دوم Mar-a-لاگو مهمان آزمایش مثبت برای Coronavirus پس از حضور در جمع آوری کمک در مغلوب ساختن پیشی جستن و توسل

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او به احتمال زیاد خواهد شد تست شده برای ر

توسط PATRIS-FUN در 24 اسفند 1398

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او به احتمال زیاد خواهد شد تست شده برای رمان کروناویروس "نسبتا به زودی" به عنوان پرسش swirled در مورد این که چرا رئیس جمهور خود را دستیاران و خانواده اش نیست انجام بیشتر برای محافظت از خود و دیگران در برابر COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف وقت در آخر هفته گذشته با بالا برزیلی رسمی که تست مثبت برای این ویروس پس از بازگشت از یک آخر هفته در ریاست باشگاه خصوصی در فلوریدا. و در اواخر جمعه بیست و دوم کسی که در دریا یک لاگو بیش از آخر هفته به حال آزمایش مثبت با توجه به یک جمهوری خواه رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

نفر دوم حضور داشتند مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع آوری کمک در رئیس جمهور فلوریدا رفت و آمد مکرر در روز یکشنبه.

در صورت تکرار مستقیم و غیر مستقیم قرار گرفتن در معرض تهمت دفاعی اصرار او نمی نیاز به جداسازی خود را به خاطر او نبود برگزاری نمایشگاه علائم. اما او اذعان او را "به احتمال زیاد" ارسال به تست پس از بالا, برزیلی رسمی که صرف زمان با او هفته گذشته در فلوریدا آزمایش مثبت برای ویروس.

ادامه مطلب: در آن طول می کشد حدود 5 روز برای افراد بیمار به نشان دادن علائم کروناویروس جدید, مطالعه می گوید

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: برای دست انداختن مقامات بهداشت عمومی مشاوره توسط عموم و بارها و بارها دست دادن در طول یک باغ گل رز نشانی در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر. در همان رویداد او اجازه داده است که "هر کسی می تواند حامل ویروس" و خطر آلوده تر آمریکایی ها و دیگران در معرض خطر بالاتر.

رئیس جمهور با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید است در برابر گرفتن آزمون از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی. تهمت می خواستم به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران به خصوص به عنوان او تلاش می کند برای آرام کردن بازارهای سهام در میان تاریخی قطره و ابراز نگرانی می کند که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به استرس جمعه که او نه برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم عفونت اما او skirted سوال در مورد اینکه آیا او خودخواه بودن با امتناع از منزوی کردن خود را هنگامی که دیگران که تا به حال مشابه قرار گرفتن در معرض انتخاب کرده اید انجام دهید برای جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است. خواسته مشاوره که مردم با مشابه قرار گرفتن در معرض گوش دادن باید به صورت متناقض پیام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من فکر می کنم آنها باید برای گوش دادن به پزشکان است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیز تماس های مکرر با نمایندگان مجلس که خود را در معرض افرادی که بعد از آزمایش مثبت و تصمیم به خود-جدا از فراوانی از احتیاط.

به عنوان مقامات کاخ سفید مشغول به کار برای تعیین سطح قرار گرفتن در معرض توسط رئیس جمهور و ارشد و مشاوران و تهمت برگزار شد بعد از ظهر کنفرانس خبری و اعلام کرد او اعلام اضطراری ملی — چیزی که او تا به حال شده است تمایلی به انجام آن ترس را بیشتر سر و صدا بازارها و جدید پرده برداری مشارکت عمومی-خصوصی برای گسترش coronavirus تست قابلیت های.

او گفت که "ما نمی خواهیم همه مصرف این آزمون" افزود: "این کاملا غیر ضروری است. این خواهد شد."

رئیس جمهور تا به حال تا جمعه کاهش یافته است به آزمایش ویروس و یا برای محدود کردن تماس خود را با دیگران صداقت هیچ نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه خود را به عنوان کاخ سفید اصرار آنها زیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل. او پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او "نه نگران" اضافه کردن جمعه که "ما هیچ نشانه ای ندارند."

و حتی به عنوان او حاضر به تغییر رفتار خود — از جمله ادامه به لرزش دست — مغلوب ساختن پیشی جستن ملت گفت که "ما باید تمام اقدامات احتیاطی" و "مسئول اعمال" است که ما را ببینید و دیگران را.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف وقت در آخر هفته گذشته با رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten که آزمایش مثبت فقط روز بعد. Wajngarten مطرح شده برای یک عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو باشگاه و با حضور در یک جشن تولد برای Kimberly Guilfoyle, که, دوستیابی, رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr. رئیس جمهور با حضور در حزب نیز هست. نیز وجود دارد ترس است که Bolsonaro خود را ممکن است ویروس, اما او گفت: او می خواهم آزمایش منفی است.

کاخ سفید تاکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس "تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان است."

در علاوه بر این به برزیل, رسمی, top مقامات دولت — از جمله دادستان کل ویلیام Barr و تهمت و مشاور ارشد Ivanka — ملاقات هفته گذشته با استرالیا وزیر کابینه که روز جمعه آزمایش مثبت برای ویروس.

وزیر امور پیتر داتون گفت: او بیدار شد و با حرارت و گلو درد در روز جمعه, یک هفته پس از ملاقات خود با آمریکایی ها.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: Ivanka Trump از خانه کار می کرد جمعه "از فراوانی از احتیاط" اما گفت داون شده بود بدون علامت در طول تعامل و کاخ سفید پزشکی واحد تعیین شده بود که "برگزاری نمایشگاه هیچ علائم و نیازی به خود شده است."

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

CDC توصیه می کند کسانی که در "تماس نزدیک با فرد مبتلا علامتی آزمایشگاه تایید COVID-19" باقی می ماند خانه و عمل اجتماعی فاصله.

مردم نشان ندهید علائم بلافاصله پس از قرار گرفتن در معرض ویروس وجود دارد این است که دوره کمون در هر نقطه از دو تا 14 روز. نه همه نوردهی به صورت خودکار قرار دادن افراد در معرض خطر عفونت: CDC نمی کند در نظر گرفتن این خطرناک برای پیاده روی گذشته کسی با این ویروس یا به طور خلاصه در همان اتاق با آنها. CDC است که بیشتر در رابطه با تماس نزدیک که آن را تعریف می کند به عنوان سرفه در توسط بیمار و یا اینکه در حدود 6 پا برای یک دوره طولانی از زمان مانند در حالی که زندگی با دیدن و یا به اشتراک گذاری یک اتاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیز تماس های مکرر با دیگران بودند که در معرض ویروس و قرنطینه خود را از فراوانی از احتیاط. که شامل فلوریدا در کنگره مت Gaetz که سفر سرنشین نیروی هوایی یک رئیس جمهور روز دوشنبه در بر داشت و از اواسط پرواز بود که او در میان تعداد انگشت شماری از قانونگذاران جمهوریخواه بودند که در معرض یک فرد که تست مثبت برای این ویروس پس از ماه گذشته محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

همچنین ماندن صفحه اصلی: تگزاس بهداشت ، تد کروز که جمعه اعلام کرد او می تواند خود را گسترش CPAC مربوط به خود-قرنطینه پس از آمدن به تماس با شخص دیگری که بعد از آزمایش مثبت و کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام که پنج شنبه اعلام کرد او خود quarantining پس از گذراندن زمان در Mar-a-لاگو و خود را در جلسه با Dutton. فلوریدا ایالت ریک اسکات نیز منزوی خود را پس از تعامل با هیئت برزیل.

بسیاری از پزشکان در سراسر کشور شده اند ارائه مشاوره به کسانی که شده اند در معرض کسی با این ویروس به منزوی کردن خود است. و تهمت است که 73 نظر گرفته شده است به در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض جدی به دلیل سن و سال او.

رئیس جمهور باید تست شده حتی اگر او نیست برگزاری نمایشگاه علائم و گفت: استفن مورس یک دانشگاه کلمبیا متخصص در گسترش بیماری است. "اگر من در آن موقعیت من قطعا می خواهید به آزمایش می شود به جای انتظار تا زمانی که چیزی اتفاق افتاده است"گفت: مورس. فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت خود گفت: او می تواند یک خطر برای دیگران اگر او آلوده است و نگه می دارد جلسه دیگر رهبران سیاسی.

"هر کسی که آلوده است و خطر گسترش آن به دیگر مردم" است که می تواند واقعی از افرادی که آلوده هستند اما لازم نیست که علائم مورس گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید کنفرانس آمد در میان انتقاد شدید خود را بیش از پیام های مخلوط به شدت شیوع و بیش از دولت scattershot پاسخ. او در زمان نخست آدرس اوایل این هفته تنها اضافه شده به سردرگمی و تهمت رشد کرده است به طور فزاینده ای نا امید که کلمات خود را به این کشور تا کنون انجام داده اند کمی به آرامش عمومی و یا بازارهای مالی است.

رئيس جمهور در خلق و خوی بود "به عنوان سیاه و سفید به عنوان آن را تا به حال بوده است" در روز پنج شنبه به گفته یکی از دوستان بهترین. به نام او کرده است در اطراف به متحدان در حالی که تماشای کابل پوشش اخبار از وال استریت شاقول خشمگین است که تلاش های خود را برای تقویت بازار را مخالف دقیق آن با توجه به سه مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

و او شده است شلاق را در کسانی که در اطراف او برای عدم انجام کار بیشتر در زمان انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما و آشنا هدف رئیس فدرال رزرو.

___

Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان Lauran Neergaard در واشنگتن و مایکل Stobbe در نیویورک کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن