'شگفت آور' غول دایره از چاله در بر داشت در نزدیکی استون هنج

باستان شناسان کشف کرده اند یک دایره گسترده ای از چاله های عمیق اطراف آن حل و فصل باستانی در نزدیکی استون هنج ب

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

باستان شناسان کشف کرده اند یک دایره گسترده ای از چاله های عمیق اطراف آن حل و فصل باستانی در نزدیکی استون هنج باز کردن خطوط جدید از رسیدگی به ریشه و معنای مرموز ماقبل تاریخ بنای تاریخی است.

در میان بریتانیا ترین تشخیص نشانه های سنگ های ایستاده در استون هنج جلب گردشگران از سراسر جهان و همچنین مردم به دنبال ارتباط معنوی با گذشته است. خود را دقیق هدف ناشناخته باقی مانده برای دانشمندان است.

این کشف جدید توسط یک تیم از باستان شناسان از چندین دانشگاه ها نشان می دهد دو کیلومتر-دایره گسترده ای از شفت اطراف آن حل و فصل در Durrington دیوار که همچنین شامل یک henge یا ساختار مدور ساخته شده از چوب پست.

این سایت در واقع در حدود 3.2 کیلومتری شمال شرق استون هنج و شواهد نشان می دهد چاله ها تاریخ بازگشت به همان دوره برخی از 4500 سال پیش.

'بینش جدید'

"به عنوان مکانی که در آن سازندگان استون هنج زندگی می کردند و feasted, Durrington دیوار کلیدی است برای باز کردن داستان گسترده تر استون هنج چشم انداز گفت:" باستان شناس نیک Snashall از اعتماد ملی بدن اجرا می شود که استون هنج سایت.

"این کشف شگفت آور به ما ارائه می دهد بینش های جدید به زندگی و اعتقادات ما نوسنگی اجداد," او گفت:.

دایره از چاله به طور قابل توجهی بزرگتر از هر گونه مقایسه ماقبل تاریخ بنای تاریخی در بریتانیا. محققان 20 شفت اما برآورد ممکن است وجود بیش از 30 اصل. هر یک حدود پنج متر و 10 متر عرض دارد.

شواهد نشان می دهد که دایره گسترده ای از قنات چاله در حدود 3 کیلومتری شمال شرقی معروف سنگ دایره ساخته شده بود و در همان دوره زمانی. 1:08

این کشف شده بود و بدون نیاز به حفاری با استفاده از سنجش از دور و فن آوری شدند.

این باستان شناسان گفت: دقیق و پیچیده در راه است که در آن چاله قرار شد نشان می دهد که در اوایل ساکنان بریتانیا با استفاده از یک چوب خط حساب کردن و یا شمارش سیستم برای آهنگ قدم زدن در سراسر مسافت های طولانی است.

"اندازه شفت و مدار اطراف آن Durrington دیوار است و بدون سابقه در انگلستان گفت:" وینس گفنی یک استاد باستان شناسی در دانشگاه پنسیلوانیا و یکی از منجر شود محققان در این پروژه است.

او گفت: این کشف نشان داد "ظرفیت و تمایل جوامع نوسنگی به رکورد خود cosmological اعتقاد به سیستم های در راه و در یک مقیاس است که ما هرگز قبلا پیش بینی شده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن