آمریکا وکیل که نظارت دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان رد Barr می گوید: او نه استعفا

یک دادستان فدرال ایالات متحده که دفتر شده است بررسی رودی جولیانی شخصی وکیل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد م

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

یک دادستان فدرال ایالات متحده که دفتر شده است بررسی رودی جولیانی شخصی وکیل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جمعه شب او نمی خواهد خود را ترک موقعیت ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناگهان گفت: آن را جایگزین او.

غیر معمول بیانیه آمریکا وکیل در منهتن جفری برمن مجموعه نمایشی رویارویی در وزارت دادگستری بیش از مشخصات بالا و موقعیت در یک سال و زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد.

"من یاد گرفتم که در یک مصاحبه مطبوعاتی از دادستان کل امشب که من 'پله' به عنوان ایالات متحده وکیل. من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا از سمت من که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک" برمن در بیانیه ای گفت.

برمن گفت که تا زمانی که یک presidentially منصوب نامزد تایید شد توسط سنا را "تحقیقات به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه."

در این بیانیه آمد تنها چند ساعت پس از دادستان کل ویلیام بار در یک حرکت تعجب آور گفت: در آزادی مطبوعات که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون به جای برمن.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در طی یک میزگرد در کاخ سفید در روز دوشنبه. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

پس از منصوب شدن به پست در ژانویه 2018, برمن نیست خودداری از مصرف در چهره قدرتمند در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار.

او نظارت دادستان مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل تحت تعقیب دو جولیانی همکاران و راه اندازی یک کاوشگر به جولیانی در ارتباط با تلاش های خود را برای حفاری تا خاک در اوکراین در مغلوب ساختن پیشی جستن و دشمنان سیاسی.

در حالی که سنا در نظر کلیتون را نامزدی تهمت منصوب کریگ Carpenito در حال حاضر در ایالات متحده وکیل برای منطقه نیوجرسی به عنوان اقدام آمریکا وکیل برای جنوب منطقه Barr گفت: در این بیانیه است.

برمن که خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. برمن بود جایگزین Preet Bharara بود که خود را اخراج به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

Bharara گفت: زمان و نحوه حرکت به جای برمن عجیب و غریب بود.

"چرا یک رئیس جمهور خلاص شدن از شر خود دست برداشت ما وکیل در SDNY در شب جمعه کمتر از 5 ماه قبل از انتخابات؟" Bharara در توییتر نوشت.

کلیتون سابق وال استریت وکیل دیده می شود به عنوان یک اجماع دو حزبی-سازنده خود را در طول زمان منجر SEC نیز نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن