بهترین کار از خانه می پوشند

ژوئن 8 سال 2020 1. آمریکایی غول نفس نفس زدن ($78) "نزدیک ترین چیزی که به شلوار که واقعی نیستند شلوار" می

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

1. آمریکایی غول نفس نفس زدن ($78)

"نزدیک ترین چیزی که به شلوار که واقعی نیستند شلوار" می نویسد: کارن phil pringle Adelson در NYMagاین به اصطلاح treggings به راحتی تقسیم تفاوت بین تمرین استرچ و شلوار جین. موجود در سیاه و سفید و دو در نزدیکی سیاه پوستان آنها ویژگی های یک ساختار بدون افتادگی تسمه و کوچک در جیب جلو. آن را خرید در آمریکا ،

2. Allbirds پشم لنجر (95 دلار)

"اگر شما می خواهید به احساس می کنید مثل شما در دمپایی در حالی که در واقع پوشیدن کاملا قابل ارائه کفش نگاه نکنید" می نویسد: مادلین الماس در سفر + Liesure. به تازگی دوباره طراحی شده و "تحت راحت" slip-on از فرقه نام تجاری Allbirds برای هر چیزی آماده است و در دسترس در هر دو مردان و زنان در سبک. خرید آن را در Allbirds.

3. ریل Callie Jumpsuit ($109)

Jumpsuits همیشه بحث برانگیز اما آنها "مناسب برای کار از خانه" از آنجا که آنها راحت و بی دردسر شیک. ریل یک شرکت شناخته شده برای آن نرم flannels باعث می شود این jumpsuit از سبک ترکیب کتانی. خرید آن را در Nordstrom.

4. Eberjey کوئنسی آیکون پیژامه به بالا ($88)

رویای سست لباس خواب که نگاه تیز به اندازه کافی برای پوشیدن برای یک ویدیو کنفرانس و این پنبه معین بالا با الهام از فرانسه ملوان پیراهن فقط ممکن است یکی. زوج با دمپایی آن را هر روز کاری "فقط یک کمی بیشتر دلپذیر است." خرید آن را در Eberjey.

5. Lululemon ABC شلوار کلاسیک ($128)

"Comfier از شلوار جین و chinos و در عین حال مراتب رسمی تر از sweatpants" می نویسد: Louis Cheslaw در NYMagاین باریک برش مردان شلوار ساخته شده پوشیده می شود دور ساعت. جوان دیوار Streeters جفت نیروی دریایی گزینه با یک ژاکت کت و شلوار, اما آنها چسبناک به اندازه کافی برای دو برابر کردن به عنوان شلوار یوگا یا حتی لباس خواب. خرید آن را در Lululemon.

یادداشت سردبیر: هر هفته این هفته ویراستاران بررسی محصول بررسی و مقالات در وب سایت های روزنامه ها و مجلات برای پیدا کردن خنک و مفید آیتم های جدید ما فکر می کنم شما می خواهم. ما در حال حاضر آن را آسان تر برای خرید این انتخاب از طریق مشارکت سهامداران با برخی از خرده فروشان. این هفته ممکن است یک سهم از درآمد حاصل از این خرید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب