گرجستان پلیس شکایت کرد بیش خشونت آمیز بازداشت غیر قانونی از, گرفتار در Bodycam تصویری

(ساوانا, Ga.) — بدنه دوربین را نشان می دهد آنتونیو Arnelo اسمیت توزیع گواهینامه رانندگی خود را به یک افسر پلی

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

(ساوانا, Ga.) — بدنه دوربین را نشان می دهد آنتونیو Arnelo اسمیت توزیع گواهینامه رانندگی خود را به یک افسر پلیس و پاسخ دادن به سوالات همکاری قبل از اینکه یک افسر پیاده روی تا پشت سر او میپیچد و او را در آغوش خرس و انتقاد شدید او چهره برای اولین بار به زمین.

"اوه خدای من شما را شکست مچ دست من!" 46 ساله و سیاه و سفید مرد فریاد می زند که دو افسر پلیس سفید وارد, نگه داشتن او را و جوراب توری, جوراب او را پس از حذف. یکی در نهایت می گوید اسمیت او را دستگیر شدن در برجسته حکم و بلافاصله تصحیح شده توسط افسر اول: آنها اشتباه کردم ،

محکم مچ دست خود را و گریه ی این دختربچه اسمیت اجازه رفتن بدون اتهامات پس از برخورد خشونت آمیز در فوریه. 8 در جورجیا گرجستان در نزدیکی ایالت فلوریدا خط. در حال حاضر او را تحت پیگرد چهار افسران و همچنین Valdosta رئیس پلیس شهردار و دیگران گفت: پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد و تجاوز خود را از حقوق مدنی.

"هنگامی که شما ببینید که شما نمی تواند کمک کند اما می گویند این یک تقلید مسخره امیز گفت:" ناتانیل Haugabrook یکی از اسمیت وکلای مدافع. "هیچ کس نباید انجام می شود که در راه است."

فدرال دعوی در دادگاه می آید در طول یک اعتراض ملی بیش از خشونت پلیس علیه مردم رنگ برانگیخته و با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. Haugabrook گفت: پلیس متوقف اسمیت برای بازجویی پس از یک فروشگاه مواد مخدر کارمند گزارش او را به اتهام panhandling خارج است.

"بدیهی است که برخی از نژادی تن به آن" Haugabrook گفت: پنج شنبه.

بیشتر بخوانید: آمریکا دیر بیداری به نژادپرستی سیستماتیک

اسمیت برخورد با پلیس رفت و تا حد زیادی خسته شده اید برای بیش از چهار ماه تا زمانی که او در زمینه کت و شلوار ژوئن 19. شهر جورجیا با صدور بیانیه ای سه روز پس از آن گفت: پلیس در حال انجام تحقیقات داخلی و اسمیت هرگز شکایت.

مسئولان شهرستان نیز منتشر شد یکی از چهار بدن دوربین ضبط شده — که از افسر که برداشت اسمیت که نشان نمی دهد حذف به دلیل دوربین فشرده به اسمیت بازگشت. Valdosta مقامات نمی انتشار بدن دوربین ویدئوها با مشاهده واضح تر تا بعد از Valdosta روزانه بار منتشر شده یکی از دریافت اسمیت وکلای مدافع.

این شهر در بیانیه ای گفت که پلیس در پاسخ به یک گزارش که یک مرد بود اذیت و آزار مشتریان و درخواست پول در خارج از فروشگاه های مواد مخدر به طور همزمان دو مظنون در این نزدیکی هست که متناسب با توضیحات. افسران سوال یکی از آنها آموخته او برجسته حکم بازداشت. دیگر اسمیت بود.

این شهر در بیانیه ای می گوید که یک افسر شناسایی شده در طرح دعوی در دادگاه به عنوان گروهبان. بیلی چرخ نزدیک اسمیت اشتباه اعتقاد داشتند او را می خواستم و "توصیه او به جای دست های خود را پشت سر خود را." اسمیت "شروع به مقاومت در برابر با کشیدن اسلحه خود را رو به جلو و سفت بدن خود" باعث ویلر او را به زمین این شهر گفت.

این یک توصیف دقیق از آنچه که افسران بدن دوربین ثبت شده است.

این ویدئو نشان می دهد ویلر راه رفتن در سکوت پشت اسمیت گرفتن راست خود مچ دست و پین هر دو از اسلحه خود را به طرف او در آغوش خرس. تنها پس از آن او سفارش اسمیت برای قرار دادن خود را دوخته و دست خود را پشت و ویلر انتقاد شدید او را به زمین تقریبا بلافاصله پس از آن.

خواسته در مورد این اختلاف شهرستان سخنگوی Ashlyn جانسون گفت: این شهرستان تا به حال هیچ نظر بیشتر. او گفت که او نمی دانم وضعیت افسران درگیر است.

ادامه مطلب: مشکلات با پلیس پلیس

"شهر Valdosta و Valdosta اداره پلیس هر گزارش هر گونه آسیب به یک شهروند به طور جدی" در این بیانیه گفت.

فیلم ضبط شده در ظهر روز روشن و آفتابی روز نشان می دهد روبرو می شوند از ابتدا تا انتها. اسمیت گریه کرد که مچ دست خود را شکسته است و ویلر می گوید: "بله ممکن است او را شکست." افسران حذف دستبند در حدود یک دقیقه و برای آمبولانس. هنوز هم بر روی زمین اسمیت می پرسد که چرا او را دستگیر.

"ما یک حکم برای دستگیری" یک افسر می گوید اسمیت.

که باعث افسر که برای اولین بار متوقف اسمیت شناسایی در پرونده های دادگاه به عنوان Dominic هنری به آنها درست باشد.

"هی این بود که مرد دیگری" هنری می گوید. "آن مرد با حکم بیش از وجود دارد. هیچ وجود دارد دو نفر متفاوت است."

اسمیت برگ قبل از امدادگران می رسند. وکیل اسمیت گفت: می خواستم به دور از افسران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و مچ دست هرگز شفا به درستی.

اسمیت طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه به دنبال نامشخص خسارت پولی. در نامه ای به Valdosta مسئولان به دنبال حل و فصل قبل از طرح دعوی در دادگاه واصل شد اسمیت وکلای خواسته برای $700,000. اما او همچنین می خواهد چیزی بیشتر وکیل خود گفت: تعهد توسط Valdosta اداره پلیس به اصلاحات.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب