش من می ترسم در مورد رفتن به ماه رمضان" Elgammal می گوید. "این رفتن به واقعا سخت برای ایجاد انگیزه در خودم—عاطفی سخت دانستن من مجبور به انجام آن به تنهایی."

"جامعه همه چیز است," او می افزاید و آن را تشویق می کند او را به دعا بیشتر در طول ماه; هنگامی که او را در بازگشت به خانه در دیترویت خانواده اش برگ برای این مسجد هر شب در طول ماه مبارک رمضان در حدود همان زمان "مانند چرخ های ساعت."

Awaad می گوید که بسیاری از مسلمان کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر در برخورد با اضطراب در مورد درمان coronavirus بیماران ممکن است نگران در مورد چگونه آنها را به همان سرعتی که طبیعی است. "وجود دارد یک حس چگونه شما تعادل همه این چیزها با هم و ترس از نه واقعا قادر به انجام یک کار خوب در همه آنها" Awaad می گوید.

هر دو Malim و Elgammal در حال برنامه ریزی برای سریع با وجود با وجود خود خواستار کار در طول بیماری همه گیر. Malim نگران است احساس خشک در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ و چگونه می تواند آن را مشکل تر برای ادامه روزه. "همه چیز در مورد وضعیت حال حاضر را فیزیکی تلفات در بدن من" Malim می گوید. "من صادقانه نمی توانید تصور کنید انجام احیا و انجام CPR و نوع فشار دادن کسی را به سینه حفظ و قلب خود را ضرب و شتم در حالی که روزه" حتی اگر "آن چیزی که بدیهی است که من قصد دارم به آن را انجام دهد."

ویژه داستان
آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19
"ما از همه چیز."

خالد Latif یک امام که ریاست دانشگاه نیویورک مرکز اسلامی اشاره می کند که در حالی که مسلمانان نمی تواند دعا شانه به شانه در جماعت این سال هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تعامل با جامعه است. "جمعی جنبه های ماه مبارک رمضان بسیار مهم است. آنها لازم نیست که به از دست رفته" لطیف می گوید و اضافه کرد که این مهم را امتحان کنید و کمک به محروم اعضای جامعه. این مرکز در حال حاضر مطرح شده بیش از $770,000 برای کمک به کسانی که از نظر مالی نهفته coronavirus از جمله کسانی که در تلاش برای پرداخت هزینه کفن و دفن هزینه های. بسیاری از موسسات اسلامی نیز ramped تا خود را آنلاین برنامه نویسی برای جبران این کمبود در شخص تماس بگیرید.

ائمه توجه داشته باشید که در حالی که مسلمانان نیاز به انطباق در راه آنها هرگز قبل از آن منافع معنوی از این ماه هنوز هم می تواند به دست آمده. "اسلام به زیبایی در تلاش است برای رسیدن به معنوی تعادل" یادداشت AbdelRahman مورفی امام در تگزاس و مدیر ریشه های جامعه است. مورفی می گوید که در حالی که او عزادار جامعه از جنبه های ماه رمضان که در طی آن مسجد است و "وزوز با هیجان و شادی" وجود دارد یک فرصت به نوبه خود به سمت داخل و درونگرا ماه رمضان—تمرکز در نماز و خواندن قرآن او اشاره می کند.

امیلی, Leena و Elaina Mejahed تزئین خانه خود را در آماده سازی برای ماه رمضان, در مارس 22 سال 2020 است.
حسن نیت ارائه میدهد از Sherihan مصطفی

Sherihan مصطفی, یک مادر و بازرگان است که با تمرکز بر خانواده اش روان و سلامت معنوی و رفتن به ماه رمضان حتی به عنوان او ممکن است مجبور به انطباق با سنت معمول خود را. او پیش بینی یک "فن آوری ویژه ماه مبارک رمضان"— شکستن روزه بیش از زوم و تماشای آنلاین سخنرانی.

33 ساله مصری-آمریکایی زندگی در بروکلین و مدیر عامل شرکت Urbanmodesty.com—متوسط خط تولید لباس برای زنان مسلمان و دارای شش فرزند است. ماه رمضان است "همیشه چنین تمرکز و تغییر در طرز فکر به آنچه واقعا مهم در زندگی" مصطفی می گوید.

در ماه رمضان مصطفی و همسرش به طور معمول بروید دعا در نزدیکی یک مسجد با دو فرزند ارشد کودکان و نوجوانان. "آنها نا امید کرد. آنها نمی توانند درک کنند که چرا:" ما نمی توانید به مصطفی می گوید. او معتقد است که رفتن به مسجد به عنوان یک خانواده به او می گوید بچه ها که "آنها تعلق دارد و دیگران آنها را دوست دارم و آن را OK به مانند این و احساس راحتی در پوست خود است." اما آنها در حال تلاش برای نگه داشتن ماه مبارک رمضان روح زنده در خانه و تزئینات کمی داخل مسجد منطقه که در آن آنها می توانند دعا خود قرار داده Qurans و زمان داستان.

Parvez احمد 35 ساله مدیر در یک دارایی غیر منقول شرکت که متولد و بزرگ شده در نیویورک شده است و روزه از او هفت یا هشت سال است. او هرگز شناخته شده در ماه رمضان بدون مسجد است. او زندگی می کند 4-ساله پسر و دختر است که در انتظار فرزند دوم خود را در حدود یک ماه. او به یاد می آورد به عنوان یک کودک بزرگتر خود اعضای خانواده کشیدن او را به مسجد. "در حال حاضر 20-چیزی است که سال بعد, من اینجا هستم, تلاش برای قراردادن آن در پسر من" احمد می گوید.

او در حال حاضر frequents یک مسجد کوچک در کوئینز که متکی بر کمک های مالی برای حفظ فعالیت های آن است. "اگر من به دعا کردن را ندارد جمع آوری پول برای اجاره ماه" احمد می گوید. برای غلبه بر احساس انزوای او شده است فرزند خود را در درایوهای خود را در محله عبور از مکان های آشنا مانند سایر بستگان و خانه و مدرسه و مسجد محلی. گاهی اوقات آنها نقطه یک فاعل یا دو دعا در خارج از درهای بسته خود را.

دعا در مسجد جامع مسجد در راولپندی پاکستان در مارس 23 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.
Saiyna Bashir—نیویورک تایمز/Redux

Malim می بیند ارائه مراقبت از بیماران به عنوان متصل به ایمان خود به خصوص در حال حاضر به عنوان کارکنان بهداشتی درمانی در حال حاضر اغلب تنها ارتباط انسان برای بسیاری از coronavirus بیماران. "که عنصر واقعا ارائه است که تعامل و همچنین بدیهی است که انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به صرفه جویی در زندگی خود را از نظر معنوی و مذهبی برای من – که عمده عبادت و در بسیاری از راه هایی است که کمک می کند تا به جای چه ریش نشان داده و چه ریش معنا برای من" Malim می گوید.

او به یاد می آورد که در همان اتاق به عنوان یک مسلمان coronavirus بیمار پس از او اعلام کرد او مرده است. او مطمئن بود اگر او از رفتن به یک مراسم تشییع جنازه مناسب نماز است که به ویژه مهم برای مسلمانان است. "بنابراین من به سرعت خواندن نوع از تشییع جنازه دعایی و دعا که ما می گویند" Malim می گوید. "فقط به مطمئن شوید که او حداقل آن است."

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب