آنچه شما نیاز به دانستن در مورد اخیر تشدید جنگ و بحران انسانی در سوریه

شورشیان سوریه و نیروهای مبارزه نیروهای پلیس در شمال غربی سوریه روز پنج شنبه به روسیه جنگنده های زده در یک تیز

توسط PATRIS-FUN در 2 اسفند 1398

شورشیان سوریه و نیروهای مبارزه نیروهای پلیس در شمال غربی سوریه روز پنج شنبه به روسیه جنگنده های زده در یک تیز تشدید نبرد شدید بیش از گذشته شورشی سنگر از سوریه است.

تشدید اخیر در مبارزه با اتحاد چپ یک میلیون غیر نظامی — عمدتا زنان و کودکان — به شدت فرار از بمباران بی امان و مبارزه است. با هیچ جایی برای رفتن, خانواده, در حال خواب خارج و یا در چادر نازک در زیر صفر آب و هوا.

انسانی گروه می گویند بیش از 300 نفر از جمله کودکان و نوزادان به عنوان جوان به عنوان هفت ماه فوت کرده اند فقط از آغاز سال است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

دولت رئیس جمهور بشار اسد در تلاش است به تصرف مخالفان-برگزار شد استان ادلب.

سوریه با حمایت نیروهای روسی مبارزه شده است از ماه دسامبر برای از بین بردن آخرین شورشی پایگاه در این منطقه در نه سال جنگ که منجر به کشته شدن حدود 400,000 سوریه و چپ این کشور در خرابه.

شورشی و گروه های جهادی است که برگزاری این منطقه شده اند در تلاش برای سرنگونی اسد از سال 2011 است.

ادلب مهم استراتژیک به دولت است. این مرز ترکیه به شمال و فراهم می کند دسترسی از طریق بزرگراه از شهر حلب به دمشق پایتخت و مدیترانه در شهر لاذقیه.

ترکیه و روسیه را از نزدیک هماهنگ حرکت خود را در سال های اخیر در استان ادلب. ترکیه مدعی مشاهده پست ها در شمال سوریه است که راه اندازی شد برای نظارت بر 2018 توافق آتش بس با روسیه است. آتش بس در شرق اوکراین سقوط در اواخر سال 2019 منجر به جاری سوریه, حمله, حمایت روسیه است.

مقامات روسی گفته اند که آنها نگه ترکیه مسئول فروپاشی مذاکرات هسته ای گفت: آنکارا به حال برگزار نشده تا پایان آن برای مهار شبه نظامیان ادامه داد که حمله به سوریه و اهداف.

ترکیه را رد کرد روسیه تاکید کرد و گفت آنکارا شد پیشرفت در برابر گروه های تندرو در ادلب زمانی که دولت سوریه راه اندازی آن زمان توهین آمیز است.

تحولات اخیر

آخرین دولت سوریه توهین آمیز شروع Dec. 1.

سوریه با حمایت روسیه جنگنده و نیروهای ویژه در حال مبارزه با شورشیان در پایگاه های خود را در ادلب و حلب استان در چه چیزی می تواند یکی از فصل نهایی از تقریبا ده ساله جنگ های داخلی.

سوریه ادعا می کند آن است که پس از رفتن تروریست ها شد و مجبور به عمل است. اما سازمان ملل متحد گفت: حملات هوایی باید آمار تعداد بيمارستان ها و آوارگان اردوگاه.

نزدیک به یک میلیون غیرنظامی را مجبور به فرار از حملات هوایی و توپخانه barrages به سمت مرز قریب به اتفاق سازمان امداد و هشدار دهنده در ترکیه است که در تلاش برای مقابله با 3.6 میلیون پناهنده سوری در حال حاضر معترضان در داخل مرزهای خود است.

آنکارا فرستاده شده در هزاران نفر از نیروهای اضافی و وسایل نقلیه زره پوش در هفته های اخیر تعهد برای توقف دولت در پیشبرد.

"ما در حال ارائه نهایی ما هشدار. ما هنوز به نتایج مورد نظر به عنوان رتبهدهی نشده" رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت. "این عملیات در ادلب یک موضوع از زمان. ما می تواند وارد [ایران] ناگهان یک شب."

واکنش بین المللی

پناهندگان ملل متحد رئیس فیلیپو Grandi به نام برای توقف جنگ به اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از به دام افتاده و بی بضاعت شهروندان به حرکت به مکان های امن.

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای یک آتش بس فوری.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به نام در شورای امنیت سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا را به اقدام.

"امروز و برای چند هفته در حال حاضر یکی از بدترین بشردوستانه درام شده است اتفاق می افتند" پاکسازی به خبرنگاران گفت: به عنوان او وارد در نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل.

صدها نفر از هزاران نفر از فرار شهروندان به دنبال سرپناه توسط ازدحام در چادر نازک در زیر صفر آب و هوا. (خلیل Ashawi/فردا نیوز)

قابل توجه نقل قول

"بسیاری از [شهروندان] در پا و یا در پشت کامیون ها در زیر دمای انجماد در باران و برف است. آنها به طور فزاینده ای در حال حرکت به مناطق شلوغ آنها فکر می کنم امن تر خواهد بود. اما در استان ادلب هیچ جا امن است."

- علامت گذاری به عنوان Lowcock سازمان ملل متحد انسانی رئیس

"کودکان و خانواده ها گرفتار خشونت گاز گرفتن سرما و کمبود مواد غذایی و ناامید شرایط زندگی. چنین مطلق بی توجهی به ایمنی و سلامت کودکان و خانواده ها است که فراتر از رنگ پریده و باید بروید."

- هنریتا فورد, مدیر اجرایی سازمان ملل در کودکان agency

"محض مقدار از حمله به بیمارستان و تجهیزات پزشکی و مدارس نشان می دهد که آنها نمی تواند تمام شود اتفاقی."

- Rupert Colville, سازمان ملل متحد, حقوق بشر, سخنگوی

(CBC)


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب