انگلستان, دانشمند, مشاور جلالی در مورد coronavirus واریز بیش از مستند نقض با دختر

بریتانیا وزیر بهداشت گفت: ملی مستند قوانین بودند "برای همه" پس از, یکی از دولت های کلیدی علمی مشاوران ترک برای

توسط PATRIS-FUN در 17 اردیبهشت 1399

بریتانیا وزیر بهداشت گفت: ملی مستند قوانین بودند "برای همه" پس از, یکی از دولت های کلیدی علمی مشاوران ترک برای دریافت راز بازديد از دوست دختر خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

امپریال کالج اپیدمیولوژی نیل فرگوسن توسعه مدل های که پیش بینی شده صدها نفر از هزاران نفر می میرند مگر اینکه انگلستان اعمال محدودیت شدید به سرعت گسترش coronavirus. توصیه او بود و کلیدی در تحریک بریتانیا مستند در ماه مارس است. تحت قوانین مردم محروم از بازدید از دوستان و خانواده که در آنها زندگی نمی کنند ،

فرگوسن ترک دولت علمی مشورتی اواخر روز سه شنبه پس از روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که یک زن او در رابطه با عبور کرده لندن به دیدار او در خانه اش است.

فرگوسن در بیانیه ای گفت که او "ساخته خطا در قضاوت و در زمان اشتباه دوره از عمل است."

"من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر."

وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت فرگوسن "بسیار برجسته و چشمگیر دانشمند" اما "در زمان مناسب تصمیم به استعفا."

قوانین وجود دارد برای همه'

او گفت که اخبار آسمان که فاصله فیزیکی قوانین "وجود دارد برای همه آنها فوق العاده مهم است و آنها کشنده جدی است. آنها وسیله ای است که ما موفق به دریافت و کنترل این ویروس است."

فرگوسن تبدیل به یک از چهرههای شناخته شده در انگلستان, ساخت مکرر رسانه ها ظاهر در طول شیوع بیماری است. در مارس 18, او در توئیتر خود نوشت که او تا به حال تب و سرفه علائم COVID-19 و که وجود یک خطر کوچک او آلوده به دیگران است.

فرگوسن دوم مشاور علمی در انگلستان به ترک پس از شکست به دنبال توصیه های خود را. کاترین Calderwood اسکاتلند استعفا داد به عنوان افسر ارشد پزشکی در ماه گذشته برای دو بار سفر از شیراز به خانه دوم.

به عنوان یکی از بنیانگذاران MRC مرکز جهانی بیماری تجزیه و تحلیل در امپریال کالج لندن فرگوسن کار بوده است در شکل دادن به بهداشت عمومی در پاسخ به شیوع بیماری از جمله آنفولانزای ابولا و Zika. فرگوسن به مدت طولانی به توصیه مقامات از جمله سازمان بهداشت جهانی و دولت های ملی در بریتانیا و اروپا و ایالات متحده است.

در مارس 16, فرگوسن و همکاران چاپ مقاله نشان می دهد که حتی با برخی فیزیکی فاصله اقدامات انگلستان می توانید ببینید 250,000 coronavirus مرگ و میر و که ایالات متحده ممکن است در حدود یک میلیون مرگ و میر. در بدترین سناریو فرگوسن پیش بینی این اعداد و ارقام می تواند بیش از دو برابر در هر دو کشور.

روز بعد نخست وزیر بوریس جانسون توصیه انگلیسی ها به کار از خانه در صورت امکان و برای جلوگیری از غیر ضروری گردهمایی های اجتماعی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن