نظر: اتحادیه اروپا و ترکیه به یکدیگر نیاز دارند و پناهندگان مقابله

پناهندگان بحران در ترکیه مرزهای خود را تنها می توان با حل و فصل جدیدی در ایران. باید آن را ساخت در زمان طرح ام

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

پناهندگان بحران در ترکیه مرزهای خود را تنها می توان با حل و فصل جدیدی در ایران. باید آن را ساخت در زمان طرح اما اجتناب از معایب آن می نویسد: Özgür Ünlühisarcıklı از آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده است.

لازم به ذکر است که ترکیه و یونان و اتحادیه اروپا شکست خورده اند در زمینه های بشردوستانه با راه آنها با نزدیک شدن مشکل بیش از چند ماه گذشته است.

ترکیه سعی در قیف مهاجران از کشورهای مختلف به یونان به منظور استخراج امتیاز از اتحادیه اروپا. یونان را به عقب رانده مهاجران با استفاده از روش های است که کاملا غیر قابل قبول از حقوق بشر چشم انداز. اتحادیه اروپا عملا تایید یونان را نقض حقوق بشر و ارزش های اروپایی با گسترش حمایت بی قید و شرط به آن با وجود اقدامات یونانی نیروهای امنیتی در مرز و در دریای اژه.

اتحادیه اروپا و ترکیه باید تمرکز تلاش خود را بر از سرگیری همکاری های خود را و 2016 اتحادیه اروپا-ترکیه بیانیه و برنامه عمل خوب است و اگر ناقص نقطه شروع است.

این طرح بر اساس یک مکانیسم سه جانبه که از طریق ترکیه هر گونه اقدامات لازم برای جلوگیری از مهاجرت نامنظم به اروپا است. همه جدید نامنظم مهاجران عبور از ترکیه به جزایر یونان در حال بازگشت به ترکیه و سوریه در حال بازگشت به ترکیه از جزایر یونانی دیگری است که اسکان در اتحادیه اروپا. این مکانیزم ثابت می شود موثر به زودی پس از عمل طرح موافقت شد. با توجه به theEuropean کمیسیون "سه سال بعد نامنظم ورود باقی می ماند 97 درصد کمتر از دوره قبل از بیانیه عملیاتی شد در حالی که تعدادی از زندگی در دریا از دست داده است کاهش قابل ملاحظه ای است."

مانعی در راه

Özgür Ünlühisarcıkli, head of the GMFUS office in Ankara

Özgür Ünlühisarcıkli رئیس GMFUS در آنکارا

چه کار نکرده است انگیزه ای ساختار برای ترکیه است. در ابتدا اتحادیه اروپا اختصاص داده €3 میلیارد دلار ($3.27 میلیارد دلار) در زیر امکانات برای پناهندگان در ترکیه و بسیج تا اضافی €3 میلیارد دلار در پایان سال 2018 است. این شده است تا حد زیادی اگر نه به طور کامل برآورده. و تا زمانی که باقی می ماند این مورد اتحادیه اروپا نمی خواهد مرتکب جدید بودجه فراتر از آن اعلام کرد تا سال 2018 است.

با توجه به توافق اتحادیه اروپا و ترکیه متعهد به بهبود بشردوستانه شرایط در داخل سوریه اما هیچ چیز اتفاق افتاده است در این زمینه. اتحادیه اروپا شده است و همچنان به شدت انتقادی از ترکیه تهاجم نظامی به سوریه است.

مسلما مسائل مالی هستند راحت تر به حل و فصل. این توافق همچنین شامل مشوق هایی برای ترکیه در مورد آن الحاق به اتحادیه اروپا روند و پروژه های دیگر به سمت یکپارچه سازی است که باید چیزی برای انجام با پناهندگان بحران است. این مشوق ها شامل سریعتر ویزا فرایند و ارتقاء اتحادیه گمرکی. اما آنها غیر واقعی در وهله اول در برابر پس زمینه از ترکیه دموکراتیک کسری و افکار عمومی با اتحادیه اروپا در مورد ترکیه.

ادامه مطلب: آنکارا, آتن, بهره برداری از پناهندگان در بازی سیاسی خطرناک

آیا تکرار اشتباهات

ترکیه فکر می کند که آن را نگه داشته و آن طرف از این معامله اما که اتحادیه اروپا موفق به انجام همان. که باعث شد رئیس جمهور رجب طیب اردوغان را تهدید به تعلیق توافق و برنامه عمل. که به نوبه خود نمی تواند به پایین به خوبی در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا. اما به جای ارز خاردار, نقد, چه, اتحادیه اروپا و ترکیه واقعا نیاز به انجام است که توافق بر سر یک طرح جدید. یکی است که می سازد در سال 2016 قرارداد و اصلاح انگیزه برای ترکیه در راه است که بهتر منعکس بار آن را تحمل کنند.

این طرح جدید نیز باید جدا همکاری در مهاجرانی از الحاق روند سابق معاملاتي در حالی که دومی اصولی و در نتیجه آنها بسیار متفاوت پویایی است. ترکیه و اتحادیه اروپا نیز باید همکاری فعالانه به کاهش بحران در محله خود را قبل از آنها منجر به مهاجرت دسته جمعی به ترکیه و اروپا است. این امر می تواند در خط با Ursula von der Leyen جاه طلبی منجر به یک جغرافیای سیاسی اروپا.

این یک دوره زمانی که ملی گرایی و پوپولیسم محدود سیاست انتخاب دولت ساخت همکاری های بین المللی بسیار دشوار است. ترکیه در حال حاضر بسیار محبوب در اتحادیه اروپا و شهروندان ترکیه در حال نا امید با بلوک. پناهندگان استقبال نمی شود در هر نقطه در اروپا از جمله در ترکیه است.

ادامه مطلب: نظر: در یونان پناهندگان رنگ به عنوان دشمن

اتحادیه اروپا نمی تواند به طور کامل وجود خارجی مشکل پناهندگان حتی اگر آن forgoes خود ارزش و ترکیه نمی تواند مقابله با بحران پناهندگان به تنهایی. که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه, دو طرف به هم چسبیده در مورد این موضوع.

Özgür Ünlühisarcıklı است که آنکارا دفتر مدیر آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن