چه کسی می گوید آمریکای جنوبی 'جدید epicentre" از همه گیر; آفریقا تاپ 100,000 موارد

آمریکای جنوبی تبدیل شده است به یک جدید کانون COVID-19 همه گیر با برزیل سخت ترین ضربه در حالی که موارد در حال ا

توسط PATRIS-FUN در 3 خرداد 1399

آمریکای جنوبی تبدیل شده است به یک جدید کانون COVID-19 همه گیر با برزیل سخت ترین ضربه در حالی که موارد در حال افزایش است که برخی از کشورهای آفریقایی است که تا کنون نسبتا پایین مرگ و میر سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز جمعه.

"این COVID-19 pandemic امروز به یک نقطه عطف در آفریقا با بیش از 100,000 موارد تایید شده. این ویروس در حال حاضر به هر کشور در این قاره پس از اولین مورد تایید شده در منطقه 14 هفته پیش" که در بیانیه ای گفت و اشاره کرد وجود دارد 3,100 تایید مرگ در قاره پهناور است.

دکتر Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای برای آفریقا است که از بوتسوانا گفت: "در حال حاضر COVID-19 ساخته شده است یک نرم ریزش زمین در آفریقا و قاره بخشوده شده است که تعداد مرگ و میر آن را ویران کرده اند دیگر مناطق جهان است."

حتی پس از, او گفت:, "ما باید آرام به خوشنودی ما به عنوان سیستم های سلامت شکننده هستند و کمتر قادر به مقابله با افزایش ناگهانی موارد است."

در حدود نیمی از کشورهای آفریقایی در حال تجربه جامعه انتقال ویروس که گفت.

این وضعیت در آمریکای جنوبی, به نظر می رسد قلمزن. دکتر مایک رایان که بالا اضطراری متخصص صحبت زودتر به یک کنفرانس خبری گفت: "در یک معنا آمریکای جنوبی تبدیل شده است به یک جدید کانون برای این بیماری است."

برزیل "بیشتر تحت تاثیر" کشور آمریکای جنوبی و مقامات وجود دارد که مورد تایید گسترده استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19, او گفت:. او تصریح کرد که شواهد بالینی پشتیبانی نمی کند این دارو را استفاده گسترده علیه این بیماری به دلیل بالقوه عوارض جانبی.

Gravediggers دفن کسی که اعتقاد به درگذشت COVID-19 در حومه شهر سائو پائولو, برزیل در روز جمعه. (نلسون Almeida/خبرگزاری گتی ایماژ)

نه کشورهای آفریقایی تا به حال 50 درصد افزایش می دهد و در مواردی در هفته گذشته در حالی که دیگران دیده اند کاهش یا ثبات نرخ رایان گفت.

پایین بودن میزان مرگ و میر ممکن است به دلیل نیمی از قاره جمعیت 18 است یا جوان گفت: در حالی که گفت او همچنان نگران این بیماری را در یک قاره با "شکاف قابل توجهی" در بخش مراقبت های ویژه خدمات پزشکی اکسیژن و تهویه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب