مهاجم جلبک دریایی smothers یکی از دور افتاده ترین صخره های

محققان می گویند به تازگی کشف گونه ای از جلبک دریایی است که کشتار زیادی تکه های مرجان در یک بار-صخره های بکر اس

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

محققان می گویند به تازگی کشف گونه ای از جلبک دریایی است که کشتار زیادی تکه های مرجان در یک بار-صخره های بکر است و به سرعت در حال گسترش در سراسر یکی از دور افتاده ترین و حفاظت شده محیط های اقیانوس بر روی زمین است.

یک مطالعه از دانشگاه هاوایی و دیگران می گوید جلبک دریایی در حال گسترش است به سرعت بیش از هر چیزی در آنها دیده می شود در شمال غربی جزایر هاوایی یک ذخیره گاه طبیعی است که امتداد بیش از 2000 کیلومتر در شمال اصلی جزایر هاوایی.

مطالعه منتشر شده در مجله PLOS ONE در روز سه شنبه.

جلبک ها (جلبک دریایی و یک گروه از جلبک ها) به راحتی می شکند و رول در سراسر کف اقیانوس مانند تاج خروس, دانشمندان می گویند پوشش در نزدیکی صخره در ضخامت پوشش گیاهی که در خارج-رقابت مرجان به نور خورشید و مواد مغذی است.

"این بسیار مخرب جلبک دریایی با پتانسیل برای پوشانیدن تمام صخره" گفت: زیست شناس هدر Spalding یک مطالعه همکاری نویسنده و دیرین هاوایی جلبک محقق. "ما نیاز به کشف کردن که در آن در حال حاضر یافت می شود و آنچه ما می توانیم آن را مدیریت کند."

دانشگاه هاوایی در Manoa پروفسور آلیسون شروود به نظر می رسد در یک گونه جدید از جلبک دریایی در شمال غربی جزایر هاوایی در تاریخ 19 ژوئن در آزمایشگاه او در هونولولو. مهاجم جلبک دریایی است که سبقت یکی از دور افتاده ترین و محافظت صخره های مرجانی در جهان است. (Rcaf/آسوشیتد پرس)

در سال 2016 دولت محققان در یک روال بررسی مروارید و هرمس Atoll زمانی که آنها کوچک انبوهی از جلبک دریایی آنها هرگز قبل از دیده می شود.

در تابستان گذشته بازگشت آنها برای پیدا کردن جلبک گرفته بود بیش از مناطق ریف — در برخی از مناطق پوشش "همه چیز تا آنجا که چشم می تواند" — با جلبک دریایی نزدیک به 20 سانتیمتر ضخامت گفت: Spalding بود که در میان غواصان وجود دارد.

"همه چیز زیر از آن مرده بود," او گفت:.

ماهی نیست چرا در جلبک دریایی جدید

این منطقه عمدتا عاری از مدارس زیادی از ماهی و موجودات دریایی دیگر که معمولا کروز پر جنب و جوش ریف و ماهی است که به طور معمول به خوردن جلبک نمی شد چرا جدید, جلبک دریایی, محققان گفت.

غواصی در امتداد بیرونی صخره از 24 کیلومتر atoll نشان داد که جلبک دریایی در مختلف تراکم و عمق.

دانشمندان می گویند واقعی منطقه تحت پوشش است که به احتمال زیاد بسیار بزرگتر از مستند چرا که آنها نمی تواند بررسی بسیاری از سایت ها در طول سفر کوتاه است.

نزدیک به Midway Atoll, سایت محوری جهانی دوم جنگ هوایی و دریایی نبرد مروارید و هرمس جزیره مرجانی است که در اواسط اقیانوس آرام حدود 3200 کیلومتر از آسیا و آمریکای شمالی است.

خالی از سکنه جزیره مرجانی است که در 1.6 میلیون-مربع-کیلومتر Papahanaumokuakea دریایی ملی بنای تاریخی یکی از بزرگترین حفاظت شده محیط های دریایی.

جلبک دریایی تشک به عنوان بزرگ به عنوان چندین زمین فوتبال

و اشاره کرد که فردی تشک از جلبک دریایی نیز چندین زمین فوتبال, محققان می گویند این جلبک می تواند به طور چشمگیری تغییر مروارید و هرم ریف و تهدید کل الجزایر هاوایی اگر آن گسترش می یابد.

هاوایی اصلی جزایر متعددی تاسیس تهاجمی جلبک دریایی اما موارد در کنترل از راه دور باد از شمال نادر است.

"ما نه تا به حال دیده می شود یک مسئله مهم مثل این که در آن ما باید یک مزاحم گونه که می آیند و ساخته شده از جمله تغییرات عمیق بیش از یک دوره کوتاه از زمان به صخره" گفت: دانشگاه هاوایی در Manoa موقت کاردانی دین و پروفسور آلیسون Sherwood, دانشمند ارشد در مطالعه است.

تولید تاج خروس-مانند توده

محققان جلبک دریایی DNA به سعی کنید به تعیین منشاء آن اما نتیجه آن یک گونه جدید از جلبک قرمز آنها به نام Chondria tumulosa.

جلبک ها می تواند در راه های مختلف شروود گفت. آن را به تولید تاج خروس-مانند توده که حرکت در اطراف منطقه فوری, اما آن را نیز تولید اسپور است که می تواند رفت و آمد بسیار بیشتر فاصله است.

در میان ناشناختهها هستند چرا جلبک است که در حال رشد بسیار سریع و چگونه آن را به یک مکان از راه دور.

محققان جلبک دریایی DNA به سعی کنید به تعیین منشاء آن و در نتیجه آن را یک گونه جدید از جلبک قرمز آنها به نام Chondria tumulosa. (Rcaf/آسوشیتد پرس)

دانشمندان می گویند شکوفه جلبک دریایی اتفاق می افتد در سراسر جهان است و می تواند فصلی اما این به نظر نمی رسد به صورت. سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره شده است و نظارت بر این سایت برای بیش از 20 سال است.

"هنگامی که شما چیزی غیر معمول در چند سال گذشته شما می توانید کاملا مطمئن شوید که این چیزی است که یک بیت خاص به عنوان تنها چیزهایی است که از سال به سال تغییر" گفت: دانشگاه کوئینزلند پروفسور پیتر Mumby است که دانشمند ارشد برای استرالیا دیواره بزرگ مرجانی پایه و اساس است. "اما آن است که یک ماده از نگرانی هر زمان که شما ببینید یک اکوسیستم شروع به نمایش علائم ... مثل این."

Mumby بود که نه درگیر با هاوایی تحقیقات گفت: بیشتر باید انجام شود به درک آنچه که رانندگی رشد جلبک دریایی.

اما او اشاره کرد که در دیگر نقاط جهان شکوفه جلبک اغلب رخ می دهد زیرا ماهی که غذا خوردن گیاهان برداشت شده و یا مجبور به نقل مکان با تغییرات محیطی است.

دنده قایق تمیز با سفید کننده در مطالعه

جدید جلبک دریایی می تواند معرفی شده توسط یک قایق و یا دریایی باقی مانده است. اما وجود دارد هیچ ماهیگیری مجاز در مروارید و هرمس و هر کشتی که وارد منطقه است که نیاز به بازرسی شده اند و تمیز. این گونه نیز می تواند بومی زندگی می کردند در نهان nooks و crannies قبل از تغییر در شرایط محلی ناشی از آن را به شکوفه محققان گفت.

NOAA تحقیقات خدمه به زودی بازگشت به مطالعه شیوع و پیدا کردن اگر جریان گسترش آن به نزدیکی میدوی صفحه اصلی به نبرد میدوی ملی یادبود یک خدمات شیلات و حیات وحش پایگاه و منطقه را تنها فرودگاه.

اول منظور از کسب و کار و مقامات می گویند برای اطمینان از هر کسی که به مطالعه جلبک دریایی نمی سهوا گسترش آن است.

"همه ما شیرجه رفتن دنده تمام قایق های ما همه چیز رو اشباع شده با آب ژاول" گفت: Randall Kosaki, NOAA پژوهش هماهنگ در دریایی بنای تاریخی و سفر رهبری برای زودتر نظرسنجی.

"اگر چیزی شبیه به این رو به Waikiki و یا هر جای در اصلی جزایر هاوایی این امر می تواند یک فاجعه زیست محیطی بلکه از نظر اقتصادی فاجعه" Kosaki گفت. "شما می توانید تصور کنید آنچه که انجام می دهد به گردشگری به یک جلبک مانند این overgrowing صخره."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن