فلوریدا معافیت تک روز coronavirus تلفات رکورد, هنوز, هیچ, ماسک, دستور

روز یکشنبه هفته گذشته امشب بود در مورد تئوری های توطئه است. "همانطور که شما احتمالا حدس زده دلیل است که ما نیا

توسط PATRIS-FUN در 30 تیر 1399

روز یکشنبه هفته گذشته امشب بود در مورد تئوری های توطئه است. "همانطور که شما احتمالا حدس زده دلیل است که ما نیاز به بحث در مورد این است که coronavirus ایجاد کرده است یک طوفان کامل برای نظریه پردازان توطئه" جان الیور توضیح داد. او از طریق برخی از بزرگتر تئوری های توطئه است. "مشکل این است که برخی از نظریه های آنلاین در حال حاضر باعث برخی نگرانی دنیای واقعی اقدامات او گفت:" از جمله کشنده هستند.

"پس امشب اجازه دهید بحث در مورد تئوری های توطئه به خصوص که چرا آنها آنقدر جذاب, چگونه به آنها را نقطه و آنچه که شما ممکن است قادر به انجام مورد آن" الیور گفت. یکی از این تساوی از تئوری های توطئه است "کمک به آنها توضیح دهید که یک هرج و مرج جهان نامشخص و درخواست تجدید نظر به انسان ضربه به آنچه به نام تناسب تعصب است که تمایل به فرض که حوادث بزرگ باید بزرگ باعث می شود," او گفت:. "این نظریه همواره جذاب و واقع شده است به خصوص اغوا کننده در طول بهداشت جهانی بحران" و اینترنت ساخته شده است که آنها را غیر قابل مقاومت.

"همه از این خواهد بود به اندازه کافی خطرناک است قبل از اینکه شما را به حساب که یکی از برجسته ترین پخش از توطئه بر روی زمین است که در زمان رئیس جمهور ایالات متحده,'" الیور گفت. "و من نمی توانم باور من گفت: اما این فرد با روشن ترین حس چقدر عمیقا بدبینانه تهمت استفاده از تئوری های توطئه است" است Rush Limbaugh.

تنها راه برای مبارزه با سیل فعلی و آینده تئوری های توطئه است که مسئولیت شخصی برای گسترش آنها در اطراف "و در واقع وجود دارد سه سوال اساسی است که شما می توانید از خودتان بپرسید که می تواند در این زمینه کمک کند," الیور گفت: آیا منطقی غیر توطئه توضیح ؟ این برگزار شده است تا به بررسی دقیق توسط کارشناسان ؟ و چگونه قابل قبول است که این توطئه به عنوان یک عملی مهم است ؟

شما ممکن است قادر به متقاعد کردن افراد دیگر بیش از حد. "آنچه کارشناسان می گویند این است که موثر ترین راه برای نزدیک شدن به کسی است که بشود آنها را برای اعتقاد به چیزی یا قریب به اتفاق آنها را با counterevidence اما به سعی و همدلانه دیدار با آنها را به جایی که آنها هستند و با ارنج زدن آنها را به فکر می کنم کمی بیشتر انتقادی" الیور گفت. او اذعان کرد که او را در یک شرط بندی بزرگ برای متقاعد کردن توطئه فکر تا او هنتای الکس Trebek, John Cena, Paul Rudd, Catherine o'hara و بیلی پورتر برای رسیدن به های مختلف conspiracists در زندگی خود را. شما می توانید تلاش خود را در همدلانه اجبار در الیور TheTrueTrueTruth.com سایت و سازمان دیده بان خود را در بخش زیر کلیک کنید. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب