روسیه: شورش و آتش فوران در سیبری زندان

محلی در عراق توصیف کرده اند اختلال در امنیت بالا penal colony در آنگارسک در نزدیکی مرز مغولستان به عنوان یک تم

توسط PATRIS-FUN در 23 فروردین 1399

محلی در عراق توصیف کرده اند اختلال در امنیت بالا penal colony در آنگارسک در نزدیکی مرز مغولستان به عنوان یک تمام عیار ضد شورش. یک دولت رسمی می گوید: فروغ تحت پوشش 30000 متر مربع.

یک آتش سوزی بزرگ پاره از طریق حداکثر امنیت زندان در سیبری در اواخر روز جمعه به عنوان زندانیان و نگهبانان درگیر شدند, روسی, مقامات گفت.

وزارت امور خارجه آژانس خبری ریا-نووستی ذکر شده محلی رسمی عنوان کرد و گفت آتش تحت پوشش حدود 30000 متر مربع (320,000 فوت مربع) اما تا به حال شده است ترجمه شده است.

شماره 15 penal colony در آنگارسک حدود 200 کیلومتر (124 مایل) از مرز مغولستان شد و صحنه تمام عیار ضد شورش با توجه به محلی فعالان حقوق بشر.

یک فعال پاول Glushenko گفت: در رسانه های اجتماعی است که "full-scale خصومت'" وقوع بودند در حداکثر امنیت زندان. دیگران گفت: AFP news agency که شورش آغاز شد در روز پنج شنبه پس از نگهبانان ضرب و شتم یک زندانی.

بیشتر بخوانید: روسیه: مرد جان پنج برای صحبت کردن بیش از حد با صدای بلند

پلیس ضد شورش مستقر شده اند

آنها گفت: پلیس ضد شورش محاصره کرده مستعمره بودند و چرخش خودرو به دور است.

روسیه کیفری گفت: زندانیان "حمله گارد" در حالی که دیگران قطع خود را با شیشه شکسته دوربین های مدار بسته.

این سرویس گفت: سپاه پاسداران در بیمارستان بستری شد و رسیدگی به این اختلال باز شده است.

هیچ اطلاعات رسمی در مورد آسیب در زندان برخی از 4000 کیلومتری شرق مسکو که دارای حدود 1200 زندانی.

حقوق گروه حقوق بشر روز پنج شنبه با انتشار تصویری لینک در وب سایت خود را از اهل بیت با گاز خونین در اطراف بازوی خود را که می گوید او خفه شده و مورد ضرب و شتم و سپس قطع رگ در اعتراض.

بیشتر بخوانید: روسیه: مرد جان پنج برای صحبت کردن بیش از حد با صدای بلند

شفاف بررسی خواست

یکی دیگر از سازمان های غیر دولتی نام عمومی حکم منتشر شده تجدید نظر به سازمان های اجرای قانون به صورت شفاف بررسی آنچه اتفاق افتاده است گفت: دسترسی به زندانهای مستقل نظارت و وکلای بود که با توجه به تکذیب کرد coronavirus قرنطینه اقدامات است.

در فیلم دیده می شود توسط AFP که Khromenkov شد ارسال توسط زندانیان به سازمان زندانیان دیده می شود ایستاده در حیاط زندان که بخشی از آن در آتش است.

"آنها در حال کشتن ما" مرد فیلمبرداری می گوید: سپاه پاسداران به عنوان مردان دیگر فریاد "کمک به ما!" در حالی که چاقو علامت بر روی سلاح های خود را. او ادعا کرد که دو زندانی کشته شده اند.

mm/bk (خبرگزاری AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن