The Baby-Sitters Club تنها خالص چیزی که باقی مانده در این جهان

منf شما پیدا کردن آن سخت به این باور است که کل سه دهه 1990 من پیشنهاد می کنم ترک خوردگی باز Baby-sitters Club

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

منf شما پیدا کردن آن سخت به این باور است که کل سه دهه 1990 من پیشنهاد می کنم ترک خوردگی باز Baby-sitters Club کتاب. در ان M. Martin وسیع وسط کلاس سری در مورد دختران در دبیرستان که شروع خود نوزاد-سرویس های تلفن های کابل را جانشین حفظ سوابق در شامپانی cursive همه خرید می گیرد در بازار و "صورتی sweatshirt با sequins و بنفش طوطی در جبهه" است که در اوج پختگی است. هر رمان یک کپسول زمان از preadolescence دست نخورده توسط رسانه های اجتماعی و یا گوشی های هوشمند و یا Fortnite یا ثابت شبح مدرسه تیراندازی. آن زمان که به مارتین (و تواند ghostwriters که نویسنده بعد جلد) اضافه شده یک دوز اضافی از شیرینی شیرین برای بهره مندی از دانش آموزان ابتدایی مشتاق به خواندن در مورد کمی مسن تر بچه ها.

The Baby-sitters Club به نظر نمی رسد مانند یک حق رای دادن است که می تواند زنده ماندن این زمین شناسی زمانی که رئیس جمهور تماس مردم معنی نام در توییتر به عنوان افراد جوان چهره تهدیدات نژادپرستانه پلیس به بحران آب و هوا—و از آنجا مارس COVID-19 همه گیر تبدیل شده و حتی دوستانه جوامع اتاق خواب مانند BSC داستانی Stoneybrook Conn. به شهر ارواح. پس از آن یک سورپرایز فوق العاده است که جدید Baby-sitters Club, a 10-قسمت Netflix سری به دلیل جولای 3 نیست بی موردی بسیار به عنوان یک تونیک. گروگان نسل اول طرفداران راشل Shukert (درخشش) و لوسیا Aniello (Broad City) که honed صدای خود گفتن نشاط داستان در مورد زنانی که یکدیگر را از پشت نشان می دهد حملات زیرک تعادل بین حرارت و طنز, طراوت و دلتنگی وفاداری به مارتین شخصیت های محبوب و آگاهی از چقدر تغییر کرده است از کتاب او تحت سلطه دختر فرهنگ در پایان قرن 20th.

بر خلاف قبلی سازگاری—کوتاه-زندگی 1990 سری HBO و یک سال 1995 فیلم نه از آن سن به خوبی—جدید Baby-sitters است که مناسب راه اندازی مجدد با یک منبع داستان میلیون ها نفر از زنان در 30s و 40s خود را احتمالا به یاد داشته باشید جزئیات بلکه دختران خود را نمی دانند ممکن است. این همه آغاز می شود که هفتم کریستی توماس' (سوفی فضل) مادر تنها, الیزابت (Alicia Silverstone, لب کنایه خنده دار به عنوان تا کنون) نمی توانید پیدا کنید هر کسی که به تماشای او جوانترین پسر. نوجوان پرستاران هرگز خود را انتخاب کنید تا تلفن های همراه. اینترنت مبتنی بر خدمات نگهداری از کودکان اتهام هزینه های گزاف. "چرا این قدر سخت است؟" الیزابت whines, مشت کردن. "وقتی که من بچه بودم مادرم می فقط تماس بگیرید برخی از دختر ها در محله در تلفن ثابت. و او در پاسخ به دلیل آن بود که بخشی از قرارداد اجتماعی."

به زودی, کریستی—ورزشی شیطان که نبوغ bossiness خود جذب و غیر قابل توضیح علاقه برای یقه او را یک فعل mini-کارآفرین—است تبادل بهترین دوست او مری آن عضله (مالیا بیکر) چه خواهد شد در کارشناسی افسانه هاو روایات قومی به عنوان "کریستی را ایده عالی است." اگر چه پدر و مادر در واقع می تواند در تماس با یک شماره تلفن در یک زمان از پیش تعیین شده رسیدن به یک کل بقدر یک اتاق پر از مسئول زنان جوان و ناخن یک پرستار در نقطه ؟ این یک روش هوشمند از توجیه به ظاهر منسوخ غرور بدون که نشان می دهد نمی تواند وجود داشته باشد: باشگاه جلسات چند شب در هفته که در آن دختران خوشه ای در اطراف یک خوب قدیمی از مد افتاده تلفن ثابت برای تنظیم قرار ملاقات مقایسه یادداشت ها بر روی مشتریان و کمک به یکدیگر از طریق دردهای در حال رشد از همه نوع.

لیانه Hentscher/Netflix

Shukert و Aniello مدیریت به روز رسانی شخصیت بدون به خطر انداختن خود و اسانس. در حالی که کالایی بیش از الیزابت رابطه با یک مرد ثروتمند Kristy خم به #girlboss فمینیسم. مری آن است که هنوز هم خجالتی, با overprotective پدر مجرد اما در حال حاضر او را نیز برد. همسایه خود را و چندساله BSC جلسه میزبان کلودیا کیشی (Momona Tamada) حفظ او استعدادهای هنری علمی, مبارزات, راز دندان شیرین و multigenerational خانواده کامل با hilariously مهربان خواهر بزرگتر و ستایش مادر بزرگ; این زمان در اطراف او ژاپنی-آمریکایی میراث به جلو می آید. در حالی که شهر نیویورک جاست استیسی مک گیل (Shay رودلف) هنوز هم به نظر می رسد کامل است و اسرار و obsesses بیش از پسران او داستان در حال حاضر آدرس معاصر معضل مزاحمت سایبری. یک بار یک خانم بلوند, treehugger, کالیفرنیا پیوند سحر Schafer (Xochitl گومز) است که در حال حاضر Latinx و می داند که چگونه به خوب بکار بردن عباراتی مانند قشربندی اجتماعی و اقتصادی. (هرگز به خاطر داشته باشید که هر خانواده در Stoneybrook به نظر می رسد که این پول برای خواب دور اردوگاه.)

این همه ممکن است صدای زحمت بیدار بر روی کاغذ اما هیچ چیز احساس می کند مجبور در مورد این به روز رسانی. بازیگران اصلی این است که روحیه و معتبر—Tamada و فضل هستند به خصوص بزرگ—و آنها شبیه واقعی tweens نه aspirational Barbies. Stoneybrook دستاوردهای کاملا مدرن جمعیت از کمی ترانس دختر که به شکل یک پیوند با مری آن به خارج-و-افتخار جادوگر (هر چند او ترجیح میدهد به عنوان روحانی پزشک) که منجر کارگاه های آموزشی در حیاط خلوت خود بدون از دست دادن درخت-خیابان صف و با شکوه استعماری که همواره مشخص شده آن را به عنوان یک شهر آمریکایی. Standout در قسمت اسکریپت توسط این مادربزرگ در مقابل جهان نویسنده جید چانگ که در آن کلودیا وارد یک مسابقه هنر و یاد می گیرد در مورد او بیمار مادر بزرگ دوران کودکی در اردوگاه توسعه به حرکت به نمایندگی از یک هنرمند جوان پیدا کردن او خلاق صدای.

سازندگان هنوز هم پیدا کردن فضا به اذعان بی انتها وسط مدرسه دردهای در حال رشد است که برای این کتاب آماده کرده ایم, بسیاری از بچه های جوان: پدر و مادر سخت و غایب پدر و مادر و طلاق پدر و مادر اولین بوسه و اولین شغل و اولین دوره. و آنها را همان اهل تفریح و شوخ طبعی به این rites of passage ساخته شده است که خود را در پروژه های گذشته خیلی غیر قابل مقاومت. بازبینی مسن سازگاری که من بلعیدم به عنوان یک بچه به ویژه تلویزیون نسخه—من در حدی که saccharine گفت و گو و ناهموار اجرای برنامه های ارائه شده آنها unwatchable به عنوان یک بزرگسال. در عین حال هنگامی که من شروع به Netflix راه اندازی مجدد من پیدا کردم آن را سخت برای جلوگیری از تماشای (در هیچ بخش کوچکی به این دلیل که شخصیت های آشنا و تن شاد احساس آرامش در زمانی که به راحتی در تامین کوتاه مدت). Shukert و Aniello باید گفت که آنها می خواهند نشان می دهد که "چند نسل" درخواست تجدید نظر خود ارجاعی کمدی انجام آن است. وجود دارد کنیز داستان جوک. در یک صحنه کریستی آماده را به یک رقیب نوزاد-سرویس نشسته با خواندن سان تزو هنر جنگ. (این wearying روند Netflix را نشان می دهد ترویج دیگر Netflix را نشان می دهد, آیا, اما, خراب کردن هر گونه لذت بردن من ممکن است بدست از یک مونتاژ که در آن دختران اراستن اتاق به عنوان یک پوشش عجیب و غریب چشم تم بازی می کند.)

نه هر مصنوع از girlhoods گذشته سزاوار بود زنده برای نسل فعلی. Good riddance, گرگ و میش سه گانه خود را با فوق العاده-رتروگراد در supernatural عاشقانه (اما به لطف برای ما رابرت پتینسون و کریستن استوارت). چک کردن امتیاز خود را با دربان آینده HBO حداکثر اندازی مجدد دختر شایعات بی اساس. اگر شیرین دره بالا دوقلو—باکره/فاحشه دودویی با ورزش گیسوان و اندازه ارقام 6—هرگز به دیگری ناقص خوان پیچیده دوباره آن خواهید بود بدون از دست دادن بزرگ. The Baby-sitters Club می گیرد در یک جوان مهربان جهان یک حکومت دوستی و مسئولیت و گنجاندن نه ماتریالیسم یا محبوبیت سیاست است. هر چند برخی از پرستاران ممکن است عشق لباس و پسران خود را در "ایده های بزرگ" و استعداد ویژه ای است که واقعا تشخیص کارشناسی اعضای. شخصیت' درخواست ماندگار در وجود خود خلوص اما به دلیل آن است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب