آلاباما حقوق باروری غیر انتفاعی اقدام به خرید یکی از این دولت چند درمانگاه سقط جنین به باز نگه داشتن آن

یک حقوق باروری سازمان غیر انتفاعی در آلاباما خریداری کرده است یک کلینیک سقط جنین در دولت ادعا آن را می خواهد

توسط PATRIS-FUN در 28 اردیبهشت 1399

یک حقوق باروری سازمان غیر انتفاعی در آلاباما خریداری کرده است یک کلینیک سقط جنین در دولت ادعا آن را می خواهد برای حفظ دسترسی به خدمات بهداشت و درمان باروری به عنوان قانون گذاران با هدف محدود کردن آنها.

این Yellowhammer صندوق است که در غرب آلاباما اعلام کرد خرید غرب آلاباما مرکز زنان در 15 مه گفت: آنها می خواستند برای حفاظت از درمانگاه از بسته شدن و یا از مالکیت است که ممکن است با هدف محدود کردن دسترسی به سقط جنین.

"غرب آلاباما مرکز زنان شده است یک مرکز برای دسترسی به سقط جنین برای نزدیک به سه دهه و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن باقی می ماند تا زمانی که سقط جنین قانونی در دولت" این گروه گفت. "همین دلیل است که ما باید به دست آورد درمانگاه خودمان اجازه می دهد بنیانگذار گلوریا خاکستری به بازنشسته در نهایت بدون هیچ گونه نگرانی که درمانگاه را به دست مخالفان سقط جنین و یا در غیر این صورت بسته شود."

این سازمان می گوید که همیشه مشتاق به اجرای یک درمانگاه در دولت است.

"عامل یک کلینیک چیزی است که ما می خواستم به عنوان یک صندوق از زمان که ما شروع به اصل" آماندا ریس, مدیر اجرایی تاسکالوسا مبتنی بر Yellowhammer صندوق گفت: مونتگومری تبلیغ.

خاکستری تاسیس درمانگاه در سال 1993 و او را به عمل به آن را از زمان. کلینیک عمل به طور معمول, اما خواهد شد تحت رهبری جدید است. این Yellowhammer صندوق پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای نظر.

خرید آمد تنها یک سال پس از آلاباما فرماندار کی Ivey امضا لایحه که ممنوع همه سقط جنین در دولت است. اما یک قاضی فدرال مسدود قانون از رفتن به اثر و آن را در حال حاضر در دادگاه به چالش کشیده به گزارش آسوشیتد پرس.

پس از Ivey امضا ممنوعیت سقط جنین به صورت قانون در سال گذشته ریس آسوشیتدپرس گفت که Yellowhammer صندوق دریافت کمک های مالی عظیم از سراسر کشور است. این کمک های مالی اجازه این سازمان برای خرید درمانگاه.

ایالت های جنوبی تمایل دارند که بیشتر محدود کننده سقط جنین قوانین با توجه به Guttmacher موسسه تحقیقات بهداشت باروری و سیاست های سازمان است. در سه ماهه اول سال 2019, 28 متحده در این کشور معرفی نوعی از ممنوعیت سقط جنین. به عنوان coronavirus همه گیر شروع به گسترش از طریق کشور برخی از کشورها سعی کرده اند به استفاده از بحران بهداشت و درمان به عنوان یک راه برای جلوگیری از گرفتن سقط جنین از جمله آلاباما است که در حال حاضر تنها سه درمانگاه در دولت است.

"امروز سقط جنین است که هنوز به طور کامل در دسترس در کلینیک بدون ترس از پیگرد قانونی" سازمان گفت: در آن بیانیه است. "و امیدوارم یک سال از هم اکنون غرب آلاباما مرکز زنان خواهد بود کامل خدمات بهداشت باروری سایت ما همیشه وجود داشته است در دولت است."

در Yellowhammer صندوق بیانیه آنها گفت: آنها امیدوار به افزایش دسترسی و نوع خدمات ارائه شده شامل ترانس بهداشت و درمان.

"ما به دنبال به جلو به گسترش خدمات وجود دارد و کمک به Alabamians دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات بهداشت و درمان باروری – از جمله trans – بهداشت و درمان در سال آینده" بیانیه ای گفت:.

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن